Автор Тема: Забавни тайни във Форума  (Прочетена 46149 пъти)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #210 -: Ноември 15, 2015, 12:31:40 am »
Значи пак стигаме до нещото, което страшно ми боде очите последните години.

Успехите, имането, нямането, ама облеклото, името, правописът, работата - нали съзнавате, че всичко това са просто дрехи, които събличаме окончателно, когато легнем в онази дървена кутия. Ако по-често ги сваляме като упражнение, сигурно ще ни бъде интересно да се погледнем наистина в огледалото.
От тази гледна точка, хората сами не искат да са равни - те влизат в стая и започват да говорят за себе си, че са важни, че притежават, че купуват, че могат и знаят.

Понеже често си правя експерименти, имаше преди време удобен случай да присъствам в група, където никой не ме познава, няма как да имат някакви предразсъдъци по всичко гореспоменато, ако го знаят, нито в посока към минус, нито към плюс. Чистота на възприятията.
И стоях основно като наблюдател, без да размахвам визитка, нито да разказвам за фактори като семейство и прочие.
Това е и забавен тест да се видиш в очите на околните, как им влияеш, отблъскваш или привличаш (разбира се, това състояние се мени и е различно през периодите), но не е за всеки, защото както казах, хората сами си го правят, пък и някаква смелост се иска - да бъдеш съвсем никой.
Накрая теглих чертата и получих много полезни резултати. И което беше по-любопитното, към мен се приближиха точните единици от общността.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #211 -: Ноември 15, 2015, 12:32:11 am »
Аз по-скоро съм за тази теория, че всеки човек е като семенце на растение и в зависимост от момента, сезона, средата в която попада, това растение е различно. Причината да е лайкучка или роза е този момент.

Отчасти съм съгласна, но не може от семе на плевел да порасне роза. Освен ако не кацнат извънземните и не направят генна модификация.  :012:

На някой най-важните уроци в живота може да са му свързани с това да се предреши като лайкучка и като такава да си замине. Ще има най-добрите предпоставки да изпълни своето предназначение и мисия в живота.

---
Пък за онова дървено нещо - категорично не! Предпочитам да съм в урна.  ;D

« Последна редакция: Ноември 15, 2015, 12:37:07 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #212 -: Ноември 15, 2015, 12:42:01 am »
Пък за онова дървено нещо - категорично не! Предпочитам да съм в урна.  ;D

 :012: Кой те слуша като си мъртъв, хората дорде си жив не те чуват.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #213 -: Ноември 15, 2015, 12:46:11 am »
Урната е най-малко снобският вариант - не са нужни фамилни гробници, дизайнерски гранитни плочи, не изисква поддръжка, редовни посещения по време на задушниците и прочие куртоазия... чиста работа! И ти е едно леко, леко на душата, няма какво да ти тежи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #214 -: Ноември 15, 2015, 12:48:07 am »
Урната е най-малко снобският вариант - не са нужни фамилни гробници, дизайнерски гранитни плочи, не изисква поддръжка, редовни посещения по време на задушниците и прочие куртоазия... чиста работа! И ти е едно леко, леко на душата, няма какво да ти тежи.

Удари часът на гробните истории.  :D
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #215 -: Ноември 15, 2015, 12:49:01 am »
То виж кое време е  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #216 -: Ноември 15, 2015, 12:53:52 am »
Съни, аз в подобна експериментална ситуация установих, че не привличам никой-ако така, просто си мълча, "сякаш съм невидим"
После (като взех да говоря), веднага средата стана силно полярна
Виж как виртуалът заблуждава :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #217 -: Ноември 15, 2015, 12:59:22 am »
То пък да идеш някъде и да биеш тъпан кой си... За да може някой да се отърка мазно в славата ти или да яде на твоята софра. Глупаво ми се струва или най-малкото недалновидно, ако искаш да привлечеш качествени единици.

Но виртуалът заблуждава, да. И пак някои моменти могат да се напипат, тонове и полутонове. Но само на повърхността и в определени насоки, в дълбочина и цялостен профил не може да се разкрие.

На мен ми е добре да съм айляк и така искам да бъде, по възможност да мога сама да си управлявам времето, което ми е останало на тази планета. Какво ли им е на успелите, известните, богатите - това е огромна отговорност, бреме.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #218 -: Ноември 15, 2015, 01:14:26 am »
Съни, аз в подобна експериментална ситуация установих, че не привличам никой-ако така, просто си мълча, "сякаш съм невидим"
После (като взех да говоря), веднага средата стана силно полярна
Виж как виртуалът заблуждава :)

Е, все е нещо, някои и като говорят си остават невидими. ; ))) 
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #219 -: Ноември 15, 2015, 01:30:55 am »
По-добре така, отколкото да се разтропваш шумно заради едната видимост.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #220 -: Ноември 15, 2015, 09:00:56 am »
Спрямо плеймейтки и попфолк диви дали е приложимо?  ;D
Добър въпрос.  :012:


Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #221 -: Ноември 15, 2015, 10:57:56 am »
Пък за онова дървено нещо - категорично не! Предпочитам да съм в урна.  ;D

Против деревянните костюми ли си? Що бе, хората ще ти оставят парфюмчета, лъжици, яйца с връвчица, китки ще насадят отгоре… драго да ти стане :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #222 -: Ноември 15, 2015, 11:06:53 am »
Не богохулствай - това е Библията! Плюй сега три пъти, да не те застигне проклятието на астроложките.



Това пък кога го докараха до 6 тома, едно време беше два ли, три ли… То като Star Wars се точи, бе.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #223 -: Ноември 15, 2015, 11:13:45 am »
Понеже често си правя експерименти, имаше преди време удобен случай да присъствам в група, където никой не ме познава, няма как да имат някакви предразсъдъци по всичко гореспоменато, ако го знаят, нито в посока към минус, нито към плюс. Чистота на възприятията.

Накрая теглих чертата и получих много полезни резултати. И което беше по-любопитното, към мен се приближиха точните единици от общността.

Хубав експеримент. Просто си хареса тонално някаква непозната групичка и отиде при тях? :)

И по нощите пишете, срам нямате.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #224 -: Ноември 15, 2015, 11:29:41 am »
И по нощите пишете, срам нямате.

Мдааа, със старостта идва безсънието  :P
De omnibus dubitandum est