Астрология. Езотерика > Астрология

Общи хорари

<< < (227/234) > >>

kot:

--- Цитат на: Рени в Март 28, 2024, 11:12:27 am ---
kot, Венера, у1, е в знак на екзалтация, в дом на радост, отделила се е от малефиците, няма повод за притеснение за не добро прекарване. Луната  е приета от Венера, ще ти хареса. Това че, е потавена в 12 дом и срещу Меркурий, да имаш разногласия с компанията, капризи, предпочиатния да са различни. Да не се изгубите един, друг ? :)

--- Край на цитат ---

Искам да дам ОВ.
Рени, всичко написано от теб се случи до последната буква.
Благодаря много за отделеното време!

akruks:

--- Цитат на: Сафо в Април 03, 2024, 06:53:31 am ---Синът ми има изпит в неделя.Въпросът ми е:"Ще го вземе ли успешно?"

--- Край на цитат ---
Синът ти го гледам по 5д., Венера управлява 3-ти дом за него (изпита), както и 10-тия му дом (успеха), Луната У1 за него е в сходящ хармоничен аспект с екзалтирана Венера, ще го вземе успешно, макар да се чувства неуверен и да има пречки от страна на приятели/компания, тъй като преди това Луната извършва квадрат с Меркурий У11 за сина.

akruks:

--- Цитат на: kot в Април 04, 2024, 12:19:37 pm ---Искам да дам ОВ.
Рени, всичко написано от теб се случи до последната буква.
Благодаря много за отделеното време!

--- Край на цитат ---
Благодаря за обратната връзка!
Странно е, че за пореден път не намирам отговора си по хорара, а много добре помня, че го разгледах и писах по него... Може би като пиша от айфона и после изчезва мистериозно написаното  ::)

Рени:
Evonimus, 8 ми дом за котето е твой 1 ви дом, в Близнаци с Меркурий е в Овен. Ако се приеме и дневния упр. на Близнаци, Сатурн в Риби, може да прочетеш и за Овен, и за Риби, какво причиняват.

Рени:
kot, благодаря за обратната връзка.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия