Автор Тема: Карта на първата среща  (Прочетена 55838 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Карта на първата среща
« Отговор #150 -: Февруари 08, 2016, 09:49:14 am »
Карта на първа среща:
Луна/Венера в Скорпион,в 5Д,а Скорпион интерсептиран  :012:
Марс/Венера рецепция по знак в 4/5Д  ;)
Хирон на МЦ тригон с У1/Луна
« Последна редакция: Февруари 08, 2016, 10:00:59 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Карта на първата среща
« Отговор #151 -: Февруари 08, 2016, 10:08:06 am »
не съм много оптимистично настроена. побъбрили са си приятно и толкова.
какво е реалното разитие към момента?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #152 -: Февруари 08, 2016, 02:29:25 pm »
Карта на първа среща:
Луна/Венера в Скорпион,в 5Д,а Скорпион интерсептиран  :012:
Марс/Венера рецепция по знак в 4/5Д  ;)
Луната в скорпион е паднала и в заключен знак, чийто диспозитор Плутон е в 1д на отсрещната страна, Луната няма аспект със Сатурн, който се е скатал в 12д.
 Уран У3 на отсрещната страна е ретро, което показва задрудненията по отношение на комуникация, срещи на човека, представен от Сатурн, иначе Уран е в сходящ хармоничен аспект със Слънцето У3 на човека, представен от Луната, така че срещата и общуването са минали добре и ще се повторят, заради ретроградието на Уран.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Карта на първата среща
« Отговор #153 -: Февруари 08, 2016, 06:29:18 pm »
Луната в скорпион е паднала и в заключен знак, чийто диспозитор Плутон е в 1д на отсрещната страна, Луната няма аспект със Сатурн, който се е скатал в 12д.
 Уран У3 на отсрещната страна е ретро, което показва задрудненията по отношение на комуникация, срещи на човека, представен от Сатурн, иначе Уран е в сходящ хармоничен аспект със Слънцето У3 на човека, представен от Луната, така че срещата и общуването са минали добре и ще се повторят, заради ретроградието на Уран.
Това е карта на първата официална среща.  ;)
Интересувам се от взаимната рецепция между управителите на 5тите домове и взаимната рецепция между управителите на 10Домове,защото освен нагон има общ проект.Та най-много ме интересува успешността на начинанието,не толкова чудесният секс,иначе хич не държа да си говорим  :012:
Всъщност в тази карта има ли някакъв прогрес-не любовен конкретно?Мисля,че и той като един Сатурн се интересува повече от успеха
« Последна редакция: Февруари 08, 2016, 06:31:07 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Карта на първата среща
« Отговор #154 -: Февруари 08, 2016, 06:37:45 pm »
Карта на среща от вчера , според вас ще има ли втора такава, мен ме съмнява ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #155 -: Февруари 08, 2016, 07:24:38 pm »
Интересувам се от взаимната рецепция между управителите на 5тите домове и взаимната рецепция между управителите на 10Домове,защото освен нагон има общ проект.Та най-много ме интересува успешността на начинанието,
За взаимната рецепция нали е писано вече, че има силата на съвпад, понякога дори е по-силна, така че общият проект ще върви и всеки за себе си ще има успех, като заслужен дял от общия успех

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #156 -: Февруари 08, 2016, 07:30:38 pm »
Карта на среща от вчера , според вас ще има ли втора такава, мен ме съмнява ...
Картата ви е  само с хармонични аспекти, не виждам защо да няма друга среща, като има изгледи за една добра и стабилна връзка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #157 -: Юни 16, 2016, 06:46:47 pm »
Пред мен възникна следния въпрос- на кое събитие да построя карта- когато са се срещнали и запознали в едно заведение, били са на една маса и са си разменили телефоните, разпитвали са се кой откъде е и що е, или на уговорената им първа среща седмица след това?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Карта на първата среща
« Отговор #158 -: Юни 16, 2016, 07:10:56 pm »
Пред мен възникна следния въпрос- на кое събитие да построя карта- когато са се срещнали и запознали в едно заведение, били са на една маса и са си разменили телефоните, разпитвали са се кой откъде е и що е, или на уговорената им първа среща седмица след това?

На мен винаги са ми искали данните за момента, когато сме се видели за пръв път в смисъл на видели сме си очите на живо, т.е. често пъти първата среща, както е определена от съдбата.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Карта на първата среща
« Отговор #159 -: Юни 16, 2016, 07:32:37 pm »
Пред мен възникна следния въпрос- на кое събитие да построя карта- когато са се срещнали и запознали в едно заведение, били са на една маса и са си разменили телефоните, разпитвали са се кой откъде е и що е, или на уговорената им първа среща седмица след това?

Според мен, за първата уговорена среща. Винаги има някакъв контакт между двама души, преди да излязат за пръв път, дали ще е запознанството им, телефонен разговор, скайп и т.н., все пак трябва да се уговорят за де видят, единият да предложи, другият да приеме :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #160 -: Юни 16, 2016, 08:03:01 pm »
Тя още си пази смс-а, който му е изпратила вечерта когато са се срещнали за пръв път, понеже неговите клавиши на телефона му били повредени и нямало как да му напише името си, за да я потърси после във фейса, а и да разбере точно как се казва, тъй като в заведението е било доста шумно- тя е била там с нейната съквартирантка, която станала да играе, а младежа се настанил на нейното място и протегнал ръка да се запознаят- казал, че се казва Хесус, тя не чула заради шума, а той помислил, че не е разбрала и доуточнил: Jesus, como Dios (Хесус, като Господ)  :)
Тя пък му отвърнала, че се казва Любов, като amor  :) А преди той да дойде на масата, тя му е "хвърлила око" докато той влизал през входа с приятелите си, после се озъртала да го види, но не го видяла и помръкнала, помислила си, че си е тръгнал и не е останал в заведението, настроението ѝ спаднало на мига, понеже сред преобладаващите предимно чернокоси мъже тъкмо била видяла бяло и кестеняво-русоляво гадже, а то изчезнало, мислела си, че няма късмет и това е... Обаче късметът ѝ излязал малко след това- неговото Слънце в първия градус на рак е точен съвпад с нейния Юпитер У7 в 1д.  Съдба!
Лелей, каква съдбовна карта първа среща , било е Новолуние тогава, тр. Венера съвпада с Луната на младежа, която също попада в 1д на водолейката  :)
« Последна редакция: Юни 16, 2016, 08:05:21 pm от akruks »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Карта на първата среща
« Отговор #161 -: Юни 16, 2016, 08:21:47 pm »
Хубав, вълнувщ момент описваш, Акрукс :) А карта на първата им уговорена среща правила ли си?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #162 -: Юни 16, 2016, 08:33:21 pm »
Хубав, вълнувщ момент описваш, Акрукс :) А карта на първата им уговорена среща правила ли си?
Не, защото няма точно време на срещата- на 9 юли около 16ч са се срещнали, но не помни дали точно в 16ч са се срещнали, докато за започнанството е запомнила заради смс-а, който си пази- написала го е в 2,24ч и каза, че 20-30мин преди това са се започнали и стиснали ръцете, построих картата за 2ч. ,а най-вълнуващото на момента е, че се е случило на гей-парада, който се провеждал по това време и в заведението имало доста гримирани и разгорещени мъже  :012:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Карта на първата среща
« Отговор #163 -: Юни 17, 2016, 08:13:24 am »
според мен и двете карти ще са показателни. но втората би отменила в някаква степен първата.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Карта на първата среща
« Отговор #164 -: Юни 17, 2016, 09:09:25 am »
Акрукс, направи ми този ден усмихнат. Хареса ми начина им на запознанство.  :)

Аз определено ще огледам и двете карти. Първата карта, за да видя защо точно тогава Вселената ме среща с един човек. И дали няма подсказка каква роля ще има в живота ми.

Втората карта бих погледнала, за да видя "настроението" от срещата, очакванията, потенциал.

Но първата карта ще ми е по-интересна.  :) Защото първата карта, на случайното запознанство, тя е организирана от Вселената.  :clap:



Желая успех и хубави моменти на Любов, като Amor.  :clap:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.