Автор Тема: Интерсептирани знаци и планети в такива знаци  (Прочетена 17377 пъти)

Sun

  • Гост
« Последна редакция: Март 19, 2015, 06:08:41 am от Sun »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Интерсептирани знаци и планети в такива знаци
« Отговор #1 -: Март 03, 2015, 09:53:53 am »
Аз имам две 3 планети в интересптиран знак-луна, марс, нептун
Нямам наследствена професия (а може би трябваше), засега нямам наследствени болести
Не се чувствам бездейна или бездушна :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Интерсептирани знаци и планети в такива знаци
« Отговор #2 -: Март 03, 2015, 10:16:04 am »
Имам, никога не са ни делили, едно бананче за едното, едно-за другото
Знак-стрелец

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Интерсептирани знаци и планети в такива знаци
« Отговор #3 -: Март 03, 2015, 10:29:12 am »
Нямам такова усещане
Аз съм от тия-вълци-единаци, никога не съм обичала дондуркания от никакъв тип
И майка ми и баща ми имат синузит, аз хващам хрема много рядко-веднъж на 10-15 години, боледувала съм само от ангини, но пък никой от тях няма проблеми с гърло или сливици

Happy58

  • Гост
Re: Интерсептирани знаци и планети в такива знаци
« Отговор #4 -: Март 03, 2015, 10:56:04 am »
Сън, аз имам Слънце и меркурий в интерсептирани Везни, в 4 дом. Какво би трябвало да е наследственото? Да видим, дали е правилна теорията за наследствеността.

Иначе, за интерсептираните знаци съм потвърдила за себе си, че трудно изявяват енергията си - в дома, в който се намират, обикновено подхождаме по предния знак (на куспидата) и ни е трудно да стигнем до интерсептирания. И в това се оказва предизвикателството - да успееш да стигнеш до него, колкото и да е трудно.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Интерсептирани знаци и планети в такива знаци
« Отговор #5 -: Март 03, 2015, 11:28:23 am »
Нямам интерсептиран

знак.
Всяко дете има усещането,че другото се обича повече. ;)
И второ всички предрадположения към болестите са генетично унаследени. ;)
 Не мисля,че теорията от семинара има потвърждение по тази линия.
« Последна редакция: Март 03, 2015, 12:44:19 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Интерсептирани знаци и планети в такива знаци
« Отговор #6 -: Март 03, 2015, 12:40:27 pm »
Имам интерсептиран Сатурн в Лъв, 9 дом. Няма дисхармонични аспекти със светилата, участва в голям огнен тригон. Да, може да се каже, че много мои амбиции и стремежи не са се осъществили, най-вече поради липса на каквато и да било подкрепа от средата, поради липса на добър наставник, ментор, но отчасти се дължи и на недобра организация на целите, липса на приоритизиране и последователност. Това го осъзнах впоследствие, след направена вече равносметка.

Една асропсихоложка много искаше да ми "заключи" Луната /по лунни теми също има какво да се каже/, но засега съм приела, че Сатурн се намира в интерсептиран знак. По двойката знаци Лъв/Водолей имам доста синастрични предизвикателства и проблематики, не по Рак/Козирог.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Интерсептирани знаци и планети в такива знаци
« Отговор #7 -: Март 04, 2015, 08:42:37 am »
Имам интерсептирани знаци Риби - Дева в 1 - 7 дом. Нямам планети в тези знаци. Не знам как се проявява влиянието на тези включени знаци или поне засега не са се проявили.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Интерсептирани знаци и планети в такива знаци
« Отговор #8 -: Март 04, 2015, 08:08:44 pm »
Горе-долу да, но не винаги. Защо?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Интерсептирани знаци и планети в такива знаци
« Отговор #9 -: Март 04, 2015, 08:53:48 pm »
Нямам интерсептирани знаци или домове в натала, членовете на семейството ми обаче имат всичките, като планети в интерсептиран знак има само малката ми дъщеря- Нептун У4, Уран У3 и СЛВ в интерсептиран козирог във 2д

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Интерсептирани знаци и планети в такива знаци
« Отговор #10 -: Март 04, 2015, 09:03:24 pm »
Нямам интерсептирани знаци или домове в натала, членовете на семейството ми обаче имат всичките, като планети в интерсептиран знак има само малката ми дъщеря- Нептун У4, Уран У3 и СЛВ в интерсептиран козирог във 2д
И по логиката на "професионалните астролози",чиито тези цитира Сън,дъщеря ти много трудно ще се види в реализация и придобивки,на което аз не вярвам. :)
Освен това трябва да има недобри връзки със сестри/братя и семейството,в което е родена(в частност ти,майката в нейните очи) да е нестабилно/а,непрактично/а,несигурно/а вятър и мъгла,което съм убедена,че не е така.  :72:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Интерсептирани знаци и планети в такива знаци
« Отговор #11 -: Март 04, 2015, 09:22:07 pm »
Сигурно аз трябва да съм най-малкото умряла по тази логика.(Като абсолютен минимум на злощастието ми). Къде други са ми проблемите и задръжките, не баш 5-те планети в такъв знак.
На всяка мога да намеря кусури, които да свържа с интерсептираност, ако държа това да обвиня.

У5/8, у3/4/8, у7, у12(стар упр на Асц), у9/10.

Комай само у2, у6 и у11 не са там.

И страдам от гнойни ангини. И отит. Но това е от простотия(та ми), не от интерсептираност.  ;D

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Интерсептирани знаци и планети в такива знаци
« Отговор #12 -: Март 04, 2015, 09:30:08 pm »
И по логиката на "професионалните астролози",чиито тези цитира Сън,дъщеря ти много трудно ще се види в реализация и придобивки,на което аз не вярвам. :)
Освен това трябва да има недобри връзки със сестри/братя и семейството,в което е родена(в частност ти,майката в нейните очи) да е нестабилно/а,непрактично/а,несигурно/а вятър и мъгла,което съм убедена,че не е така. 
не вярваш , но е така
придобивките ги получава по труден начин, не ѝ падат от небето
със сестра си се има колкото от приличие, и то откакто замина да следва в чужбина, докато живееха под един покрив малката (скорпиона) тормозеше нон стоп голямата (водолея)и щом отраснаха в една стая под наем, заедно с мен, не сме им подсигурили детска стая на всяка една, значи сме непрактични с баща им, не сме стабилното, традиционно семейство, от което малката има нужда, това че са гледани с любов не я устройва малката, мине не мине време и натяква, че не сме ѝ направили бал с родата в ресторант, както на нейни съученички, всъщност родата не беше канена- с мои приятелки я изпратихме и се черпехме у нас  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Интерсептирани знаци и планети в такива знаци
« Отговор #13 -: Март 04, 2015, 09:32:24 pm »
Чакайте сега - наблюденията бяха свързани с нещо, което се повтаря в рода, свързано с интерсептираните знаци
да поровим в тая посока, може да изскочи нещо

например моята луна в стрелец в 3-ти - и майка ми е с такава луна (не виждам никакви прилики м/у нас двете, ама съм много субективна)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Интерсептирани знаци и планети в такива знаци
« Отговор #14 -: Март 04, 2015, 09:34:07 pm »
и да боледува от гнойни ангини :)
а ако се чуди някой защо точно от това - защо пък не
ако е боледувала от гнойни ангини е от телеца на К6, а не от интерсептираните знаци във 2/8д и 1/7д
и аз , и баща ь като малки сме боледували често, имам извадена 3 сливица