Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 655499 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2745 -: Септември 21, 2015, 01:16:12 pm »
Прекалено гледаш рационално на любовта-2м. Разчиташ повече на разума, отколкото на чувствата и скоро ще претърпиш катарзис-болезнен, но пречистващ. Идва промяна при теб, възгледите ти за връзките ще се променят.  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2746 -: Септември 21, 2015, 01:25:46 pm »
Julia, огледай шест жезли. Каква е картинката, виж подробностите и търси знаци, логика. Ако гледам моята колода, ще кажа да чакаш човек от голяма компания, приятелска, които да работят заедно, да спортуват, да се занимават с нещо колективно. Идващи от път, от запад. Но виж в твоята колода как изглежда картата.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2747 -: Септември 21, 2015, 01:33:12 pm »
Lune, довечера ще ти изтетля карти. Че не съм у дома. Форумствам телефонно.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2748 -: Септември 21, 2015, 01:33:25 pm »
Подкрепям мнението на Ема, че не бива да се плашиш от Кулата в конкретната подредба. Тя е нужна, за да те избави от цикленето на 2 меча. Стагнацията, пустотата на тази 2 мечове ще бъде рязко преобърната(по Кулата). Явно е, че ти не се наемаш да направиш нещо и може би ще ти се предостави като външни обстоятелства, за да те изнуди да се промениш. Може да е малко стресиращо, но резултатът ще е хубав - 6 жезли  :)
Благодаря са мнението Purple :58:
Определено си цикля на едно място и явно имам нужда от просветление,ако приемем Кулата за просветлението :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2749 -: Септември 21, 2015, 04:04:51 pm »
Lune, нека аз се поупражнявам върху теб. Това не пречи и Ема също, разбира се.

Тъй… малко странни карти ти изтеглих, не знам дали за теб бяха, или за мен.




Глупакът винаги ми е бил сложен, тъй че го доуточних с още една карта.

Мисля, че основната тема тук са четирите пентакъла. Материална сигурност, подарък някакъв, нещо, от което ще ти стане драго. Казваше, че си търсиш работа — възможно е да има развитие по този въпрос. Глупакозвездата е подходът ти по въпроса — лековат, между другото, дано се уреди само, има шанс да не стане, но за мен няма да е така, Господ ще помисли за тая работа. Странното е, че май ще сработи, последната карта е Светът — завършек, успех, пътуване някъде. Глупакът и Светът добре се допълват.

След седмица да кажеш имало ли е нещо вярно :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2750 -: Септември 21, 2015, 06:47:15 pm »
По картите на Репс ще коментирам. По-късно ще тегля.

Интересно се е получило - Глупакът и Светът. Начало и край. Тоест, тази седмица за теб може да започне с нещо ново или ти да погледнеш по нов начин на възможностите пред теб. Може да си прекалено наивна или да не си даваш сметка към какво вървиш. Ако имаш другарче с добри съвети - не ги пренебрегвай.
Ще започнеш необременена седмицата. Ще я завършиш обогатена. Ще ти се иска да трупаш от хубавите неща, за да си ги ползваш след време. Все пак, дай малко храна и на душата. Това е като да си пазиш новите дрехи за специални случаи. Носи си ги, всеки ден може да е специален.

И последната карта каква беше, Репс?  :012:

Може да се потопиш в някакви мечти, идеи, да ти се иска да твориш. Може и чудеса.  :72:

Звезда и Глупакът - интересна комбинация. С нови сили и надежди към сигурността.


Репс, защо ти е труден Глупакът? На мен ми е трудно Колелото на съдбата. Само по себе си не ми е. В подредби малко ме бърка.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2751 -: Септември 21, 2015, 07:15:33 pm »
Онази най-отдолу, нали? ::)



Защото не е баш Глупак. По-скоро е наивен, в лошия вариант лекомислен. Кой знае пък, и глупак може да е. Труден е, защото е първата карта, няма контекст при него, няма минало, няма на какво да се опреш.
« Последна редакция: Септември 21, 2015, 07:19:41 pm от Reptil »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2752 -: Септември 21, 2015, 07:51:58 pm »
Уф, голяма карта е последната... :P
После ще пиша за глупчо.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2753 -: Септември 21, 2015, 10:28:51 pm »
Lune, ето и седмичните от мен...

             Влюбените                         Асо жезли                          Крал жезли



Аз те орисвам на някакви хубави нови емоции. Влюбените говорят също за хубави моменти, нещо, което ще сътвориш, ще те прави щастлива. С толкова жезли, може и да е огнено около теб. Запознанство с някой интересен нов човек, начало на творчески проект. Ще ти се иска да се впускаш в приключения или нови за теб неща. Може да постъпваш малко необмислено.
Има малко сходство като смисъл с картите на Репс. При него Глупакът и Светът - от големите аркани са първа и последна карта. А тук с Асо и Крал жезли - началото и край на боята.

Може да се събуди в теб желание да обгрижваш някой, дете. Да станеш по-емоционална. Да не решиш да съблазняваш другите с някой нов парфюм?  :012:


Репс, Глупакът е без минало. Но след Светът идва отново Глупакът. Това е като цикъл. За мен звучи като необремененост от предходен цикъл. Аз не го имам за глупак, невеж. А за пречистен и олекотен от излишните товари.
Де да знам, на мен не ми е неприятен.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2754 -: Септември 22, 2015, 04:45:26 pm »
Витхце, не обещавам седмицата да е спокойна. И аз се зачудих къде изчезна, че няма заявка за седмично таро.

                             Звездата                                             Кралица жезли                                Петица чаши




Може да ти се иска да се потопиш в мечти, в романтични занимания. Да се наслаждаваш на красотата. Ще имаш и хубави моменти. Навярно някаква идея ще се появи, нещо ще те озари с надежди. Внимавай с илюзиите. Все пак този период ще бъде прекъснат. И ще има изисквания от теб - да станеш отново силна, да се задействаш в остояване на желанията. На другите може да изглеждаш безчувствена. Или те за теб да изглеждат прекалено едноцветни, занимаващи се и горящи единствено в дребни страсти. Витхце, на сърцето ти има някаква вяра? Или има нещо сърдечно, което ти е важно?
Може реалността да не съответства на желанията ти. Да получиш по-малко от очакваното. Което да ти донесе горчивина. Не отхвърляй възможностите пред себе си.
Нечие предателство или домогване до успеха с нечестни методи може да те разочарова.

Не обещавам да е много лека седмицата.  :58: :-* Може нощем да си малко меланхолична или да изпадаш в свой свят на мечти и фантазии. Денем силна жена, нощем чувствена и ранима.

На пълнолунието - лунното затъмение, ще споделиш ли, ако има някакво събитие? Нещо, което е свързано с нечие преследване - на цел, човек, жена. Да не се появи някой скелет от миналото?

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2755 -: Септември 22, 2015, 05:18:46 pm »
Павла, изтеглих ти карти по въпроса. Не е нахалство, за мен е приятно.

            Седмица чаши                        Тройка жезли                        Тройка пентакли



Този човек, който си назовала по име, той да няма няколко възможности пред себе си? Да се опитва да угоди на повече хора? Сякаш е разпръснал вниманието си към различни неща - работа, удоволствие, дълг, дом, лични занимания. По тази причина може да изглежда, че действа прекалено бавно. Развитието е бавно. Но той сам трябва да избере със сърцето си какво иска, какво да следва. За да може да върви напред. Може да му е трудно, защото има своите илюзии или неясноти.
Но може да се появи възможност за пътуване, забавление. Дошло е време да има реални резултати от поведението му, да се радва на първите резултати. Може да отидете на място, на което има вода, лодки.
Може да почувства, че се създава нещо стабилно, да е като награда за досегашните усилия.
Ще има ли компания с вас? Може да има и други хора, да сте повечко хора.
Според мен ще излезете или пътувате някъде.  :58:
:clap: :012: :clap: :012: :clap:
Здравей Емма,
давам ОВ ти пак позна. Имаше излизане , бяхме в компаниятя на любими за нас хора, не бяхме близо до вода , но имитираше пауба мястото на което бяхме. Беше приятно !
 :38:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2756 -: Септември 22, 2015, 05:20:05 pm »
Нинам кой ще преследва.  ???
Много хрътки на Звездата. Изтеглих една карта в допълнение, уж да се изясня. И на нея пак хрътки. И отново мечтателност.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2757 -: Септември 22, 2015, 05:21:49 pm »
Ей, Павла. Радват ме твоите хубави емоции.  :58: :-*
 :38:

Нека е все така!  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2758 -: Септември 22, 2015, 05:32:12 pm »
Луната.




Тя е още по-преследваческа. Защото там буквално хрътка гони зайче.  :012:

Витхце, липсваше.  :-*

Отивам да се правя на прилежна домакиня. По случая ще си сменя тоалета с една възкъса рокля/туника. Иначе няма да го преживея психически, че така лесно се предавам на рутината. :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2759 -: Септември 23, 2015, 12:39:04 pm »
една тема рядко се посещава, затова ... да обърна внимание :)

http://astra.la/forum/index.php?topic=94.1120