Автор Тема: Руни  (Прочетена 53058 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Руни
« Отговор #210 -: Септември 19, 2014, 09:13:51 pm »
Tanya ,мога ли да помоля да ми изтеглиш руни ?  Ей ,така ми се прииска. :)
Рени, така, без въпрос ми е малко трудно и може да напиша някоя глупост  :).
Изтеглих ти Ансуз, обърната Маназ, Еваз. Като съвет за настоящия период - Йера.
Ако някакъв вид сътрудничество / интимно или делово / е било проблематично до този момент, в бъдеще ще се подобри. Ще срещнеш някой, който е съпричастен, с когото ще сте "на една вълна" и ще се допълвате / сработите добре. Очаква те прогрес и нови хоризонти  :).
Възможно е пътуване, което си отлагала поради някакви причини, да се осъществи. Но пътуването може да е и метафорично - като нови идеи, възможности и промяна.
Астрологично руните съответстват на Хирон / Стрелец / Нептун - виж дали има някакво раздвижване там.
Съветът на Йера е, че каквото посееш, това ще пожънеш или усилията влагани сега ще дадат плод в бъдеще. Освен това - всяко нещо се случва, когато назрее моментът да се случи / Йера е жътва /. Може да загатва и за цикличността на събитията - след всяка буря изгрява слънце  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Руни
« Отговор #211 -: Септември 19, 2014, 10:17:36 pm »
Tanya,не ти трябва моя въпрос,това което ме вълнува ,ти го каза .Много ти благодаря и ще споделя и по Хирон/Стрелец/Нептун и там си в десятката. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Руни
« Отговор #212 -: Септември 20, 2014, 11:24:56 am »
На мен ще може ли някой да ми изтегли руни ?
Досега не бях влизала в тази тема, освен по погрешка. Като прочетох в началото на темата описанието на Вещичка за нейните руни и се поразрових в нета, се замислих  дали и аз да не си взема.

Изтеглих си от един сайт.
Стар, много хубави руни си изтеглила. Ако е имало някакви кардинални промени около теб напоследък, били са за добро. Възможно е да си ангажирана с грижи за някой от семейството или да има събития в дома / жилището.
Първото, което ми хрумна по Беркано и Йера е бременност, но това може да са и творчески процеси, които назряват и ще намерят своята реализация. Сякаш по Турисаз на 1-ва, старото е премахнато, разчистено, за да се даде път на нови неща да се осъществят.
Дали имаш нещо активирано към момента в Рак / Дева / Сатурн / Луна?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Руни
« Отговор #213 -: Септември 20, 2014, 11:33:54 am »
тези неща (скриптовете) персонални ли са или универсални?

примерно, ако и аз си направя като твоето, ще работи ли или трябва да се изтегли специално .... защото виждам, че Рени си е поръчала някакво теглене.
Аз ползвам универсални, в някоя от предишните страници бях дала линк. В началото действаха доста силно, после явно прекалих и така...
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Руни
« Отговор #214 -: Септември 20, 2014, 01:33:34 pm »
Какво ще кажете за тези?

Обърната Тиваз - Ингваз - Феху
(съжалявам ако не ги изписвам правилно на кирилица)

След множеството проблеми напоследък - има ли някаква светлина в тунела?
Има светлина в тунела  :). Ако въпросът ти е бил относно работа / финанси, очаквай подобрение на ситуацията и нови възможности.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Руни
« Отговор #215 -: Септември 20, 2014, 01:50:20 pm »
Не, нямах конкретен въпрос - просто дали ще се развият добре нещата занапред в живота ми. А за работа и финанси - малко вероятно е да има някакво подобрение(просто ако работя този месец повече - ще взема повече). То, нека ми се оправи психическото състояние, пък другото ще се нареди.
Благодаря ти  :58:
Обърнатата Тиваз е показателна за липса на баланс, недобре канализирана енергия, докато Ингваз е точно обратното. Затова смятам, че нещата при теб ще се подобрят, независимо в каква насока  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Руни
« Отговор #216 -: Септември 20, 2014, 02:26:38 pm »
Таня ,ще може ли да ми изтеглиш руни
Искам да предприема нещо спрямо един човек  следващата седмица ,но не съм сигурна как ще бъде прието  и какъв ефект ще има и се разколебавам.
Та въпросът ми е да предприема ли това и ще остана ли доволна от резултата ;)
Ако искаш си изтегли руни от някой сайт, защото тези, които аз ти изтеглих, не са еднозначни и се колебая - обърната Тиваз, обърната Райдо, Совило. Добре премисли мотивите си за действие и планирай подходящия момент. Внимавай да не прибързаш с това, което си решила, обмисли добре ситуацията.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Руни
« Отговор #217 -: Септември 30, 2014, 12:17:55 pm »
Цитат
Цитат на: Tanya в юли 18, 2014, 01:19:04 pm

    Бях си направила един рунескрипт за благополучие и си го нося в портфейла.


тези неща (скриптовете) персонални ли са или универсални?

примерно, ако и аз си направя като твоето, ще работи ли или трябва да се изтегли специално .... защото виждам, че Рени си е поръчала някакво теглене.

изглежда при мен не сработи този рунескрипт-за съжаление...
вече месец и повече ми стои в портфейла и нищо.  ???
може би и индивидуалното да е нужно в някои моменти.
« Последна редакция: Септември 30, 2014, 12:19:56 pm от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Руни
« Отговор #219 -: Декември 13, 2014, 09:30:25 pm »
Рунескрипта за благополучие при мен действа,та затова да попитам ако някой знае и рунескрипт за привличане на приятели да пише.(и за отблъскване на врагове става  :012: )
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Руни
« Отговор #220 -: Декември 13, 2014, 09:58:09 pm »
Същото, като по-горе:

BERKANA обърната - Замъгляване, заблуди, застой, проблеми. Замислете се дали не поставяте своите потребности и нужди пред тези на другите. Проникнете дълбоко, докато не успеете да определите всички препятствия в наложената ситуация.

Да дам обратна връзка-ситуацията в работата се подобри още юни месец.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Руни
« Отговор #221 -: Ноември 28, 2015, 03:17:29 pm »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Руни
« Отговор #222 -: Декември 04, 2015, 08:31:20 am »
Скорпи, с това повдигане на темата така ме зариби!  :38: Вчера цял ден съм чела, а на втората страница вече исках Руни  :72:  :-*
Момичета, хвърляте ли още?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Руни
« Отговор #223 -: Декември 04, 2015, 08:39:15 am »
Скорпи, с това повдигане на темата така ме зариби!  :38: Вчера цял ден съм чела, а на втората страница вече исках Руни  :72:  :-*
Момичета, хвърляте ли още?
ако не ти изтегли някой в близките дни, ще ти изтегля аз.
нещо не се сработихме с руните и съм ги зарязала.  ::)

Скорпионче,
намери ли рунескрипт за привличане на приятели? на добри приятели...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Руни
« Отговор #224 -: Декември 04, 2015, 08:41:51 am »
Мерси Клер  :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми