Автор Тема: Корекция на съдбата  (Прочетена 51561 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #15 -: Юни 07, 2013, 10:51:58 pm »
Радвам се, че мога да съм полезна. ;)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #16 -: Юни 07, 2013, 10:54:23 pm »
...
 Всяка планета си има специфични неща, които обича. Има и универсални методи, нещо като укрепване на имунната система, но на фино ниво...Тук мога да изредя напр. универсални мантри,  Гаятри, Траямбакам...Това на практика са молитви със силата на нашите Отче Наш или Господи помилуй... Разбира се  има си схеми, по които се  прилагат. Има и специфични ритуали за всякакви случаи, проблеми, или умилостивявания на  Планетите (Божествата), с коио се занимават брамините, специализирали в областта на т. нар. Бхакти Йога...Наскоро видях даже едни индийчета, които продават он лайн  над сто вида Пуджи (еФтинко)...за всякакви сличаи.
Обещавам да изпратя линкове, ама  хайде утре след обед, че сега отивам да си лягам.  Днес доста повисях при вас и беше приятно!

И на нас :)
При моята приятелка има цял стелиум, който квадратира петия дом, както и да е

Значи всичко опира до вяра, ако не вярваш в Божества, и сто мантри няма да имат ефект, ако не си християнин - и Отче наш и т.н.
Предполагам затова при някои работи едно, при други - друго
Например вегетарианците не могат да дишат месо, аз обаче без месо не мога
Накрая все ще сме в гроба, ами поне да ни е гот :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #17 -: Юни 07, 2013, 10:59:39 pm »
Предусещайки задаващите се "7 мършави крави", се захванах с четене на астро форуми. Лично за мен, това е било продиктувано от необходимост от успокоение на надигащото се неприятно усещане за крах. Трябва да кажа, че в реала все още нямаше такива проявления- напротив- бях в своеобразен пик, но не го усещах като такъв. Не знам какво да кажа относно професионалните астролози. Приятелка беше ходила при "Име" (споменавала съм този факт) и с такива щуротии я беше наплашила... Аз вероятно съм искала да знам, че след неприятния период ще бъда възнаградена по някакъв начин. :)
Като Мирабела съм- не вярвам много в детерменираността на континиума. Когато съм си "гледала" на таро онлайн- при неудовлетворителен за мен отговор пробвам докато получа желания резултат. ;D

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #18 -: Юни 07, 2013, 11:00:43 pm »
E, ако вярваш в прераждането, работата става малко по-сложна. Имам предвид с това колко "гот" можеш да си позволиш да бъде. Защото от живота ти тук зависи животът ти там.
За протокола - не вярвам в прераждане, рай, ад и т.н. По Хаус съм - има само тук и сега. Не съм вегетарианка, но и не ми се яде много месо. Всичко трябва да бъде умерено, за да бъде гот, според мен. Просто споделям.

Във връзка с поста на Уран се сещам да споделя, че като не харесвам някое тълкувание, му тегля една... Не му обръщам внимание просто. Не се затормозявам от него.
« Последна редакция: Юни 07, 2013, 11:04:22 pm от Mirabella »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #19 -: Юни 07, 2013, 11:02:44 pm »
Това- с "липсата на деца", съм го чувала за себе си- в прав текст- от лекар. Промени ми съдбата. Начаса се захванах да го опровергавам. Трябваха ми 2 месеца. :D

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #20 -: Юни 07, 2013, 11:03:38 pm »
 ;D ;D ;D Браво!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #21 -: Юни 07, 2013, 11:15:32 pm »
за прераждането - вярвам, въпреки че противоречи на Кастанеда, на който също му вярвам :))
И в магията вярвам, и в Бог
И изобщо - моите вярвания са смесица от много учения, почти приличам на неверник

По принцип мисля, че нищо в природата не се губи, както и че човек е лъчисто същество :))) и като такова може да си прави почти каквото си иска

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #22 -: Юни 07, 2013, 11:23:50 pm »
Предусещайки задаващите се "7 мършави крави"...

какви са тия крави

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #23 -: Юни 07, 2013, 11:26:54 pm »
Предусещайки задаващите се "7 мършави крави"...

какви са тия крави

Съня на фараона.  ;D
Библейски работи.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #24 -: Юни 07, 2013, 11:30:27 pm »
Имам лоша карма с лекари.  :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #25 -: Юни 07, 2013, 11:45:03 pm »
Значи всичко опира до вяра, ако не вярваш в Божества, и сто мантри няма да имат ефект, ако не си християнин - и Отче наш и т.н.
Предполагам затова при някои работи едно, при други - друго

И на мен ми се струва, че силата на т.нар. remedies, т.е. корективни и предпазни мерки, е в степента, в която човек вярва в тяхното въздействие.

На теория с голяма част от тях може и да съм запозната, на като не ми идва отвътре да се занимавам с практическото им приложение, все ще си намирам разни "оправдания" - липса на време, подходяща нагласа, настроение и т.н.

Та в тоя ред на мисли, ако наистина можем да избираме в коя паралелна Вселена да сме във всеки един момент, все съм във вселена, в която не ми остава време дори да отправя молитва. Защото все си мисля, че за да го направя, трябва да съм в подходяща и специална кондиция - спокойна, отпусната, с изчистено съзнание, да не допускам негативни мисли. И това сякаш възпира желаните положителни промени - склонността ми към съмнение.




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #26 -: Юни 07, 2013, 11:46:44 pm »
какви са тия крави

Съня на фараона.  ;D
Библейски работи.

Аха, бях забравила
А ти се явяваш в ролята на нашия Йосиф :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #27 -: Юни 07, 2013, 11:47:51 pm »
Имам лоша карма с лекари.  :D

то кой няма
аз вече съм толкова подозрителна, че им задавам 220 уточняващи въпроса

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #28 -: Юни 07, 2013, 11:57:00 pm »
Всъщност човек за да може да си бъде максимално полезен, да вдигне level-a на картата ( :)), най-първо и най-важно - трябва да се познава добре
Преди това всичко е временно увлечение и заблуда

Естествено ние се променяме по малко и само по повърхността и изявата с годините, така че това не е еднократно действие, а процес, но в общи линии е постижимо

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #29 -: Юни 08, 2013, 01:02:57 am »
май успях да прочета всичко... :D
По какво сте сигурни, че някой 100 % няма да има деца-по сатурн в 5, плутон, или възел,друго...?Ами съвременната медицина може почтивсичко, щом моя съгражданка роди на 62...
Аз не съм убедена, че винаги така буквално можем напълно да сме сигурни, познавам хора, които имат деца напр. и с 3 горепосочени аспекти, естествено отношенията и грижите за поколението им е в унисон с характеристиката на тези планети. Как разбирате дали ще е смърт, аборт, или-ужасни, трудни съдбовни отношения...
 Вярвам и в предварителния договор, или каквото там е, убедена съм ;)
С казването на неприятни тенденции наистина не е лесно, но надеждата не трябва да се отнема.
Аз твърдо вярвам, че Духът и Писаното са преди тялото и аз-а ми, и затова ми е сравнително лесно да приема негативите на жребия си. Често си напомням да се смирявам, което не е равно на-не се боря.
Малко бягам от супер точната прогностика, над нас има нещо повече, негова е волята.
Миналата година се запознах с притежателка на предимно кардинален хороскоп есенциално с асц. скорпион. Животът /тя, обкръжението/ я  бяха набъркали в каши, не й казах, но бях сигурна,че няма да се справи. Успя и то по честен начин. Просто не се отказва, позитивна е и неприятностите я мотивират да се бори. Тогава става себе си-овен по слънце. :D