Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от blueice - Днес в 07:51:05 pm »
Юпитер и Уран не са ли в негов 5ти, а не 8ми, а Слънцето и Венера в 4ти? Даже си мислех, че Венера в 4ти показва приятелката му. Да, не знам какви са му целите, мераците. Мен хем ме дразни, хем ми е готино, че има интерес. Но пак, не желая да имам общо с обвързани мъже. Няма вероятно да тръгна да говоря с него при тези обстоятелства. Той е доста социална и динамична личност определено и със сигурност знам, че не седи и си мисли за мен. По-скоро интересното е, че начинът, по който се опитва да установи контакт с мен, е точно такъв, какъвто забелязвам и сигурно затова се подведох. Благодаря за включването!  :-*
2
Лунации / Re: Пълнолуние 24 април 2024г.
« Последна публикация от Сафо - Днес в 03:42:11 pm »
Пълнолунието и при мен задейства таоквадрата,съвпад с нат.Юпитер в 6ти,опозиция Сатурн и квадрат Меркурий.Профекция асц е в стрелец,ще задейства управителя.
На следващ ден имам час при хомеопат.Надявам се да се обадят и майстори ,които чакаме от месеци за ремонт.
Имаше майстори ,но за друго,не дългоочакваните.
Има движение по много теми,роднински най-вече.
3
Астрология / Re: Прогресии
« Последна публикация от Сафо - Днес в 03:38:03 pm »
Корея,дирекция Марс на асц вероятно е минал вече.Как беше тогава?Мисля,че писа преди,но не помня.
4
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Сафо - Днес в 03:31:13 pm »
blueice,Ти си представена от Луна в риби-може би си по-романтична от него,Той е Сатурн в риби.Романтика и Сатурн?Как ти изглежда -колко да е романтичен човек ,представен от Сатурн?Луната приема Сатурн по триплицитет и има сх,аспект с него.Има някакъв интерес.Той е в твой 9ти,но това е негов 3ти дом,вероятно докато ти правиш хорар,той пътува,общува,пише,комуникира и т.н.Вариантите са много,ако трябва да издребняваме,или може би е на черква,или в социалните мрежи,или в банята ....
Луната има сходящи аспекти със Слънце,негов 8ми дом ,с Юпитер,Уран,Нептун.
В този ред на мисли ,Той няма романтични чувства,по-скоро сексуални мераци.
Плутон в негов 1ви описва неговият партньор в живота.
5
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от blueice - Днес в 09:36:52 am »
У5 ти е Марс и се намира в 3-ти дом на партньора,комуникациите.Там е и Сатурн,ясно е че има напрежение в комуникациите, газ,контра.. У5 и на двамата тронови Марс и Венера,компромисите сега не ви устройват,всеки вожд с мнението,егоистично нарцистично.Възможно е ти да си по-големият катализатор за напрежението.Девети дом освен чужбина ,описва висше университетско образование,право,юрисдически организации и тнт., религииозни институции,религия...Тъй че разсъждавай в този дух.

Обяснявам ситуацията, защото така погледнато въпросът много банално звучи. Обаче човекът е сериозно обвързан и за мен не е редно изобщо да ме тригерва по някакъв начин. В началото изобщо не му обръщах внимание. В един момент обаче започна настойчиво да ми търси погледа, докосвания и т.н., знаете, всякакви опити да ми привлече вниманието, при всяка възможност да е близо до мен. Че има привличане между нас, има, но аз се опитвам да го игнорирам и да не показвам, че има някакъв интерес и от моя страна, защото не искам да заставам между двама души, които вече са изградили нещо. Започнах да се замислям дали пък не го прави просто, защото обича да е харесван. Ако има чувства, бих поговорила с него по въпроса и че няма как да отговоря на тях, защото имам някаква съвест все пак, но ако го прави, защото просто си е нарцисист... Може би това игнориране от моя страна доста го напряга, а аз наистина мога да съм доста неприятна, когато искам да отблъсна някого - и с думи, и с поведение :(  Уточнявам, че не го познавам особено добре. В същото време обаче  сякаш го познавам от години и има някаква взаимна разбираемост на едно по-дълбоко психологическо ниво. Не знам как да опиша усещането. Не е като да не ме жегва и докосването, и погледа му, и думите му дори тези, които не са към мен. Като цяло за мен няма как да се случат нещата на този етап изобщо, а и не съм сигурна той какво точно иска да постигне, както казах. За да вземе решение човек, трябва да знае какво е истинското отношение на отсрещната страна. Та затова зададох въпроса и ми е странен изобщо този хорар с негов управител Сатурн. За управител на Скорпион винаги съм приемала повече Плутон отколкото Марс и обикновено гледам и двете планети. Хорарите наистина не са моята сила, да не кажа, че почти не съм се занимавала с такива. Основно натални карти и синастрии ме влекат.
6
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Papy - Днес в 01:53:10 am »

П.П. Защо не ме пуска с изгряващия знак на Ариана Гранде(козирог пиша и системата твърди, че е грешен отговора)

Оправено е вече, мерси, че писа
7
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Ребека - Май 03, 2024, 08:29:31 pm »
У5 ти е Марс и се намира в 3-ти дом на партньора,комуникациите.Там е и Сатурн,ясно е че има напрежение в комуникациите, газ,контра.. У5 и на двамата тронови Марс и Венера,компромисите сега не ви устройват,всеки вожд с мнението,егоистично нарцистично.Възможно е ти да си по-големият катализатор за напрежението.Девети дом освен чужбина ,описва висше университетско образование,право,юрисдически организации и тнт., религииозни институции,религия...Тъй че разсъждавай в този дух.
8
Астрология / Re: Транзити на Плутон
« Последна публикация от Ребека - Май 03, 2024, 08:16:17 pm »
Марс ти е У6 , него гледай, не Плутон.
9
Астрология / Re: Транзити на Плутон
« Последна публикация от Ellinkka13 - Май 03, 2024, 07:25:29 pm »
Натален ретро нептун 29ти градус козирог 8дом, ретро плутон У6 миналата година юли като мина оттам загубих едно от трите си котета... Много тежко го изживях, сега имам 2 котки (гледам ги от 6г) няма да преживея още една загуба. Плутон ще е 29ти градус септември... дано не ме удари пак по слабото ми място..... :'(
10
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от blueice - Май 03, 2024, 02:39:35 pm »
Здравейте! Нова съм във форума макар да чета отдавна. Занимавам се любителски с астрология от повече от 10 години, но хорарите не са ми силна страна, защото не са ми били приоритет. Дали бихте ми помогнали с един любовен хорар за отговор на въпрос: "Има ли В. романтични чувства към мен?". Честно казано съм много объркана в разчитането, защото У5 е ретрограден в 7ми дом, а У7 е в 9ти и е Сатурн. Този 9ти дом в любовен хорар какво да го правя? Човекът не е в чужбина, нито има намерение да се мести. Луната(У1) върви към съвпад с У7(Сатурн). Обаче този Плутон въобще не знам какво да го правя там и също така е много интересно, че Марс е в точен секстил с Плутон. Има ли желаещ да поразсъждава върху хорара? Бих била много благодарна! Между двамата има напрежение, има контакт, но не интимен, а са в общ кръг на практикуващи една дейност хора.

П.П. Защо не ме пуска с изгряващия знак на Ариана Гранде(козирог пиша и системата твърди, че е грешен отговора)
Страници: [1] 2 3 ... 10