Автор Тема: Пълнолуние 27 октомври 2015г.  (Прочетена 11673 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #15 -: Октомври 26, 2015, 01:33:53 pm »
Според мен трябва да проследим случките от затъмненнието (ако ни е аспектирало) и да прибавим марс с домовете, които управлява в картата ни .
 При мен марс транзитира през 3 ти дом, там беше и затъмненнието в квадрат с уран У8,9, тригон АЦ и тригон венера У11. От затъменнието най-силно усетих квадрата с уран, но аспектът беше и с  най -малка орбиса. Марс в картата ми е СУ10 и стар У5. Пълнолунието е на купсидата на 11ти дом.

ние с теб сме с еднаква домова система, така че ... и аз съм като теб :), но:  точен съвпад с Уран, пак съвпад, но 2 гр с Венера/Плутон, точен секстил Нептун, 2 гр тригон/секстил Десц/Асц, 5 гр опозиция Сатурн, 3гр опозиция Хирон, точна опозиция ПФ ... въобще ... интересно ... но за момента все още си се занимавам само със здравето. Ако има друго, ще докладвам :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #16 -: Октомври 26, 2015, 06:02:15 pm »
В 9дом и образува само опозиция със съвпада Луна/ Плутон - идеи нямам какво ще ми донесе.  :012:

По това време ще ми приключат изпитите.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #17 -: Октомври 26, 2015, 08:15:31 pm »
При мен попада в 12 дом и прави тригон към Юпитер на К8.Очаквам най-накрая да приключи драмата ми с ваденето на един зъб, която започна при новолунието на 13 октомври  :91:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #18 -: Октомври 27, 2015, 02:02:08 am »
Пълнолунието ще се случи в края на 8д, прави тригон към Уран с 4гр орбис- по това време очаквам пари, ще докладвам каквото стане, нали си следя лунацийките
Пълнолунието нали е кулминация на предшестващото го Новолуние, което при мен е в съвпад с Венера У2, У9 във 2д- тази вечер получих парици от чужбина  :celebrate:

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #19 -: Октомври 27, 2015, 10:08:29 am »
При мен е във 2 Д ,съвпад с Венера,У3,8 и Слънце У6. Очаквам финансова помощ от баща ми за купуване на нова кола  и  помощ от мъжа ми в избора й :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #20 -: Октомври 27, 2015, 10:11:44 am »
Аз ако се напъна - мога да видя връзка с новолунието - то беше в 7 дом в тригон с нат.Марс на К4. Тъкмо започнах да живвам след операцията - МАрс - горна челюст, присаждане на кост, ново начало, бях си у дома, за да имам покой - тригона с С Марс и К4.

Днес - домашният покой приключва - първи ден на работа  ;D Сутринта имах час при хирурга - свали ми конците - пак може да се каже, че нещо приключва. Точно тогава - транзитният асцендент беше в 8 до,, в Скорпион, в съвпад с нат.Венера и СЛВ  ;D

А сега - Слънцето ми е в съвпад с Фортуна в 8 дом, в Скорпион - много съм щастлива, че ми свалиха конците .... еййй, на какви неща започнах да се радвам  :012:

Сега лека полека влизам в работния джаз :) Още нещо - май по Уран - отдавна искам нов Лаптоп, но старият ми беше супер хубав и не исках да получа нов и по-смотан. На бюрото ме чакаше нов лаптоп с всички инсталации, радвам му се. Нат. Уран ми е на 2 градуса от тр. Слънце - мога ли да приема това, като знак, че засядам да експлоатирам новата машина и това супер ме кефи? Тр. Слънце в съвпад с нат.Фортуна и на 2 гр от Уран?
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #21 -: Октомври 27, 2015, 10:31:28 am »
Интересно пълнолуние е това. Диспозиторите на светилата са в съвпад - Венера и Марс. И в съвпад с Юпитер. И в опозиция с Хирон.
Може да излезе нещо интересно от ситуацията.

При мен е точно на к3/к9. Луната на к3. Все още ми е трудно да определя как ще действа. Диспозиторите са в каре с натален Марс, у2 в 10 дом.
Единственото, което ми е сигурно към момента и го свързам по-скоро с елементите в Дева, то е самарянството, което правя за мое приятелче. Ще го придружавам по болници тази седмица.

Сега виждам, че при моето седмодомие е точно на Асц/Дсц, Луната на Дсц. Съвпад до минутки. Това обяснява защо вчера събрахме поглед на негов приятел, когато си заговорихме на висок тон.  :57: Но бурята беше 2 минути и половина. Което още повече втрещи приятелчето му.  :012:

При мен Асц/Дсц на пълнолунието повтарят наталните ми, няколко градуса орбис има. При седмодомието са заковали точно Иц/Мц. Брей, ще да му е важно, отвсякъде е закован по осите.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #22 -: Октомври 28, 2015, 10:32:26 am »
Утре, по време на пълнолунието, марс ще застане на градуса на затъмнението от 13 септември (20 градуса, дева). Очертава се интересно-пълнолуние и марс като тригер. А в петък венера ще мине от там. Виждат ми се важни тезу мунданни транзити.

ето какво направих аз :) ... най-накрая, след повече от година инат и дърпане, си купих смартфон :) - Марс съвпад с Уран, в 3 дом. Подписах договора преди няколко дни, когато беше върху Венера/Плутон, а го купих вчера вечерта. И сега се обучавам :) - честно казано, положих много усилия, за да се "навия" на тази стъпка :) - мисля я още от септември, когато беше Новолунието на този градус (20, Дева).

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #23 -: Октомври 28, 2015, 10:42:59 am »
Честито и поздравления  :clap: :)
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #24 -: Октомври 28, 2015, 11:30:05 am »
Браво!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #25 -: Октомври 28, 2015, 02:05:28 pm »
При мен попада в края на 6-ти дом и прави опозиция с Асц ми

Появиха се някакви болки в кръста ми, а преди това пък имах проблем със стомаха.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #26 -: Октомври 28, 2015, 03:10:54 pm »
При мен е във 2 Д ,съвпад с Венера,У3,8 и Слънце У6. Очаквам финансова помощ от баща ми за купуване на нова кола  и  помощ от мъжа ми в избора й :)
Днес баща ми ми потвърди за солидна сума за кола :)

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #27 -: Октомври 28, 2015, 04:26:01 pm »
Появиха се някакви болки в кръста ми, а преди това пък имах проблем със стомаха.

аа, не така ... млада си, без болести, моля  :38:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #28 -: Октомври 28, 2015, 04:29:34 pm »
А при мен раните заздравяват. Притеснявах се как ще е, след като ми свалят конците, защото си ме болеше до тогава и се тревожех нормално ли е :) :) Сега съм по-спокойна и се надявам за напред всичко да е само към по-добре :)
Над силата е само умението да я владеем!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #29 -: Октомври 28, 2015, 08:43:12 pm »
аа, не така ... млада си, без болести, моля  :38:

Хепи, аз си имам проблеми с кръста от малка и сега болежките се обаждат, сигурно е защото не се движа достатъчно  :012: