Автор Тема: Катастрофи  (Прочетена 20527 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Катастрофи
« Отговор #90 -: Октомври 03, 2014, 09:36:10 pm »
В какъв смисъл?  :017:

На практика установих, че тия, дето най-много реват и най-много (и показно) съпреживяват неща, които не ги засягат, същевременно могат да бъдат изключително жестоки и коравосърдечни спрямо близките.

Простете за оф топика.
Това исках да кажа,а ти го каза кратичко.За всичко е виновен моят Мерк в Риби,в 9Д,на който като му се спи и е изморен се разводнява.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Катастрофи
« Отговор #91 -: Октомври 03, 2014, 09:41:39 pm »
По новините чух още един абсурд: че дори не могат да издадат смъртни актове на загиналите, понеже не са намерили никакъв генетичен материал, и че по закон трябва да изчакат поне 5 години, за да го направят (а дотогава ги водят безследно изчезнали).  :17:

Това пък е абсолютен идиотизъм.

Сега близките им не могат и да ги погребат по нормалния начин, нито да кремират останките. В прах са се превърнали и го е отнесла взривната вълна, като при ядрена експлозия.  :o

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Катастрофи
« Отговор #92 -: Октомври 03, 2014, 10:41:24 pm »
Това исках да кажа,а ти го каза кратичко.

Не става въпрос за импатия, а да помним, да не мине като поредна новина, и толкова

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Катастрофи
« Отговор #93 -: Октомври 05, 2014, 01:23:50 am »
1 октомври 2014 16ч59м-взрив в Горни Лом
Вече е официално оповестено-15 жертви
До последно се надявах някой да е оцелял
  Меркурий на Иц показва повече жертви и млади хора, които са се занимавали с опасна, секретна работа, тъй като е в знак скорпион
Карта , направена за Чипровци- Меркурий У4, У5- земята, домовете, бащите, децата на това населено място попада в 8д , в хармоничен аспект с Луна, Нептун, Венера, но в съвпад със звездата Miaplacidus (Бета Киля) свързана с Луната, има допълнително влияние и на Сатурн. Звездата Миаплацид означава чувство за дълг, изпълнителност, самоконтрол, осъзнаване на това, че от твоите действия зависят благополучието и даже животът на другите хора, Този човек може да бъде пионер, да прави нов път за другите, а в негативен вариант показва своеволие, постоянно безпокойство, чувство за неувереност в себе си, придирчивост, склонност да не намира недостатъци в себе си.
Уран У1 във 2д в хармоничен аспект с Марс У2 в 10д и с Юпитер У10, У11 в 7д, който е съвпад с ДСЦ, но също така с Лилит!- Висшестоящият, шефът на това място, който е свързан с колективи, с групи е в непосредствена близост с врага, в образа на партньор/и, злоупотребяващ/и с властта.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Катастрофи
« Отговор #94 -: Октомври 05, 2014, 03:14:02 pm »
Не става въпрос за импатия, а да помним, да не мине като поредна новина, и толкова
:08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Катастрофи
« Отговор #95 -: Октомври 05, 2014, 04:50:01 pm »
Не се ли казва емпатия?

Естествено, че се казва емпатия, не знам къде съм бляла

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Катастрофи
« Отговор #96 -: Октомври 05, 2014, 08:44:06 pm »
Естествено, че се казва емпатия, не знам къде съм бляла
  Абе всички си блеем понякога на същото място като сме изморени.  :012: Аз не се усъмних в забележката ти като коректна,понеже съм доста изморена напоследък,а и нямах време да проверявам в тълкувателните речници(сим-,ем-,им-)патиите.  :012: Дори и в момента не мога да проверя.  :043: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Катастрофи
« Отговор #97 -: Октомври 05, 2014, 10:28:24 pm »
О, открих, че тая дума 2 пъти съм я написала с и за последните 2 дена
Спи ми се - подиграват ме, че скоро ще започна след сънчо да си лягам
Големи възходи и падения претърпява физическата ми и психическа енергия тия дни
Явно и правописната страда  :D

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Катастрофи
« Отговор #98 -: Юни 28, 2015, 05:09:53 pm »
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4844299
Днес загина Тодор Славов.
Картата няма точен час,но който иска може да погадае за асц или планетите в 1Д с неговия висок ръст.
Аз качвам картата заради транзитите,причинили смъртта
В натала Марс и Плутон са в съвпад в Скорпион,в квадрат със Слънце Водолей.
Днес Марс(и Слънце) точно тригонира себе си (и Плутон)
Слънце/Марс опозиция натален Меркурий,който е възможно да е У1,предвид ръста.
Трз Меркурий съвпад СЛВ,а Трз Плутон квинконция СЛВ
Може да броим трз ретро сатурн опоз нат Хирон
трз Нод ос отминава квадратурата с нат Мерк
Меркурий сякаш му е най-уязвен в момента.
Много силно впечатление ми правят взривоопасните Марс/Плутон Скр и Слънцето в квадрат
« Последна редакция: Юни 28, 2015, 05:26:20 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Катастрофи
« Отговор #99 -: Юни 28, 2015, 05:29:12 pm »
Възможно ли е катастрофата да е станала снощи, късно? - не, видях го, в 11ч днес.
Прегледах му нумерологичната карта - не се учудвам от случилото се. Няма да се учудя, ако има намесена жена - да е искал да се покаже/да блесне пред нея, но това е само предположение.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Катастрофи
« Отговор #100 -: Юни 28, 2015, 05:44:14 pm »
Тежкият инцидент е станал около 11.00 часа по време на състезанието
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4844282
Роден е на 22ри-Урановото число.Освен гении,родените търпят и опасни инциденти.22 е много мощна вибрация
« Последна редакция: Юни 28, 2015, 05:46:26 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Катастрофи
« Отговор #101 -: Юни 28, 2015, 07:19:54 pm »
Тежкият инцидент е станал около 11.00 часа по време на състезанието
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4844282
Роден е на 22ри-Урановото число.Освен гении,родените търпят и опасни инциденти.22 е много мощна вибрация
22 е едно от царските числа
Много жалко за хубавия млад човек, Бог да го прости!
Слънцето му е съвпад със звездата Алтаир, която на границата на 8д дава смърт във въздуха, а той е полетял с колата в пропаст. Построих карта за 11ч за Твърдица и Нептун е в 7д на ДСц- дали пък навигаторът не му е подал грешно пътя? Чета, че в събота също е имало инцидент:
Цитат
Това е втората катастрофа на Славов по време на ралито. В събота се откъсна колело на колата му и той не завърши първия ден от състезанието
Дали пък не е саботаж?
В натала има съвпад на Юпитер с Нептун, а при лош аспект с този съвпад се губи представа за действителността- тр Марс е в опозиция, освен това съвпада със звездата Спикула, която носи разстройство на зрението, опасност от увреждането на зрението при нещастен случай.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Катастрофи
« Отговор #102 -: Юни 28, 2015, 07:41:18 pm »
22 е едно от царските числа
Много жалко за хубавия млад човек, Бог да го прости!
Слънцето му е съвпад със звездата Алтаир, която на границата на 8д дава смърт във въздуха, а той е полетял с колата в пропаст. Построих карта за 11ч за Твърдица и Нептун е в 7д на ДСц- дали пък навигаторът не му е подал грешно пътя? Чета, че в събота също е имало инцидент: Дали пък не е саботаж?
В натала има съвпад на Юпитер с Нептун, а при лош аспект с този съвпад се губи представа за действителността- тр Марс е в опозиция, освен това съвпада със звездата Спикула, която носи разстройство на зрението, опасност от увреждането на зрението при нещастен случай.
Наистина много хубав мъж.
Не знам дали е саботаж,по-скоро мисля,че е несъзнателно самоунищожение.Марс/Плутон е жесток съвпад,чието безразсъдство,смелост и мания към поемане на смъртоносни рискове,трябва да са впрегнати за хората(не че тогава смъртта може да се избегне).Сигурно са на К6,а Мерк У1,така Слънце също влиза в 8Д(както казваш).Диспозитора на Слънце Уран(У8) в 6Д може да даде злополука в "работата".Уранът му няма аспекти,освен съвпад с ЮЛВ.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Катастрофи
« Отговор #103 -: Юни 28, 2015, 09:37:56 pm »
Наистина много хубав мъж.
Не знам дали е саботаж,по-скоро мисля,че е несъзнателно самоунищожение.Марс/Плутон е жесток съвпад,чието безразсъдство,смелост и мания към поемане на смъртоносни рискове,трябва да са впрегнати за хората(не че тогава смъртта може да се избегне).Сигурно са на К6,а Мерк У1,така Слънце също влиза в 8Д(както казваш).Диспозитора на Слънце Уран(У8) в 6Д може да даде злополука в "работата".Уранът му няма аспекти,освен съвпад с ЮЛВ.

червеното се отнася за 22

а съвпада на ЮЛВ с Уран също е важен, особено ако се пада в 8 дом.