Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 852957 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Събития и транзити
« Отговор #4440 -: Април 17, 2017, 07:59:06 pm »
Ама, че гадно, Алена - но нали при теб слънцето управлява 6ти дом, а сатурн цяла година ще ти го аспектира
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4441 -: Април 17, 2017, 08:41:47 pm »
Да и в следващия солар има нов цикъл Слънце-Сатурн върху Слънцето ми .... Единственото успокоително е, че все пак е на първия градус в Козирог и повече няма да се връща в Стрелец  :012: за този си цикъл, дори и при следващото ретроградие  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Събития и транзити
« Отговор #4442 -: Април 17, 2017, 09:30:05 pm »
Дори не съм чувала за такова изключение, при повторна варицела се кара херпес зостер
Алена, вземи изопринозин, много ти е отслабен организмът

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Събития и транзити
« Отговор #4443 -: Април 18, 2017, 12:39:34 am »
Изоприназина се оказа къса клечка поне за мен. Пих го много старателно по схема след по-тежко боледуване, за засилване имунитета. И пак ме тръшна и то по-серизно и пак с антибиотици се разправях.
Беше по тр. Сатурн опозе нат. Луна. Няма никаква чуденка тук.
Лошото е, че Статурн още 2 пъти ще я опозира Луната ми и не ми се мисли...

Алена, съжалявам за варицелата при теб!
Аз знам, че от повторение никой не е застрахован. Стискам ти палци, да мине без усложнения и скоро да забравиш за това!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Събития и транзити
« Отговор #4444 -: Април 18, 2017, 01:17:09 am »
Не действа с натрупване
Натрупване-бета глюкани, черен бъз, витамини

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4445 -: Април 18, 2017, 10:55:32 am »
Алена, бързо и безпроблемно оздравяване ти желая!  :38:

И при мен след силното натоварване през март рязко се скапа имунитетът, появиха се редовните досадни признаци.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4446 -: Април 18, 2017, 11:56:14 am »
Благодаря Ви  :38:
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #4447 -: Април 18, 2017, 01:43:55 pm »
Алена, АСЦ ти в последните градуси на Риби ли попада ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4448 -: Април 18, 2017, 05:21:38 pm »
Алена, тук действително става въпрос за имунитет. Папи е права - черният бъз е чудесно средство! Дано мине без последици... ???
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4449 -: Април 18, 2017, 06:28:57 pm »
Взимам точно разни природни мерки, плодове и зеленчуци, когато се случи да се храня, но то от 6 април се е случвало само няколко пъти .... Но лека полека се оправям. "Биозин" ми изписаха. Като казаха в болницата да взимам имуностимуланти - аз попитах дали "Изопринозин"е добре, понеже се изписва много напоследък и казаха, че може него или "Биозин" и ми изписаха последния. Та и аз реших малко да сменя менюто :)

Не смея да взимам много други неща .... притеснявам се, че с това продължително боледуване и глад - много ми се е изострила чувствителността, а съм склонна към алергии и с тази нептунова квадратура близо до АС - стъпвам на пръсти по тънък лек ... Приемам много течности, това винаги много ми е помагало за бързото възстановяване, лека полека въвеждам по-прости и необработени храни. За никъде не бързам, цял живот пред мен  ;D

Черния бъз много го уважавам и имам винаги под ръка (и с майка ми правим всяка година и купувам при нужда), но се притеснявам в сегашната деликатна ситуация - да не реагирам на нещо в субстанцията. Взимам ябълки, банани, салата, ей такива, малко по малко ...



Рени, АС ми е баш в центъра на Рибите - на 16 гр 03 мин, но тези дни преди шарката гледах, че май часът ми е с 20-30 секунди напред. Ама не се задълбочих повече, то си иска време и внимание. Правих ректификация по датите на зачеване и раждане на двете деца по дирекции.

Ето карта, като изби обрива, след продължителна и много висока температура, аз помислих, че е алергия, понеже ми бяха изписали АБ, ако не се оправя до няколко дни и малко по-рано го бях изпила.
« Последна редакция: Април 18, 2017, 06:30:29 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4450 -: Април 18, 2017, 09:28:09 pm »
ре Слънце У6 и тр Уран У12 в 1д върху Хирон, тр Луна върху СЛВ в 8д, тр Венера и тр Хирон в 1д квадрат Марс У8

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4451 -: Април 18, 2017, 11:05:24 pm »
Да :) Като добавим и мунданния квадрат Сатурн - Венера ...
Над силата е само умението да я владеем!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Събития и транзити
« Отговор #4452 -: Април 19, 2017, 11:58:25 pm »
Според вас, мога ли да използвам днешната случка в работата (внезапна проверка в работата от по-високо ниво, която продължи малко повече от 4ч.) за ректификация на точен час и да поставя тр. Марс на К3/У2, тр. Слънце на К2/У6, тр. Сатурн в 10-ти на градус от Уран/У12 :017: Няколко пъти бях питана за заплатата и заетостта ми, които се оказаха в нарушение (прекалено малко са) спрямо действащите наредби.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: Събития и транзити
« Отговор #4453 -: Април 20, 2017, 12:25:04 am »
Имам чувството, че тази случка ти е късметлийска, добре ще ти се отрази. Май е станала при критична Луна в коза, аспектираща яко у2,3,6, вероятно откъм 11 дом или 12. Ревизия на документи. Дали препоръките/несъответствията няма да се окажат в твоя полза? Виж, карето на венерата към урана, за теб у3 и 12, води до разбулване. Може работодателите ти с негодуване и нежелание да са принудени да те пооправят.  :012:
у6 влиза в 3 дом, ще си говорите и пишете. Скоро съвпад на венерата със слънцето ти, всичко звучи ОК.
За ректификация, не знам, зависи от мащаба на последиците, но Сатурн в 10 ще ти се отблагодари.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Събития и транзити
« Отговор #4454 -: Април 20, 2017, 01:27:07 am »
Ех, ако знаеш само колко време го чакам търпеливо този Сатурн да донесе нещо положително в работата :( Напълно съм сигурна, че няма никак да са доволни работодателите.
Единствено малко ме притеснява това, че се случва на ретро Меркурий, та не знам какъв ще е ефекта. Ама при мен така е тръгнало, че все по ретро Меркурий подписвам някакви промени по договора.
Много си мила Люба, благодаря ти за коментара :)