Автор Тема: Транзити на възлите  (Прочетена 114451 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Транзити на възлите
« Отговор #255 -: Октомври 11, 2014, 10:13:03 pm »
Нали? Току виж, в някоя китна уличка с падащи кестени срещна неочаквано когото трябва :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #256 -: Октомври 13, 2014, 11:01:55 pm »
Стар, Меркурий е съвпад със СЛВ точен на 21.10. , като АСЦ на картата и случващото се около него е много интересно. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #257 -: Октомври 17, 2014, 12:26:45 pm »
Стар, благодаря за споделеното и полезно за мен като информация . :38:

« Последна редакция: Октомври 17, 2014, 07:48:36 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1883
Re: Транзити на възлите
« Отговор #258 -: Ноември 05, 2014, 10:56:28 am »
Някой може ли да сподели инфо за размяната на местата на Лунните възли?
При мен предстои в началото на следващата година и ще е в домове 1/7.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на възлите
« Отговор #259 -: Ноември 05, 2014, 12:39:37 pm »
Някой може ли да сподели инфо за размяната на местата на Лунните възли?
При мен предстои в началото на следващата година и ще е в домове 1/7.

Не беше приятен период, но при мен имаше и други фактори за това

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #260 -: Ноември 05, 2014, 12:51:54 pm »
Някой може ли да сподели инфо за размяната на местата на Лунните възли?
При мен предстои в началото на следващата година и ще е в домове 1/7.

едва ли ще е ознаменувано с някакво специално събитие. Но със сигурност нещата с теб, вътре, ти, ще се променят. По това време аз вече бях на пътя да осъзная и започна да прилагам най-накрая СЛВ в живота си. :) Разгледай си твоя - по дом, знак, аспекти, управители .... и виж, дали работиш по СЛВ вече или още си в хватката на ЮЛВ. Така ще ти е по-лесно да преминеш през перида, а и ще бъде по-продуктивно.
Ето цитат от книгата на Селесте Тил:

Транзит на ЮЛВ върху натален СЛВ:
Този транзит често показва време на кръстопът в жизнения път, защото много силно способства развитието. Ражда се ново съзнание, главно чрез/за сметка на взаимодействие с другите хора. Човек е длъжен да обедини това, което е узнал сам за себе си с приемането мненията на другите и техните гледни точки.  Период на интензивен контакт с окръжаващите, възникват нови отношения.

при мен, при самия транзит нямаше такова активно взаимодействие с много хора, но пък смених/добавих нови интереси и група по интереси - времето на заниманията ми с нумерология и астрология.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Транзити на възлите
« Отговор #261 -: Ноември 05, 2014, 12:59:20 pm »
едва ли ще е ознаменувано с някакво специално събитие. Но със сигурност нещата с теб, вътре, ти, ще се променят. По това време аз вече бях на пътя да осъзная и започна да прилагам най-накрая СЛВ в живота си. :) Разгледай си твоя - по дом, знак, аспекти, управители .... и виж, дали работиш по СЛВ вече или още си в хватката на ЮЛВ. Така ще ти е по-лесно да преминеш през перида, а и ще бъде по-продуктивно.
Ето цитат от книгата на Селесте Тил:

Транзит на ЮЛВ върху натален СЛВ:
Този транзит често показва време на кръстопът в жизнения път, защото много силно способства развитието. Ражда се ново съзнание, главно чрез/за сметка на взаимодействие с другите хора. Човек е длъжен да обедини това, което е узнал сам за себе си с приемането мненията на другите и техните гледни точки.  Период на интензивен контакт с окръжаващите, възникват нови отношения.

при мен, при самия транзит нямаше такова активно взаимодействие с много хора, но пък смених/добавих нови интереси и група по интереси - времето на заниманията ми с нумерология и астрология.

при мене беше свързано с равносметка за изминалите грешки , според мен дава ясна представа за целите ,които трябва да преследваме в живота. Важен момент е не е за изпускане.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1883
Re: Транзити на възлите
« Отговор #262 -: Ноември 05, 2014, 03:21:13 pm »
Благодаря за включванията :)

Happy, имам нат. СЛВ в 1-ви дом, който е в квадрат с У на АС и е на К11. Вероятно при мен пътя на осъзнаването и прилагането на СЛВ започна от момента, в който тр. ЮЛВ започна да прави опозиция с 1-ви дом. И по интересен начин - посещавам психотерапевтичен тренинг и обучение в две психотерапевтични школи. И на трите места сме група от по 5-8 човека и освен обучението се споделя, и личен опит, правят се преживелищни техники, и т.н. Много освобождаващо и обогатяващо е за мен!
Постепенно започвам да осъзнавам и разбирам Истината за доста неща, които ми са се случвали, но по мой си начин с нов поглед, а не по начина, по който се опитваха да ме накарат някои хора да мисля. И разбирам как всичко дотук си е заслужавало и за нищо не съжалявам...
Благодаря ти :58:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #263 -: Ноември 05, 2014, 07:12:38 pm »
Happy, а какво пише Трейси, когато има планети върху нодалната ос при реверс на възлите ? ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #264 -: Ноември 05, 2014, 07:14:59 pm »
Happy, а какво пише Трейси, когато има планети върху нодалната ос при реверс на възлите ? ::)

Трейси Маркс? Не знам - трябва да проверя, не си спомням.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на възлите
« Отговор #265 -: Ноември 05, 2014, 07:20:27 pm »
Транзитното обръщане на възлите ми донесе голямо разбиране за начините,по които да си вървя по СЛВ.Осъзнах,че инструментите на знака на СЛВ са най-правилни.Бях принудена да видя,че няма друг път,както и че  другите пътища водят на никъде.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #266 -: Ноември 05, 2014, 07:25:52 pm »
Транзитното обръщане на възлите ми донесе голямо разбиране за начините,по които да си вървя по СЛВ.Осъзнах,че инструментите на знака на СЛВ са най-правилни.Бях принудена да видя,че няма друг път,както и че  другите пътища водят на никъде.  :)

точно!  :08:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #267 -: Ноември 05, 2014, 08:11:53 pm »
Happy, а какво пише Трейси, когато има планети върху нодалната ос при реверс на възлите ? ::)

не го описва специално, но дава пример, в който се случва възможност/осъзнаваш планета в съвпад с ЮЛВ да се използва по даденостите на СЛВ. То пак същото - отново се осъзнава нодалната ос, но привнасяш вкуса на планетата в значението на СЛВ.

Този въпрос защо беше зададен? Предизвикателство към моя Нептун???

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #268 -: Ноември 05, 2014, 08:23:42 pm »
Аз не мога ли да задавам въпроси ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #269 -: Ноември 05, 2014, 08:46:27 pm »
Аз не мога ли да задавам въпроси ?!?  :)

все си мисля, че знаеше отговора ....  ;)