Автор Тема: Лунно затъмнение 23 март 2016г.  (Прочетена 22361 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Лунно затъмнение 23 март 2016г.
« Отговор #75 -: Март 26, 2016, 09:57:26 am »
Аха,сега ми стана ясно защо като купувах билети от лафката момичето 10 мин проверява да не са залепнали .Иначе за кражба е лесно-докато се избират билети нали се прави ,,ветрило,, ,а билетите големи-продавача няма никаква видимост какво правя с вече изтеглените ::) ,не че ще се излагам да крада :012: Иначе имат ток -единствено решение е да се сложи една камерка-не са скъпи-200 лв най-много .

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Лунно затъмнение 23 март 2016г.
« Отговор #76 -: Март 26, 2016, 11:42:39 am »
Аз реших да погледна за петия ден от затъмнението - 28 март, понеделник. Тр Венера на градуси от АС квадратира нат. Марс на ИС и тр.Меркурий У4, У7 в съвпад с нат. Юпитер У1, У9, У10 и квадрат на нат. Меркурий.

Тя семейната драма започна още снощи, явно тогава ще е пикът  :-X
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Лунно затъмнение 23 март 2016г.
« Отговор #77 -: Март 26, 2016, 01:19:58 pm »
Алена, съжалявам, че ще го кажа, но сигурна ли си , че е нормално мъжът ти да гледа подобни коментари под профилната ти снимка в соц. мрежа?
Жена, която държи на семейството си , не би позволила подобни неща, за мен това е допустимо само за профили на Николетки и други от бранша.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Лунно затъмнение 23 март 2016г.
« Отговор #78 -: Март 26, 2016, 01:21:09 pm »
Явно събитията от затъмненията са все лоши.
Още преди имах лошо предчувствие за това, а и нали човек ако реши да тръгне малко нагоре, винаги се случва нещо да го повлече към низшите вибрации.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Лунно затъмнение 23 март 2016г.
« Отговор #79 -: Март 26, 2016, 01:28:55 pm »
При мен е без особени аспекти, в 4/10 дом, всъщност върху Овчото ми прогресивно Слънце се пада.
Много агресия тия дни- насън, наяве, особено на работа, вкъщи едни ремонти, дето се протакат.
Баща ми и той здравословно нещо се е шашнал, някакви хапчета не му действат добре.
Като цяло съм много нетърпима и директна напоследък, което ме учудва.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Лунно затъмнение 23 март 2016г.
« Отговор #80 -: Март 26, 2016, 03:48:40 pm »
И за други кражби чух тези дни, дали заради тригона на меркурий с марс ::)
  Меркури може да дава сръчност, а Марс ентусиазъм, но ако не са намесени Нептун и 7д , няма как да изгори ,  при Весо тр. Марс У2 съвпада с Уран У1, би трябвало да е активен в изкарването на пари, ЛЗ е съвпад с Марс - за този аспект пише, че може да си изпусне нервите или преживее злополука, поради неправилно използване на енергията. Съветът е да вложи енергията в спорт, за да тушира раздразнителността и не спори заради самия спор.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Лунно затъмнение 23 март 2016г.
« Отговор #81 -: Март 26, 2016, 05:27:30 pm »
Във втори дом, без аспекти. И слънчевото в 8дом - дано подобри финансовото ми положение.
(много бих се радвала на нова работа  ;D )

Тук отчитам две проявления - като касиер в детската градина, приключих събирането на пари, понеже сме последна година там. То тези такси бяха лесна работа, но тези, които събирам в блока, са кошмар. (и там съм касиер  ;D ) Направо се чувствам като просяк и после всеки мрънка какво да правим със събраната сума. На събранието решаваме едно, после искаме съвсем друго. Още малко и ще приключа и с тази дейност.  :lol_hitting:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Лунно затъмнение 23 март 2016г.
« Отговор #82 -: Март 29, 2016, 04:17:44 pm »
Да докладвам за петия ден от ЛС. Тряжва да видя дали 5 дни след него - днес или петия ден - вчера или може би няма голямо значение.

Бях споделила, че на ЛЗ възобнових отношения с две лица, които бяха дебело задраскани. Е, вчера едното направи същата простотия. Очевидно ще ми лази по нервите, докато работим заедно и ще трябва да отработя начин да сме партньори, без да ме дразни. Т.е. да не съм уязвима към маниерите ми. Опитва се да ме командори, при все, че ми е подчинен - зад гърба ми припка при шефа и се мазни, коментира неща по моята работа зад гърба ми, представя моя труд за свой - подобни помиярщини ежедневно, каквито безкрайно ненадиждам.

Днес, приятелка ми се обади, че от едно мероприятие печеля уред на ст-ст 550 лв. Безкрайно съм изненадана, уредът е разкрасителен. Аз какъвто съм заплес - можеше и да не разбера  :57:

Първото събитие е точно по темата на ЛЗ - в 7 дом, в квадрат със слънцето ми - У6.

За второто - не съм в състояние да разсъждавам - нещо по 5 дом ли да търся? У5 ми е Луната - днес в Стрелец и съвпад с тр. Марс (су-У 1), нат. Нептун - У1, тр. ретро Сатурн. В натала ретро Сатурн ми е в 5 дом, в квадрат към оста АС/ДС и ретро Юпитер на ДС. Аз разбира се - за този подарък - ще трябва да се потрудя - при мен подаръци от небето не падат, но не е проблем, че поемам ангажимент по случая :) Ясно ми е, че затова ми го дават  ;D
« Последна редакция: Март 29, 2016, 04:24:20 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Лунно затъмнение 23 март 2016г.
« Отговор #83 -: Март 29, 2016, 05:48:42 pm »
Да докладвам за петия ден от ЛС. Тряжва да видя дали 5 дни след него - днес или петия ден - вчера или може би няма голямо значение.

Днес, приятелка ми се обади, че от едно мероприятие печеля уред на ст-ст 550 лв. Безкрайно съм изненадана, уредът е разкрасителен. Аз какъвто съм заплес - можеше и да не разбера  :57:
За второто - не съм в състояние да разсъждавам - нещо по 5 дом ли да търся? У5 ми е Луната - днес в Стрелец и съвпад с тр. Марс (су-У 1), нат. Нептун - У1, тр. ретро Сатурн. В натала ретро Сатурн ми е в 5 дом, в квадрат към оста АС/ДС и ретро Юпитер на ДС. Аз разбира се - за този подарък - ще трябва да се потрудя - при мен подаръци от небето не падат, но не е проблем, че поемам ангажимент по случая :) Ясно ми е, че затова ми го дават  ;D
Вчера е 5-тия ден, нищо специално не ми се случи, освен че отхвърлих някои задачи, отлагани от доста време.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Лунно затъмнение 23 март 2016г.
« Отговор #84 -: Март 29, 2016, 06:31:56 pm »
М, да :) И при мен само вчерашното събитие е по ЛЗ :) А днешната награда я разгадах по какво ми се е паднала - като седнах на ЗЕТ-ко :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Лунно затъмнение 23 март 2016г.
« Отговор #85 -: Март 29, 2016, 07:06:10 pm »
М, да :) И при мен само вчерашното събитие е по ЛЗ :) А днешната награда я разгадах по какво ми се е паднала - като седнах на ЗЕТ-ко :)
каква награда е това, като ще трябва да я отработваш?
награда е моето преди две години, когато от Нивеа спечелих 30 продукта по избор, само с едното участие в играта фен на месеца, което не е обвързано с покупка или ангажименти след това
по груба сметка продуктите възлизаха на стойност над 250лв

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Лунно затъмнение 23 март 2016г.
« Отговор #86 -: Март 29, 2016, 07:50:43 pm »
Има ангажименти уредът да се ползва да се снима ефекта и да се споделят отзиви. Не е кой знае какъв труд, но ...

Аз погледнах, че точно, като ми се обадиха Луната - У5 и ретро сатирн са в точен съвпад и тригон с Уран, Юпитер, Меркурий. Така ги навързах, но и доста други активни аспекти имам - напр. на Венера от 1 дом :)
Над силата е само умението да я владеем!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Лунно затъмнение 23 март 2016г.
« Отговор #87 -: Март 31, 2016, 07:27:56 pm »
Във втори дом, без аспекти. И слънчевото в 8дом - дано подобри финансовото ми положение.
(много бих се радвала на нова работа  ;D )

Днес получих предложение за работа. Многоо, многоооо изгодно.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Лунно затъмнение 23 март 2016г.
« Отговор #88 -: Март 31, 2016, 08:55:39 pm »
Браво и честито  :) ;)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Лунно затъмнение 23 март 2016г.
« Отговор #89 -: Април 01, 2016, 08:46:44 am »
Днес получих предложение за работа. Многоо, многоооо изгодно.

Пък и в много подходящо време. Така или иначе приключвате с градината - нова работа, ново училище, нов град, нова къща. И ако домашните толкова не кандисват - и нов мъж  ;D
De omnibus dubitandum est