Автор Тема: Забавни тайни във Форума  (Прочетена 46095 пъти)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #150 -: Ноември 14, 2015, 09:40:54 pm »
Весо, аз донякъде те разбирам - нали и аз имам рачешка Луна, в накшатра Ардра. Те са по детски искрени, открити. И когато има проблем, те го споделят. Като им е весело, споделят радостта си. Но когато са навлезли в черна полоса, в поредица от проблеми, да не си им на пътя. Но всъщност по това се разпознават и приятелите.  :72:

За жалост не всички са такива с тази Луна. Но може те и да си мислят така за себе си, като гледам какви филми се прожектират, нищо чудно. А споделянето на проблеми с околните не е гаранция, че си открит човек.

Аз често си правя експерименти с хората. Наблюдавам ги и как реагират, когато си един бял лист пред тях - без да заявяваш себе си по някакъв начин, да разкриваш способности или да се кичиш с разни светски етикети. Чудя се редовно кога биха повдигнали въпроса за нещо различно от тяхното битие, поне за това на другия примерно. Уви, плачевни са изводите, да ви кажа.  :012: Важна им е купичката и си циклят, пък после се оказва, че пак другите са виновни. И те изискват ли, изискват.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #151 -: Ноември 14, 2015, 09:44:28 pm »
Ама то всеки гледа в своята купичка - човещинка, какво да се прави. По-неприятно би било, ако все поглежда към чуждата и все му се струва по-пълна.  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #152 -: Ноември 14, 2015, 09:44:51 pm »
астрологията започна да ми омръзва  ::)

Това от тайните ли е  ;D

Аз усетих този напън с излизането ми от Кетувата даша. Сега искам да плета шалове, да рисувам стъкло и да копая лавандула. Искам да се пенсионирам, по възможност на море или езеро, или да отворя пекарна за квасен хляб. ;D
De omnibus dubitandum est

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #153 -: Ноември 14, 2015, 09:45:00 pm »
Чудя се редовно кога биха повдигнали въпроса за нещо различно от тяхното битие, поне за това на другия примерно. Уви, плачевни са изводите, да ви кажа.  :012: Важна им е купичката и си циклят, пък после се оказва, че пак другите са виновни. И те изискват ли, изискват.
И ако повдигнат - какво? Ще решат световните проблеми и ще допринесат за мира ли?  :012:
Нали уж великите мислители казват да тръгнем най-напред от разрешаването на собствените си проблеми, пък след това да мислим за глобалните.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #154 -: Ноември 14, 2015, 09:48:28 pm »
Това от тайните ли е  ;D

Аз усетих този напън с излизането ми от Кетувата даша. Сега искам да плета шалове, да рисувам стъкло и да копая лавандула. Искам да се пенсионирам, по възможност на море или езеро, или да отворя пекарна за квасен хляб. ;D
да, тайна е  :012: ...
с астрология, без астрология ...все тая ..
друго хоби си търся .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #155 -: Ноември 14, 2015, 09:49:41 pm »
Не бе, Весо! Ти веднага го обърна на глобални проблеми.

Идеята е, че енергията върви двупосочно - не може да занимаваме другите със своите проблеми, без да се интересуваме от техния живот, всичко ли е наред при тях, как се чувстват. Но тоя филм със съпричастността вече съм го минала, с прикрити хора не върви.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #156 -: Ноември 14, 2015, 09:50:44 pm »
Съни, ти пък никогиш не си била от съвсем безпросветните раздавачки. Стисла си, винаги си си подбирала компанията грижливо.

Хахаха, привет!
Вярно е, всичко е вярно.
Винаги съм си подбирала компанията, независимо от това какви птиченца се опитват да ми кацнат на рамото, някои даже сраха на него преди, с извинение. Иначе и на лични навъртях достатъчно километри, след което съвсем взех да сортирам.

И без това дистанцията за мен е не само важна, но и здравословна. Това няма нищо общо с отношението ми или с думата ми, дадена към приятел, която не се мени, но за съжаление малцина ме познават, ако въобще има такива, хората съдят по себе си основно. 

No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #157 -: Ноември 14, 2015, 09:51:37 pm »
Тя според мен искаше да каже, че хората са егоцентрични и не виждат по-далеч от собствения си нос.
Че това си е така. Всички сме такива, аз също, само дето някои се прикриват по-добре от други.
Значи Niarnus всъщност е Sunnily.  :)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #158 -: Ноември 14, 2015, 09:52:03 pm »
Ама то всеки гледа в своята купичка - човещинка, какво да се прави. По-неприятно би било, ако все поглежда към чуждата и все му се струва по-пълна.  :72:

Мда, точно така.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #159 -: Ноември 14, 2015, 09:52:46 pm »
Че това си е така. Всички сме такива, аз също, само дето някои се прикриват по-добре от други.
Значи Niarnus всъщност е Sunnily.  :)

Е, по-добре крокодил. Именно заради нароилите се слънца си смених ника, ако някой още не е схванал. Благодаря. :012:
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #160 -: Ноември 14, 2015, 09:53:46 pm »
Весо, пак не позна, не те бива в конспирациите!  :P
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #161 -: Ноември 14, 2015, 09:55:02 pm »
Дияна, то по клишетата много неща пише. На теб ли да обяснявам. Сега остава и банкерин да стана и ще съм по образец.  ;D

Иии, бе, кака, що ти да ставаш,  ще си хванеш мъж-банкерин. Хем - голям.. кентавър. Телкините са комерсиални и смятат, че всички мъже бездруго са коне :012:.
De omnibus dubitandum est

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #162 -: Ноември 14, 2015, 09:56:57 pm »
Е, по-добре крокодил. Именно заради нароилите се слънца си смених ника, ако някой още не е схванал. Благодаря. :012:
Бе глупости!  :012: Не говори неща, които никога не съм казвал.
Освен това, не съм забравил, че ти ми помогна преди за ректификацията на картата (и това го казвам, не за да те лаская или подмазвам), а защото не забравям и добрите дела.
Явно заради двойния Овен някои са сметнали, че пише мъж, а не жена.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #163 -: Ноември 14, 2015, 09:58:17 pm »
Весо, пак не позна, не те бива в конспирациите!  :P
Напротив, познах, че пише жена и наистина беше така.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #164 -: Ноември 14, 2015, 10:00:59 pm »
Бе глупости!  :012: Не говори неща, които никога не съм казвал.
Освен това, не съм забравил, че ти ми помогна преди за ректификацията на картата (и това го казвам, не за да те лаская или подмазвам), а защото не забравям и добрите дела.
Явно заради двойния Овен някои са сметнали, че пише мъж, а не жена.

Пак ти казвам - в огромна грешка си.   :85: За никаква ректификация не съм ти помагала. 
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred