Автор Тема: Забавни тайни във Форума  (Прочетена 46150 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #90 -: Ноември 13, 2015, 10:32:59 pm »
Може и да се сбъдне онзи ми сън с погребалната урна  :57:

Бека, ти пак си се разпасала, този лилав бански не ти се отразява добре върху хормоналното равновесие  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #91 -: Ноември 13, 2015, 10:46:22 pm »
Не помня съня, да не издуха урната  ,то по 8 дом няма да си продухвала кацата с кисело зеле :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #92 -: Ноември 13, 2015, 10:48:46 pm »
По 8 дом търсех на дядо ти... бастуна, а намерих урна  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #93 -: Ноември 13, 2015, 10:51:51 pm »
Аха ин и ян -сексуално философски сън.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #94 -: Ноември 14, 2015, 11:09:43 am »
Рептилка Мараина Бодурова съм аз, никакъв Орлин Горанов. Що така пожълтяхме с тая тема?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #95 -: Ноември 14, 2015, 02:55:45 pm »
алена я усещам много силно плутонова, извиква спомени и усещания за един от най-злите хора, с които съм се сблъсквала в живота ми.
интуитивно е, не знам на какво се дължи, може и да е от снимката, имат известна физическа прилика.

а най-любопитно ми е (още от миналите форумни хабитати) да наблюдавам различното отношение, което предизвикват/привличат различните типове потребители (не искам да пиша "хора":Д) с държанието си. венерините и плутоновите типажи много добре го извъртат винаги, така че накрая максимално хора им обръщат внимание и се занимават с проблемите им, макар те самите да са досадно нахални, груби, неблагодарни и прочее. това, според мен, си струва изследването:Д забавно е да се наблюдава като явление отстрани, макар понякога да ме доядява, че толкова хора се ловят на евтини манипулации...

като открих настоящия форум доста време след смъртта на предишния, Лили минаваше през някакъв период, в който яко хранеше хората, с които работи, и активно се обсъждаха някакви мъже. първото ми впечатление беше ужасяващо. сега ми е от любимите потребители.

мислех си, че веселин е един друг веселин, но разбрах, че не е.

харесва ми да си представям акрукс като любимата ми г-жа по биология в гимназията. много дева имаше и там<3

//та, внимавайте, наблюдавам ви:Д

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #96 -: Ноември 14, 2015, 03:17:06 pm »

венерините и плутоновите типажи много добре го извъртат винаги, така че накрая максимално хора им обръщат внимание и се занимават с проблемите им, макар те самите да са досадно нахални, груби, неблагодарни и прочее. това, според мен, си струва изследването:Д забавно е да се наблюдава като явление отстрани, макар понякога да ме доядява, че толкова хора се ловят на евтини манипулации...


Към тях бих добавила и тези с акцентиран огън в хороскопа. Но дали става въпрос за евтини манипулации или вродена харизма, няма как да знаем. Само силното присъствие на Сатурн би туширало огнения напън, но това не са хора, които генерират активни и двупосочни енергийни потоци, там няма харизма. А и са по-избирателни къде, как и пред кого се разкриват. Може би именно защото не биха искали неволно да създадат погрешно впечатление.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #97 -: Ноември 14, 2015, 03:54:22 pm »
И в трите форума съм Уран. Фиксаж съм, все пак. :)
Напоследък рядко влизам  и не познавам новите юзъри.
Ребека ми звучеше като мъж, а Репс- като Калоян от предния форум.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #98 -: Ноември 14, 2015, 04:13:47 pm »
Ооо, като четях в астросайт, геройчето Калоян беше най- досадно невъзможният персонаж, не вярвам да съществуват на живо толкова досадни образи, но не знам кой му е реалният кукловод-татко му Карло  :012:Такъв бих го била от сутрин до здрач без почивки :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #99 -: Ноември 14, 2015, 04:15:20 pm »
Да споделя и моето забавно наблюдение върху форумната народопсихология  :012:

Хората те харесват и ти симпатизират дотогава, докато продължаваш да им даваш всичко наготово и да отговаряш на всички зададени въпроси. Тогава трупаш лайкчета, няма как. А в съчетание с привидна сладникавост и хармоничност /пък никой не знае какво ти е в душата/ ставаш много популярен.

Обаче когато човек се отпусне и реши да се разкрие, да споделя за проблемите си, за реалните си впечатления, се появяват безброй пишман психологчета.

Жалко, че няма бутонче за unlike, нали?  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #100 -: Ноември 14, 2015, 04:18:48 pm »
Да такъв бутон е най-логичен ама наложената куртоазия не го е одобрила :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #101 -: Ноември 14, 2015, 04:21:06 pm »
Да такъв бутон е най-логичен ама наложената куртоазия не го е одобрила :012:

Няма нужда от бутони, енергийно се усеща  ;D  :d030:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #102 -: Ноември 14, 2015, 04:34:38 pm »
Кво да кажа форума с тоз асцендент Дева ме кара да се крия по дупките в изолатора щото пълно с авторитетни авторитарни критични какички ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #103 -: Ноември 14, 2015, 04:35:52 pm »
В интерес на истината, първоначалната идея беше за изгряващи Везни, но сметнах, че правим астрологичен форум, а не модно дамско списание.  :29: ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #104 -: Ноември 14, 2015, 04:40:22 pm »
Да споделя и моето забавно наблюдение върху форумната народопсихология  :012:

Хората те харесват и ти симпатизират дотогава, докато продължаваш да им даваш всичко наготово и да отговаряш на всички зададени въпроси. Тогава трупаш лайкчета, няма как. А в съчетание с привидна сладникавост и хармоничност /пък никой не знае какво ти е в душата/ ставаш много популярен.

Обаче когато човек се отпусне и реши да се разкрие, да споделя за проблемите си, за реалните си впечатления, се появяват безброй пишман психологчета.

Жалко, че няма бутонче за unlike, нали?  :)

Лили, то и в живота е така.  :) Форумите могат да бъдат огледала на реалността.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name