Автор Тема: Забавни тайни във Форума  (Прочетена 46151 пъти)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #120 -: Ноември 14, 2015, 08:15:05 pm »
Моето усещане за форума (и не само за този, а и за предишния), че не съм от най-любимите посетители на повечето, тъй като често казвам неудобни неща и истини, а това по принцип никъде не се гледа на добре. Поради тази причини и моите въпроси често биват отбягване (като изключим akruks и още няколко души, те не правят никакви деления и помагат на всички), за разлика от въпросите на тези, които съумяват да пишат така както им се иска на повечето.

И коя е последната неудобна истина, която каза? На какво в картата ти се дължи тази фантазия, че казваш неудобни истини? Често се натъквам на хора, които си навиват на пръста някакво обяснение далеч от фактите. Няма как да се сетят за тях, тогава наистина би станало неудобно, ако се наложи да ги преглъщат.
Затова ще ми е много любопитно да чуя, ти по какъв начин си неудобен на останалите?

А, и понеже дърпаш Дявола за истината, да споделя и аз някои. Относно въпросите ти. Периодично искаш готови отговори по теми, които са обсъждани многократно, още и в стария форум правеше впечатление. Отделно, че настояваш и изискваш по своя си начин, да не би случайно да вземат да те пропуснат, понякога и по два пъти.

И сега, ако пожелаеш да знаеш, ама кога това - имаме и пресен пример:

Цитат
Благодаря!
И все пак, кой от двата момента ще е по-добре да използвам за построяване на събитийна карта как ще ми върви този път в работата?

На този въпрос още вчера мислех да ти предложа, да вземеш да построиш и двете карти, а тъкмо после да се включиш с отзиви от конкретен казус.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #121 -: Ноември 14, 2015, 08:17:52 pm »
И аз обичам, но към мен никой не се отнася по този начин, така че защо аз да се държа така?

Първо даваш, после получаваш. Защо очакваш хората да искат да отразяват конспиративни мърморковци?

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #122 -: Ноември 14, 2015, 08:22:23 pm »
И много ви моля, не правете подобни срамни сравнения! Рептил и Калоян?! Алооо! :012: :012: :012: А така добре си хортуваха мацките с него навремето, но всичко тече, вече ще го бият, други са актуални днес, хахаха.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #123 -: Ноември 14, 2015, 08:23:01 pm »
И коя е последната неудобна истина, която каза? На какво в картата ти се дължи тази фантазия, че казваш неудобни истини? Често се натъквам на хора, които си навиват на пръста някакво обяснение далеч от фактите. Няма как да се сетят за тях, тогава наистина би станало неудобно, ако се наложи да ги преглъщат.
Затова ще ми е много любопитно да чуя, ти по какъв начин си неудобен на останалите?

А, и понеже дърпаш Дявола за истината, да споделя и аз някои. Относно въпросите ти. Периодично искаш готови отговори по теми, които са обсъждани многократно, още и в стария форум правеше впечатление. Отделно, че настояваш и изискваш по своя си начин, да не би случайно да вземат да те пропуснат, понякога и по два пъти.

И сега, ако пожелаеш да знаеш, ама кога това - имаме и пресен пример:

На този въпрос още вчера мислех да ти предложа, да вземеш да построиш и двете карти, а тъкмо после да се включиш с отзиви от конкретен казус.
Никога не съм бил от тези, които да чакат нещо наготово. Ако съм питал нещо свързано със собствените ми проблеми, то поне преди съм компенсирал с отговори по други карти. Това че все още не съм на астрологичното ниво на останалите значи, че каквата интерпретация да направя, то тя едва ли ще се приеме.
А относно конспирациите - за някои може да е изгодно да наричат тези неща измислици и да изкарват другите, че са глупави...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #124 -: Ноември 14, 2015, 08:24:14 pm »
Защо очакваш хората да искат да отразяват конспиративни мърморковци?
Ама разбира се. Аз даже още с регистрацията си в астро форума започнах директно с хорарните въпроси...
И от теб не съм видял нито една интерпретация на чужда карта, но твоите въпроси никой не отбягва, нали? ;)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #125 -: Ноември 14, 2015, 08:28:06 pm »
Никога не съм бил от тези, които да чакат нещо наготово. Ако съм питал нещо свързано със собствените ми проблеми, то поне преди съм компенсирал с отговори по други карти. Това че все още не съм на астрологичното ниво на останалите значи, че каквата интерпретация да направя, то тя едва ли ще се приеме.

Ако точно ти се оплакваш, че не ти отразяват въпросите, значи си в огромна заблуда. Бих казала, че редовно получаваш отговори и съумяваш да засмукваш вниманието към себе си, по един или друг начин. 

   
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #126 -: Ноември 14, 2015, 08:29:23 pm »
На този въпрос още вчера мислех да ти предложа, да вземеш да построиш и двете карти, а тъкмо после да се включиш с отзиви от конкретен казус.
Втората карта все още не мога да я предложа по простата причина, че договорът все още не е пристигнал, но и да пристигне, ще имам  възможност аз да реша в рамките на няколко дена кога да отида, така че вероятно би имало смисъл да направя една елекция кога ще е най-удачно да подпиша.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #127 -: Ноември 14, 2015, 08:34:51 pm »
Ако точно ти се оплакваш, че не ти отразяват въпросите, значи си в огромна заблуда. Бих казала, че редовно получаваш отговори и съумяваш да засмукваш вниманието към себе си, по един или друг начин. 

 
Това прозвуча така, все едно извършвам някакво престъпление.  :017: Ако ти е неприятно да влизам и да пиша, просто кажи, а не с намеци.
Когато реша да питам за нещо, е не защото не мисля нищо по въпроса и не знам "отговора", а за да чуя и други гледни точки (което не значи, че ще направя непременно така, както кажат другите).

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #128 -: Ноември 14, 2015, 08:35:58 pm »
Втората карта все още не мога да я предложа по простата причина, че договорът все още не е пристигнал, но и да пристигне, ще имам  възможност аз да реша в рамките на няколко дена кога да отида, така че вероятно би имало смисъл да направя една елекция кога ще е най-удачно да подпиша.

За мен въобще не е важно. Ти прецени как да постъпиш, дали да я правиш, да споделяш изводи и т.н. Това е твоят избор. Аз просто исках да ти обърна внимание, че когато си вадим обясненията от разни "тъмни места" :012:, обикновено нещата са далеч по-прости.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #129 -: Ноември 14, 2015, 08:40:57 pm »
Ама разбира се. Аз даже още с регистрацията си в астро форума започнах директно с хорарните въпроси...
И от теб не съм видял нито една интерпретация на чужда карта, но твоите въпроси никой не отбягва, нали? ;)

Факт, коментарите ми са или по симпатия, или когато ми е скучно. Не се изказвам много-много по натални карти, понеже не мисля, че съм осмислил дотолкова нещата, че да говоря с категоричност за други хора. Въпреки това се случва заблудени люде да питат :012:

Правилният въпрос, който не си задаваш, е — защо твоите въпроси ги отбягват? Не се ласкай, че е защото са неудобни.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #130 -: Ноември 14, 2015, 08:46:01 pm »
А относно конспирациите - за някои може да е изгодно да наричат тези неща измислици и да изкарват другите, че са глупави...

И какви са "тези неща"? Брилянтното ти прозрение за връзката на някои никове със собствениците на други форуми определено не е сред тях.  ;D :19:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #131 -: Ноември 14, 2015, 08:47:41 pm »
Това прозвуча така, все едно извършвам някакво престъпление.  :017: Ако ти е неприятно да влизам и да пиша, просто кажи, а не с намеци.
Когато реша да питам за нещо, е не защото не мисля нищо по въпроса и не знам "отговора", а за да чуя и други гледни точки (което не значи, че ще направя непременно така, както кажат другите).

Ок. Няма никакви намеци. За мен няма значение къде влизаш и какво правиш, нито пък ще седна да ти казвам.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #132 -: Ноември 14, 2015, 08:48:23 pm »
Правилният въпрос, който не си задаваш, е — защо твоите въпроси ги отбягват? Не се ласкай, че е защото са неудобни.
Може би защото не давам достатъчно, за да имам правото и аз да получавам отговори?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #133 -: Ноември 14, 2015, 08:50:55 pm »
Бих казала
 
А защо помислих, че си мъж ...  :043:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #134 -: Ноември 14, 2015, 08:52:15 pm »
Може би защото не давам достатъчно, за да имам правото и аз да получавам отговори?

Тц. Лично мнение — понеже от някое време насам (не казвам безпричинно) от теб лъха изтощителен негативизъм. Непрекъснато. Чудя ти се как живееш със себе си.