Автор Тема: Да се родиш...различен  (Прочетена 13660 пъти)

Just_a_Dream

  • Гост
Да се родиш...различен
« -: Ноември 11, 2014, 10:20:09 pm »
Пускам тази тема за хората с различна сексуална ориентация, понеже ми е изключително любопитно кое в наталните им карти дава подобни индикации . Бих се радвала да приложим и да коментираме карти на такива хора... Смятате ли, че това е предварително заложено в натала или не, защото никога няма да забравя известен случай за двама еднояйчни близнаци при които единия от Близнаците беше хетеросексуален, а другия хомосексуален...

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2014, 10:24:13 pm »
Започвам с картата на известната актриса Елън Дедженеръс.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2014, 10:28:06 pm »
И на Рики Мартин... Картите са хаотично подбрани. Просто за тези известни личности се сещам в момента.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2014, 10:41:49 pm »
Риби/ Водолей поставени в сигнификаторите за сексуалност в мъжка и женска карта дават такава индикация-Луна, Венера, Марс.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #4 -: Ноември 11, 2014, 10:59:32 pm »
Чела съм,че Уран с напрегнат натален аспект към Венера,Луна и Марс може да промени сексуалната ориентация.Аз имам Уран опозиция на Луна и Венера,квадратура на асц като Уран ми управлява Марса,но съм дълбоко,традиционно хетеро.  :)
П.П:Уран ми транзитира доминанта Марс отдавна,но съм си  падала само по мъже.   :)

Риби/ Водолей поставени в сигнификаторите за сексуалност в мъжка и женска карта дават такава индикация-Луна, Венера, Марс.
« Последна редакция: Ноември 11, 2014, 11:01:59 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #5 -: Ноември 12, 2014, 07:19:26 am »
Чела съм,че Уран с напрегнат натален аспект към Венера,Луна и Марс може да промени сексуалната ориентация.Аз имам Уран опозиция на Луна и Венера,квадратура на асц като Уран ми управлява Марса,но съм дълбоко,традиционно хетеро.  :)
П.П:Уран ми транзитира доминанта Марс отдавна,но съм си  падала само по мъже.   :)

Няма логика в това. Уран е нетрадиционалист - това е факт, но напрегнати аспекти към него единственото, което правят е да прокарват урановата енергия трудно, което ще рече, че в напрегнат аспект няма от какво да се опасяваш  ;).
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #6 -: Ноември 12, 2014, 07:42:52 am »
Качвам наталната карта на Чаз Боно, известната дъщеря на Шер, която признава своята различна сексуална ориентация на 25 годишна възраст, а впоследствие си прави и операция за смяна на пола. Марс е в аспект с Уран, но освен него не виждам никакви други индикации...

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #7 -: Ноември 12, 2014, 07:48:01 am »
При Елтън Джон нещата са по-видими сякаш на пръв поглед. Венерата въс Водолей е в тригон с Уран. Единственото с което не съм съгласна в поста на Дракониада е че аспекта с Уран трябва да е напрегнат...  :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #8 -: Ноември 12, 2014, 10:43:15 am »

Аз пък отдавна се чудя как да започна тема за хората, които наричаме invalid - тези, които "не стават". Защото сред тях има много, които стават. Ако Джъст няма против, да разгледаме в тази тема различните по принцип.

1. И мен ме вълнува хомосексуализмът - аз още не съм решила дали е вроден или придобит от външно влияние.

2. Вълнува ме и кое показва, че едно дете ще се роди с увреждания - има и такива случаи, при които се появяват увреждания и след имунизация, например (церебрална парализа, будна кома и пр.)

3. Кое показва, че с човек ще се случат такива събития, които ще го доведат до инвалидизиране в някоя област - без значение дали е катастрофа, инсулт, трудова злополука.

Как мислите, дали това е за нова тема, за не разводняваме тази за хомосексуалните?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #9 -: Ноември 12, 2014, 11:29:35 am »
Според мен Яя, това е за нова тема. Аз също се вълнувам от подобни въпроси и би ми било страшно интересно и полезно разискването на подобни теми... PS: Лично мое наблюдение по твоя казус е аспект на Плутон към АЦ, към неговия управител или диспозитор. Но пак повтарям лично мое наблюдение и не претендирам за достоверност. Най-добре ще е да се отвори нова тема и да се разгледат карти. На първо четене се сещам за Кристофър Рийв-Супермен, който има съвпад на Плутон с АЦ.
« Последна редакция: Ноември 12, 2014, 11:47:28 am от Just_a_Dream »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #10 -: Ноември 12, 2014, 12:08:16 pm »
Не знам (до)колко някой се ражда различен, като в България 90% от хората са(сме) отгледани от еднополови двойки - мама и баба ?   :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #11 -: Ноември 12, 2014, 01:03:44 pm »
Не знам (до)колко някой се ражда различен, като в България 90% от хората са(сме) отгледани от еднополови двойки - мама и баба ?   :)


 :85: :85: :08: Е, тук ме утрепа! Ама има друг момент. Теб мама и баба не те правят още повече жена, нито гей. Защо при момчетата трябва да е така?
Наистина е интересно да потърсим астрофактори, предвид наскорошните изследвания, където се казва, че хормоните в пилешкото и бисфенол А в пластмасите влияят на половите хормони в човека.
А и лично мнение - често средата определя подобно поведение. Когато търсиш себе си, не си се идентифицирал, искаш да се впишеш в среда, в която иначе не можеш, или пък ти харесва това, което получаваш като внимание, бидейки такъв... Според мен голяма част от случаите попадат в тази категория.
Вероятно безполовите Меркурий и Уран ще имат по-голямо влияние.  ::)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #12 -: Ноември 12, 2014, 01:08:42 pm »
В картите, които наблюдавам освен влиянието на Уран, което е неоспоримо в никакъв случай не е за подценяване и влиянието на Нептун. Във всичките карти, които разглеждам Венера или Марс са аспектирани от него.
« Последна редакция: Ноември 12, 2014, 01:10:16 pm от Just_a_Dream »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #13 -: Ноември 12, 2014, 01:45:15 pm »
С поставянето на астрологични карти на медийни личности, които ги познаваме посредством екрана и нета на дали може да се правят някакви обобщени анализи. Нямаме никакъв личен контакт с тях, нищо не знаем за детството им, средата, в която са израснали, родителите и т.н. Откъде да сме сигурни, че това не е медиен трик, за да поддържат вниманието на публиката?! Само по Венера или по един Марс на дали ще се получи нещо разумно... За мен ключова планета тук е Луната.

Темата не ми е интересна, а и за да се получи един хубав и обоснован отговор, според мен, се изискват задълбочени познания в различни области. Уважавам всички хора, независимо от ориентацията им, така или иначе всеки носи Божествената искрица в себе си и пред Бог всички сме еднакви, по между си братя и сестри, макар че всеки е белязан с различен небесен печат :) А и може би прекаленото любопитстване за живота на останалите говори, за това да се погледне първо своя собствен...

Но, за да не ми е мнението съвсем спам - имам двама познати (единият ми беше съученик в гимназията), а другият съсед - и двамата са с различна сексуална ориентация. Познавам лично и човек, който си смени пола.
Нямат нищо във Водолей/Риби, нито пък значими аспекти към Уран.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #14 -: Ноември 12, 2014, 01:59:36 pm »
А и може би прекаленото любопитстване за живота на останалите говори, за това да се погледне първо своя собствен...


Това би обезсмислило до известна степен форума. Защото ние, любопитствайки за живота на останалите, търсим аспекти, подкрепящи събитията в астроплан. И не става въпрос за това, че тук си споделяме ежедневието пред редовни 100-200 души доброволно, а за това, че някой, решил да бъде известен, е споделил лична информация в публичното пространство пред милиони. Без да се заяждам, посоченото изречение ми прилича по-скоро на лозунг.

Мен пък ме интересуват. Дотолкова, доколкото това се демострира навсякъде, което не ми харесва - детето ми го гледа, все пак. А кой какво и къде си завира под чаршафите, определено това вече си е лична работа и не ме интересува.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински