Астрология. Езотерика > Астрология

Цикъл Марс/Нептун

(1/6) > >>

Сафо:
Не намирам тема за този цикъл,който ще стартира на 28.04.24г.в 28*на знак риби.
Тук ще е последната им среща за много дълъг период от време.Може да има проблеми с течове на горива и уреди,вирусни заболявания,инциденти във  вода,насилие,алергии,зависимости от всякакъв тип,алкохолни скандали.
Първа квадратура на 3.09.24г в знаците риби/близнаци ,последни критични градуси.

Ребека:
Последните градуси са в терми на малефици. В случая май Сатурн, Венера е в същия критичен градус в Овен,терма на Сатурн, Луната също в терма на Сатурн/ не знам часа на съвпада,но вероятно и тя да е крит.градус./  Не смея да го произнеса ,но дано нечии умни глави не решат да ползват химическо оръжие, ракети.

Сафо:
Ребека,в картата на пролетното равноденствие,Луната в лъв не е ранена от малефиците(Марс и Сатурн),но е в опозиция с Плутон,което може да доведе до масови психози и страхове.
В картата на равноденствието от 1945г.(когато е използвано такова оръжие над Хирошима и Нагасаки),Луната в рак е съвпад със Сатурн и е връх на тао Слънце/Нептун .Тоест ,Сатурн ,въпреки че е заточен ,ранява двете силни есенциално светила.Нептун също-опозиция Слънце,квадрат Луна.
Е,в тази карта,сегашното пролетно равноденствие,няма ранени светила.

Ребека:
Сафо, напоследък почваш да звучиш, като Рени, остани себе си  ;D Не знам за картата на равноденствието, която е построена за България, какви параметри ще придобие с други кординати,други дестинации извън Бг., чак толкова не задълбавам.Гледам Иран, че имат Меркурий У7,9-откритите врагове , външн. отношения точно в 28* на Риби,точката на Съвпада.Марса им е на 25* Риби. Марс управлява 4,12 дом/народ,земя+тайни врагове/.Слънцето им в Овен опозе Плутон попада в обсега на коридора от затъмнения. Мисля ,че подмолно ги предизвикват. За психозата е ясно,сега ме подсети,че аз,която трудно спя, снощи заспах за малко и сънувах война, нападаха ни и едни дребни японци с каски щяха да ни защитават.Ма сигурно щото гледам и Шогун и стана гювеча. :D ПП:не всички хим.оръжия са атомна бомба.

Сафо:
Ребека,като себе си 😊да кажа,че от много години ни тровят...а Ковид какво е?-биолигично оръжие.Възможно е да се използва някаква химия за масово поразяване,но мисля,няма да е колкото беше..2019г.
В края на краищата ,всички сме смъртни  ;D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия