Автор Тема: Лунно затъмнение 4 април 2015г.  (Прочетена 24091 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #30 -: Април 01, 2015, 09:05:54 pm »
това за работата ти ме остави безмълвна  :-X
То и мен, а пък дано в този случай да ни дадат опция ние да регулираме какво да доставят или какво не. Ама като тръгне някоя фирма да печели предимно от работещите в нея, според мен нещата не вървят на добре.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #31 -: Април 01, 2015, 09:27:43 pm »
Гледам, че това ЛЗ е в опозиция с Луната ми.
Като какво трябва да се явява това спрямо Октомврийското ?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #32 -: Април 02, 2015, 11:53:05 am »
Гледам, че това ЛЗ е в опозиция с Луната ми.
Като какво трябва да се явява това спрямо Октомврийското ?

Прилича ми на започване/прекратяване на връзка  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #33 -: Април 02, 2015, 01:26:21 pm »
В 3 дом, като образува куинконс с МЦ и  опозиция Юпитер...

На път съм да приключа едни уж приятелски взаимоотношения с колежки.  :(
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #34 -: Април 02, 2015, 02:07:23 pm »
Гледам, че това ЛЗ е в опозиция с Луната ми.
Като какво трябва да се явява това спрямо Октомврийското ?
Октомврийското е било в съвпад с Луната ти, щом сегашното ще е в опозиция- при всички случаи е засегната емоционалността, отношенията ти с жени от обкръжението, но докато при съвпада Луната се е погрижила да ти осигури емоционален комфорт, сега трябва да внимаваш да не проектираш себе си върху някой друг и понеже е включен Плутон с квадрата към тази опозиция, може да се окаже повратен момент при разрешаването на стари проблеми, свързани с взаимоотношенията- Луната от ЛЗ е във везни

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #35 -: Април 02, 2015, 02:42:47 pm »
Това ЛЗ няма да е видимо в България и Европа,така че няма сила в нашите карти.Видимо ще е само пълнолунието. ;)
На моя близка пълнолунието съвпада с Венера.Има сестра.Предполагам промени в живота на сестрата.Вие имате ли предположения? :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #36 -: Април 02, 2015, 02:53:31 pm »
При мен е в 12д. Нямам точни аспекти с планети, затова не очаквам трайни усещания, по-скоро очаквам да разера тайни, свързани с други хора  :012: Като гледам картите на околните ми, усещам откъде ще довее вятъра на промяната :D

Уф, къде съм гледала, не знам  :banghead: Точен куинконс с Венерата - домове 12/7. Тъй, значи тайните ще са свързани с партньорство и/или отношения, парите на партньора, моите пари спрямо неговите.... и няма много да ми харесат  ::) Туй нящо ще е и в опозиция на прогресивен Меркурий. Поне ще имам тригон с дирекционна и прогр. Венера, та може това да смекчи нещата, ще получа някаква компенсация. Абе, квот ще да става, сега и това да го мисля...

Дракониада, акценти ще има при всички случаи.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #37 -: Април 02, 2015, 03:08:11 pm »
Това ЛЗ няма да е видимо в България и Европа,така че няма сила в нашите карти.Видимо ще е само пълнолунието.
На моя близка пълнолунието съвпада с Венера.Има сестра.Предполагам промени в живота на сестрата.Вие имате ли предположения?
То и Господ е невидим, ама има силата да помага/променя нашите съдби

Венера да не е У3 в натала на твоята позната, че я свързваш с нейната сестра?
ЛЗ съвпад с Венера се свързва с пари и взаимоотношения, може да преразгледа кои приятелства/партньорства са ценни за нея и да направи селекция- да остави тези, които са от значение за нея

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #38 -: Април 02, 2015, 03:19:07 pm »
Уф, къде съм гледала, не знам  :banghead: Точен куинконс с Венерата - домове 12/7. Тъй, значи тайните ще са свързани с партньорство и/или отношения, парите на партньора, моите пари спрямо неговите.... и няма много да ми харесат  ::) Туй нящо ще е и в опозиция на прогресивен Меркурий. Поне ще имам тригон с дирекционна и прогр. Венера, та може това да смекчи нещата, ще получа някаква компенсация. Абе, квот ще да става, сега и това да го мисля...
имаш сол АС в 7д, сол 12д в 5д и сол Слънце У5 в сол 12д - тайната любов и взаимоотношенията ще са актуални за теб през цялата година, в случая ЛЗ ще активира тази тенденция, като включва в това число и твоите принадлежности, след като попада в 12д  близо до Плутон У2- може да настъпи някаква трансформация на доходите, които получаваш от партньора във връзка с детето, но би трябвало да е положителна- СЗ от март е съвпад с твоето Слънце У10 в 5д

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #39 -: Април 02, 2015, 03:25:57 pm »
Гледам, че това ЛЗ е в опозиция с Луната ми.
Като какво трябва да се явява това спрямо Октомврийското ?

При мен също ще бъде в опозиция към натална Луна, като допълнение е в съвпад и с натален Плутон, опозирана и квадратирана съм отвсякъде! Транзитен Плутон квадратира Луната ми, квадратира и себе си в момента, купон!

Сега чета на Акрукс коментарите за затъмнение в опозиция с натална Луна, липсваха ми нейните интерпретации :)

Отминалото лунно затъмнение през октомври 2014 съответно беше в съвпад с Луната, цяла седмица плаках за котките си! Много ми беше станало мъчно за тях и все исках да ми ги показват в скайп нашите, ама така при е Луна в 6-ти дом. Емоциите бяха силно засегнати, но сякаш нямаше изява в посока отношения с жени.
По-важното е, че Луната ми е съуправител на 9-ти и само 20 дни след затъмнението, обстоятелствата наложиха да се местя в друга държава.

Иначе привет на всички останали тук, буквално от края на света :58:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #40 -: Април 02, 2015, 03:43:36 pm »
имаш сол АС в 7д, сол 12д в 5д и сол Слънце У5 в сол 12д - тайната любов и взаимоотношенията ще са актуални за теб през цялата година, в случая ЛЗ ще активира тази тенденция, като включва в това число и твоите принадлежности, след като попада в 12д  близо до Плутон У2- може да настъпи някаква трансформация на доходите, които получаваш от партньора във връзка с детето, но би трябвало да е положителна- СЗ от март е съвпад с твоето Слънце У10 в 5д

Мерси, Акрукс.
Цяла година нещата ще са тайни или твърде лични. СЗ от март е в съвпад със Слънцето ми, но то е на последния градус на сол. 11д или в съвпад със сол К12 и СЗ ми е дори в 12 соларен. Акцентът ще е на 2 места - 6/12 и 3/9 поради явните интерсептации и обхвата на някои домове от няколко области в натала.
Точно сега съм се загледала в соларите няколко години напред, че съм по-свободна днес. Определено тази година ще обърна повече внимание на тайните, а догодина виждам промяна в положението - може да е сериозно (явно) обвързване, смяна на дома за живеене, дори дете. Явно догодина някои тайни неща ще станат явни :-)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #41 -: Април 02, 2015, 04:00:08 pm »
Сега чета на Акрукс коментарите за затъмнение в опозиция с натална Луна, липсваха ми нейните интерпретации :)

Отминалото лунно затъмнение през октомври 2014 съответно беше в съвпад с Луната, цяла седмица плаках за котките си! Много ми беше станало мъчно за тях и все исках да ми ги показват в скайп нашите, ама така при е Луна в 6-ти дом. Емоциите бяха силно засегнати, но сякаш нямаше изява в посока отношения с жени.
По-важното е, че Луната ми е съуправител на 9-ти и само 20 дни след затъмнението, обстоятелствата наложиха да се местя в друга държава.

Иначе привет на всички останали тук, буквално от края на света
Привет, привет! И светът няма край, нали Земята е кръгла  :012: Къде си сега?
Луната е естествен У4, затова ти е било мъчно за дома, а понеже е в 6д- за животинките, не е задължително, ама изобщо, да е свързано с жени- Луната е душевността, емоциите на човек, това, което излиза наяве когато е на автопилот- бях чела на едно място, че най-силно лунните инстинкти се проявяват вечер около 18-19ч, след прочетеното тогава моят гледаше да стои далеко от мен в този часови интервал, че моята овча Луна си показваше рогата, а неговата лъвска Луна не можеше да преглътне някаква женска да му демонстрира характер  :012:

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #42 -: Април 02, 2015, 04:10:23 pm »
Привет, привет! И светът няма край, нали Земята е кръгла  :012: Къде си сега?
Луната е естествен У4, затова ти е било мъчно за дома, а понеже е в 6д- за животинките, не е задължително, ама изобщо, да е свързано с жени- Луната е душевността, емоциите на човек, това, което излиза наяве когато е на автопилот- бях чела на едно място, че най-силно лунните инстинкти се проявяват вечер около 18-19ч, след прочетеното тогава моят гледаше да стои далеко от мен в този часови интервал, че моята овча Луна си показваше рогата, а неговата лъвска Луна не можеше да преглътне някаква женска да му демонстрира характер  :012:

 Това за рогатата овча Луна ме разсмя :D

В Хонг-Конг съм :)

Happy58

  • Гост
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #43 -: Април 02, 2015, 04:53:16 pm »


В Хонг-Конг съм :)


Привет, Цветенце  :-*

ето, ние ще ти пращаме целувки и прегръдки, за да не ти е мъчно за 4 дом :)  :58: :-*

А ти ще ни пратиш по някой масажист :) - да се уредим и ние :)

надявам се, че си добре там, на края на света :) Късмет! И да си здравичка!

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #44 -: Април 02, 2015, 05:14:15 pm »
Привет, Цветенце  :-*

ето, ние ще ти пращаме целувки и прегръдки, за да не ти е мъчно за 4 дом :)  :58: :-*

А ти ще ни пратиш по някой масажист :) - да се уредим и ние :)

надявам се, че си добре там, на края на света :) Късмет! И да си здравичка!

Happy58, благодаря от сърце за хубавите думи :58:

Винаги си много мила и внимателна!

На масаж не съм била все още :) Но пък преди 2 седмици посетих Тибет! Като имам повече време ще сложа 1-2 снимки на Будистки чудеса, знам, че тук цените духовното!

Всичко добро и на теб! :58: