Автор Тема: Урок по астрология  (Прочетена 7646 пъти)

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Урок по астрология
« Отговор #30 -: Февруари 10, 2018, 05:44:47 pm »
Извинявай Рени не разбрах, аз ли нямам тройки,ти ли , мога ли, не мога ли да вървя по тоя път 11,за мен ли ,за теб ли говориш?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Урок по астрология
« Отговор #31 -: Февруари 10, 2018, 05:47:24 pm »
Есес, би ли дала датата си на раждане, за да проверим номерологично, иначе гадаем, иначе всеки си върви пътя. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Урок по астрология
« Отговор #32 -: Февруари 10, 2018, 05:59:53 pm »
19/12/1978

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Урок по астрология
« Отговор #33 -: Февруари 10, 2018, 06:05:49 pm »
Иначе това със смирението, много напреднах, от 2005 до 2012 ми се разказа играта, та много четой,много учих,медитирах,молих и квото се стите,та от доста нахакана и от тея дето дума не можеш да кажеш без да те изядат ,станах мирно и смирено агънце,честно.Вероятно затова миналата 2017 която също ми е съдбоносна, мина без драми и премеждия, ще я видим сега тази загадъчна 2018, що пък е една единствена.Между другото никъде не намерих да пише за втория метод за изчисляване на съдб,години

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Урок по астрология
« Отговор #34 -: Февруари 10, 2018, 06:12:00 pm »
Имаш нужда от материално партньорство, с някой да имате общи споделени интимност и материални притежания,страхуваш се да не изпуснеш сигурното, солидното "твоето" и разчиташ силно на късмета. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Урок по астрология
« Отговор #35 -: Февруари 12, 2018, 02:48:13 am »
Добре някой може ли да каже нещо за опозицията Сатурн Нептун на 3 март, найстина летя със самолет тогава, Рим ми е мечта, ще оставя децата си на бабата с която в момента точно не сме в цветущи отношения и отделно някога отдавна прочетох някакво пророчество ,че Рим щял да бъде изравнен с земята, да не вземем че да го улучим егати. Какво може да значи този аспект?
Написах ти в деруга тема тези дни, че скандалитъе ти са от отминалото скоро Лунно затъмнение , което попада на твоята Луна и активира квадрата  с Уран в 1д.

Сатурн-Нептун го имат всички твои набори, това не е аспект за един ден, Непт6ун е бавна планета и опозицията с наталния ти Сатурн е активна от доста време насам. При теб управлява 5д, а Сатурн 4д, опозицията им показва, че няма да се забавляваш и изпитваш радост у дома, на родна почва и добре си се ориентирала към разходка в чужбина- тр Нептун в същото време е в хармоничен аспект с Венера У1, у8 в 1д- - ще разполагаш с парите на другите и ще си правиш кефа, а това за изравняването на Рим беше закана от страна на ИД преди време, но на този етап тях ги изравниха. В най-общи линии за квадрат и опозиция на тр Нептун към Сатурн пише-  ирационални страхове, безпокойство, саморазрушение. Самосъжаление. Неясноти в бизнеса, партньорството, семейните работи, самоизмама. Крият се неща, които трябва да се кажат ясно. Интриги, тайни врагове измислени или реални. Този аспект може да се случи само веднъж в живота.

На теб ти предстои тр Нептун квадрат с наталния
Нептун квадратура с Нептун (около 40-тата година)

Друг кризисен аспект в средата на живота. Вие поставяте под въпрос своите духовни убеждения. Време на откриване на областите, където можете да вложите вашата съзидателна и духовна енергия. Въпросите за почтеността и границите на разумността също се преразглеждат. Може да има активна изява на духовните убеждения, тъй като тези убеждения се осъзнават на високо ниво. Или, от друга страна, това може да бъде период на сблъсък с някакъв безпорядък или измама.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Урок по астрология
« Отговор #36 -: Февруари 14, 2018, 12:18:02 am »
Благодаря ти аркус, много вярно, от нерви ще се саморазруша, вдигам кръвно 150/80, а мъжа ми вчера беше цял ден в спешното,пак от нерви, слава богу не се оказа това от което се уплашихме- инсулт,а менериев синдром.И врага ама хич не е въображем,нищо, тръгва си на 11 март,за тогава му е билета, въпроса е ще настане ли после мир и спокойствие, до кога е това влияние на затъмнението?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Урок по астрология
« Отговор #37 -: Февруари 14, 2018, 09:00:19 am »
Иначе това със смирението, много напреднах, от 2005 до 2012 ми се разказа играта, та много четой,много учих,медитирах,молих и квото се стите,та от доста нахакана и от тея дето дума не можеш да кажеш без да те изядат ,станах мирно и смирено агънце,честно.Вероятно затова миналата 2017 която също ми е съдбоносна, мина без драми и премеждия, ще я видим сега тази загадъчна 2018, що пък е една единствена.Между другото никъде не намерих да пише за втория метод за изчисляване на съдб,години

Цял живот ме преследват две деви и двете ми направиха живота черен и на двете им мълчах цял живот и се стараех ,все да не обидя,все да не накърня нечие чуждо достойнство, все ги щадях заради 3 човек който ще го отнесе.Е свърши се, вече не ги търпя и си мисля че всъщност това се искаше и от мен,да не ги търпя и да не им позволявам да ме правят на трътка а аз смирено да навеждам глава.Не знам тея мой карти кво казват,но ако е било да ги търпя още 30 г ,еми не мога повече.И като казвам цял живот, то найстина е цял живот първата влезе в живота ми когато бях на 4, втората на 24 ,а вече съм на 40, еми егати и кармичните уроци,ако са такива.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Урок по астрология
« Отговор #38 -: Февруари 14, 2018, 04:09:14 pm »
Стреличка, ако с цитатите по горе искаш да ми покажеш, че си противореча, ами не, не си противореча. Казах, че имам напредък, а не че съм светица. А и когато скланяш глава 40 г и продължават да те тъпчат, се питаш не е ли време да смениш тактиката. Да си смирен и да си примирен има огромна разлика. ;)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Урок по астрология
« Отговор #39 -: Февруари 16, 2018, 02:28:22 pm »
Да си смирен и да си примирен има огромна разлика. ;)
разкажи ми

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Урок по астрология
« Отговор #40 -: Февруари 16, 2018, 04:10:55 pm »
Смирението е доброволно действие зад което стои вяра и милосърдие. Примирен е бездействие поради ограничен обхват и съзнание. В моя случай бях смирена дълги години пред по възрастни хора които играеха важна роля в живота на хора които обичах иза да не пострадат те избрах да поема тежестта върху себе си. Ако бях например зависима от душманите си, щях да съм примирена и да понасям тежестта защото не виждам изход.

Happy58

  • Гост
Re: Урок по астрология
« Отговор #41 -: Февруари 16, 2018, 04:24:50 pm »
Смирението е доброволно действие зад което стои вяра и милосърдие. Примирен е бездействие поради ограничен обхват и съзнание. В моя случай бях смирена дълги години пред по възрастни хора които играеха важна роля в живота на хора които обичах иза да не пострадат те избрах да поема тежестта върху себе си. Ако бях например зависима от душманите си, щях да съм примирена и да понасям тежестта защото не виждам изход.

Е, не е точно така, но пък, реално погледнато, на теб ти е урок да разбереш какво е .... имаш достатъчно време пред себе си

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Урок по астрология
« Отговор #42 -: Февруари 16, 2018, 05:10:04 pm »
То пък не и това темата, все пак  :72:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Урок по астрология
« Отговор #43 -: Февруари 17, 2018, 08:59:13 am »
http://www.beinsadouno.com/board/forums/topic/976-що-е-смирение/

Дънов и Лазарев са добри учители  :)
не случайно при тежък плутонов транзит към лична планета постигаме смирение