Автор Тема: Външен вид...астро'фактори ; )  (Прочетена 71948 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #180 -: Март 17, 2016, 05:51:04 pm »
Драки, със сини очи ли си?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #181 -: Март 17, 2016, 05:53:13 pm »
Цитата от Пими на Уич съм го чела и преди,  мога да се съглася. Веднага се сещам за 4-5 човека, чиито карти потвърждават написаното, вкл. и моята карта. Меркурий У1 съвпад ИЦ - много съм ниска, 156см  :012:, съвпад ЮЛВ - белег по рождение (?!) на лявото бедро отпред. Вече други източници споменават за младоликост, голямо чело - да.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #182 -: Март 17, 2016, 05:55:33 pm »
Драки, със сини очи ли си?

На зелени залагам  :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #183 -: Март 17, 2016, 06:03:51 pm »
На Пимито съветите ме развеселяват.
За моята тронова Луна на АЦ не съм кръглолика, дебела и домакиня.
Само задържам течности в онези дни..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #184 -: Март 17, 2016, 06:34:08 pm »
На Пимито съветите ме развеселяват.
За моята тронова Луна на АЦ не съм кръглолика, дебела и домакиня.
Само задържам течности в онези дни..
В нейния сайт е публикувала материали от различни книги, не ги е измизлила тя, че да са нейни съвети  :) Все пак опира до раса- африканците са с кафяви очи и тъмна кожа, независимо от това в кой знак им е АСЦ  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #185 -: Март 17, 2016, 07:16:17 pm »
На зелени залагам  :)
Драки, със сини очи ли си?
Истинско кафяво са ми очите,тъмни като бобена чорба.   :012::08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #186 -: Март 17, 2016, 07:27:18 pm »
-------Понеже съм същия-имам доста белези но не се виждат-интерсептиран овен и Пурва Бхадра -имам белег под брадичката-зяпах едно момиченце как се люлее до момента в който люлката ме закачи за брадичката и ме приведе в свободен полет :D ,на веждата-аркада от скачане върху капака/използван за трамплин/на шахта от висока ограда ,до момента в който се счупи-а долу се приземих на железни тръби ,придобити белези,не вродени .СЛВ и Сатурн в интерсептирания овен-хванала ме е акселерацията-по-дълъг съм от средното за родата-180 см,СЛВ увеличава,Сатурн смалява-това е май средна височина за наше време :017:килограмите-средни освен напоследък -в последните 5г-Асц по дирекция ми е телец вече ,в момента вече 97кг :-\ ,външно не ми личи,заради височината,но започва да ми идва множко ::)
  :97: Ти си бил доста добре сложен!  :012: :08: :49:
А пък аз придобих по много нелеп начин синявица по дясното ми око преди няколко дни,но я третирах и изчезна.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #187 -: Март 17, 2016, 07:30:48 pm »
Дракс, теб винаги съм те виждала тъмна балканска субектка   :043: в най-добрия смисъл, истинска Драконица  :012: Някак си не те виждам руса и синеока  :012: На усет де, това с асц, аспекти, планети и прочие го оставям на майсторите  :017: трудна работа си е.
В Овните няма много магия и фатализъм в излъчването.  :012: :38: :043: :043: Бог не ни е създал да омагьосваме.  :D Е имам 72* от Плутон към асц,но него не го броя за аспект нещо. :29: Знаех си,че си ясновиждаща-аз съм доста обикновена.  :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #188 -: Март 17, 2016, 07:36:49 pm »
Всичко е относително :012: като трнирах лека атлетика 78 кила дават въздъух и издръжливост,на тежък физически труд ,добро хранене с добавки 85 кила даваха оптимум сила и издръжливост,сег съм на интелектуален труд-липсата на движение плюс пушене доведоха до стабилни 95 кг,а сега като спрях цигарите за 2 месеца качих още 2 кг-а храненето е нормално .Мисля да намяля тази година на 85 -оптимум за мен ::)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #189 -: Март 17, 2016, 07:40:18 pm »
Всичко е относително :012: като трнирах лека атлетика 78 кила дават въздъух и издръжливост,на тежък физически труд ,добро хранене с добавки 85 кила даваха оптимум сила и издръжливост,сег съм на интелектуален труд-липсата на движение плюс пушене доведоха до стабилни 95 кг,а сега като спрях цигарите за 2 месеца качих още 2 кг-а храненето е нормално .Мисля да намяля тази година на 85 -оптимум за мен ::)
Дали няма да заприличаш на змия,ако станеш 85кг?  :017: :29:
Важното е ти да се възприемаш и да се чувстваш уютно в кожата си.  :08: :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #190 -: Март 17, 2016, 07:47:02 pm »
Дали няма да заприличаш на змия,ако станеш 85кг?  :017: :29:
---- :D ,всъщност има нещо вярно-на 85 кг успявам да изпълнявам поне базовите йога упражнения,което ми е тестът за физически комфорт ,точните килограми не са важни,важно е примерно коремът да нбе оречи когато се пробва асана рало-сега ми пречи :29:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #191 -: Март 17, 2016, 07:57:03 pm »
Не де, Дракс  :-* не обикновена  :38: , но по-скоро тип амазонка :72: В което защо пък да няма магия  :012: Не всеки се кефи на пърхащия с мигли, приет за омагьосващ тип  :012:
Стигнах до извода,че мъжете не си падат по амазонки  :043: -идват им малко хард след известно време.   :012:
Дали няма да заприличаш на змия,ако станеш 85кг?  :017: :29:
---- :D ,всъщност има нещо вярно-на 85 кг успявам да изпълнявам поне базовите йога упражнения,което ми е тестът за физически комфорт ,точните килограми не са важни,важно е примерно коремът да нбе оречи когато се пробва асана рало-сега ми пречи :29:
  :012: Процедурата асана рало я видях току що на търсачката и съм изумена,защото ми е трудно да си представя ползите от нея  :012:  Шегувам се-сигурно ги има за тези,които практикуват йога.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #192 -: Март 17, 2016, 08:05:09 pm »
Ами ами, Бин-на 180 ръст, 97кг са си направо много
Виж там...:)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #193 -: Март 17, 2016, 08:06:06 pm »
Има големи ползи,не че практикувам нещо друго освен стречинг в момента .Основните,не прекалено изчанчените служат за тест за нормално функциониране-здраве на тялото .Стречинга и обърнатите пози действат като масаж на лимфните съдове и вените-стимулират обмяната на веществата,и с джогинг става,но когато е прекалено горещо или студено замества и допълва,успокоява нервите.лекува стреса,в допълнение с регулирането на дишането бори ацидозата,алкализира-което неутрализира свободните радикали-без нужда от големи количества скъпи добавки-антиоксиданти  :72:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #194 -: Март 17, 2016, 08:12:08 pm »
Ами ами, Бин-на 180 ръст, 97кг са си направо много
Виж там...:)
---Знам :),обаче навремето пробвах да докарам тия кг във фазата на натрупване -и не можех,сега обмяната ми забавя явно,но на тая обездвиженост напоследък си е нормално .Знам кво да правя,мога да сваля бързо,мога и бавно-смятам да не бързам-по-физиологично е ::)