Автор Тема: Пълнолуние 28 септември 2015г :)  (Прочетена 24005 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #75 -: Октомври 02, 2015, 03:40:33 pm »
Сетих се защо е тази епидемия да се чисти.Аз лично искам да се отърва от миналото.  :d030:
Ненормално е иначе пълнолуние в Овен да се занимава с Плутонови дейности.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #76 -: Октомври 02, 2015, 03:54:53 pm »
Сетих се защо е тази епидемия да се чисти.Аз лично искам да се отърва от миналото.  :d030:
Ненормално е иначе пълнолуние в Овен да се занимава с Плутонови дейности.

Да, няма логика в овен да се разчиства. Макар, че изхвърлянето на стари книги или дрехи не бих нарекла чак плутонова дейност, никой не е споделил да мие тоалетни или за се занимава със септични ями :D

За мен по-скоро е свързано с новолунието, също затъмнение, в дева. Резултатът се вижда в последвалото го пълнолуние :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #77 -: Октомври 02, 2015, 04:17:04 pm »
Да, няма логика в овен да се разчиства. Макар, че изхвърлянето на стари книги или дрехи не бих нарекла чак плутонова дейност, никой не е споделил да мие тоалетни или за се занимава със септични ями :D

За мен по-скоро е свързано с новолунието, също затъмнение, в дева. Резултатът се вижда в последвалото го пълнолуние :)

И най вече марс в дева. :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #78 -: Октомври 02, 2015, 04:24:59 pm »
Сетих се защо е тази епидемия да се чисти.Аз лично искам да се отърва от миналото.  :d030:
Ненормално е иначе пълнолуние в Овен да се занимава с Плутонови дейности.
Точно това беше идеята и на малката  :012: При нея ЛЗ е в 4д в тригон с Луната съу8 в 8д (знак рак, вмъкнат в 8д).  Юпитер съУ4 съвпад с тр Юпитер и опозиция с тр Нептун У4

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #79 -: Октомври 02, 2015, 04:33:06 pm »
Вярно ще дойде епидемия това с чистенето при Овните. Моето седмодомие предприе вчера огромна стъпка в живота си.  :72: Изхвърли ненужните и стари дрехи от гардероба си. И беше така добър да премести святото си място от спалянта в стаята, която е отредена за него. Святото му място са два комплекта барабани и всякакви ударни инструменти, които оставят в мен съмнение, че се самоклонират или множат тайно.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #80 -: Октомври 02, 2015, 04:36:07 pm »
Да, няма логика в овен да се разчиства.

Всяко пълнолуние  "разчиства", защото няма повече накъде, а със затъмнение направо е задължително. ;) Знакът, в който попада пълнолунието или оста на знаците при затъмнението, показват как това ще се случи, в случая доста бързо, спонтанно, доста активно, но инициитивата ще е заради някой друг. Това че , Марс е в Дева и Меркурий е ретро по това време, също оказва влияние на "разчистването".:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #81 -: Октомври 02, 2015, 05:13:29 pm »
..сега следва да разбереш и какво е да СИ Марс и с/ към другите, доколко  осъзнато го проявяваш, в отношенията си с другите. Това е смисъла на пълнолунието-опозиция, взаимоотношения, другия/-ите, кулминация, осъзнаване и при съвпад на същото с планета е необходимо нейното разбиране (на)пълно и въвеждането й по един смислен начин. 2-3 дни преди пълнолунието и 5-6 дни след него, човек се чувства дискомфортно, може да влезе в сблъсък с другите, докато намести, приеме природата, на съответната планета.Ти си мъж със Слънце във Везни и ще ми бъде интересно да споделиш, разбира се, ако имаш желание, дали ти си инициирал среща, запознанство, контакт след 10 .10.  :)
   В деня преди пълнолунието може да се каже ми изгърмяха бушоните,майка ми малко я е ударила склерозата,пере вече прани неща,това как да е,обаче тоя път имаше и за пране,които си чакат реда отдавана-не ,тя си пере праните вече .Избухнах и хвърлих сушилника барабар с дрехите ;D Обаче има ефект,явно след толкова повторение  трябваше някакво образно показване на нещата .Така че майка ми/Луната/ го отнесе .За 10.10 ще видя по-нататък :)
« Последна редакция: Октомври 02, 2015, 05:16:01 pm от Oposit »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #82 -: Октомври 02, 2015, 07:30:49 pm »
И най вече марс в дева. :012:
Ето го проблема!  :96: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #83 -: Октомври 02, 2015, 07:32:21 pm »
Точно това беше идеята и на малката  :012: При нея ЛЗ е в 4д в тригон с Луната съу8 в 8д (знак рак, вмъкнат в 8д).  Юпитер съУ4 съвпад с тр Юпитер и опозиция с тр Нептун У4
При мен като ЛЗ е на МЦ-пак същото.  ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #84 -: Октомври 03, 2015, 07:50:29 am »
Бройте ме и мен в отряда по почистването. :012: Хвърлям дрехи и други неща,но предвид асц ми Рак е много обмислено.   :57:

и аз дедо попе  :08:     затова смятам да избягам по опозиторният знак-риби, на риболов  ;) хак да ми  е мъката  :012:
« Последна редакция: Октомври 03, 2015, 08:00:40 am от strelicka »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #85 -: Октомври 03, 2015, 07:57:18 am »
два комплекта барабани и всякакви ударни инструменти, .

барабанистите отработват  слаб,потиснат/с каре,опозе,съвпад - от сати,плуто/ Марс  ;)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #86 -: Октомври 03, 2015, 09:43:43 am »
За протокол: Марс упр на Асц(Скорпион), диспозитор на Светилата в Овен, у6, в Близнаци, в съвпад с Венера и Сатурн, в 8 дом, широка опозиция Нептун, сходящ тригон с Уран, точен секстил Мц.  :08: В рецепция с Меркурий.
Ако на някой му е полезно.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #87 -: Октомври 15, 2015, 06:00:17 pm »
В 8дом като образува само един куинконс с Луната(У12) - намирам се в много трудна ситуация и трябва да правя избор. Та това пълнолуние може да е свързано със загубата, която ми предстои...  :(

Още една закъсняла обратна връзка - плащах за частни уроци по математика.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #88 -: Октомври 15, 2015, 08:45:48 pm »
Още една закъсняла обратна връзка - плащах за частни уроци по математика.
Не е никак закъсняла, това Пълнолуние е Лунно затъмнение, което има по-дълъг период на действие.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #89 -: Октомври 15, 2015, 08:58:51 pm »
А какъв е периодът на действие на това затъмнение?