Автор Тема: Смях  (Прочетена 260403 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #945 -: Февруари 09, 2015, 07:36:12 pm »
Пазар. Бабка продава билки:
- Заешка сянка! Само тук - заешка сянка.
Пристъпва млада жена:
- За какво точно е тази билка?
- Мила, земи от таз чудна билка, нахрани мъжа си с нея, и той ша стане като заек!
Жената купува и си тръгва, а бабката мърмори под нос:
- Ша сере топчета ...

 :85: :85: :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #946 -: Февруари 10, 2015, 06:53:42 pm »
В едно село, старият поп се пенсионирал и на негово място пратили нов, млад, току що завършил семинарията. Първата му литургия ще му е и държавен изпит. Притеснил се младока, че ще го изпитва лично владиката. Отишъл за съвет при стария поп:
-Не се притеснявай синко. За да се отпуснеш мини сутринта през кръчмата и удари три коняка на крак! Аз и владиката се познаваме от деца. Ще ти уредя изпита!
Ден след литургията, отива отново младия при стария поп и пита:
-Дядо попе как мина литургията?
-Виж сега синко, по мои сметки коняците са били не три, а около 30, защото:
1. В църквата не се влиза по долни гащи и потник.
2. Не се пълзи на 4 крака.
3. Не се пикае в легена за кръстене на бебета.
4. На бабичките се подава да целунат кръста, не хуя ти.
Виждаш с практиката си зле, но и теорията ти малко куца, защото:
1. Адам не е пръснал сливата на Ева, а откъснал плода на познанието.
2. Евреите са дошли от изток, а не от путка си майна.
3. Христос е распнат, а не опънат на кръста.
4. Мойсей е превел евреите през пустинята, а не ги е преебал!
5. В карая на литургията се казва "Амин", а не айде ебете си майката!
До тук, както можеш да де сетиш беше скъсан, но се обърка и вместо ръката целуна хуя на владиката, че той ти писа 3 от умиление...



Хахахааааааааааааааааа е, тука вече ревах от смях...  :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #947 -: Февруари 10, 2015, 07:01:18 pm »
Диспечерът дава разрешение за излитане на Як-42 (печално известни с доста катастрофи). В същото време един дядка от поддръжката на пистата коси трева около сигналните светлини. Диспечерът му се обажда да се изтегли от пистата. Дядката, облечен с дъждобран с качулка, се дръпва настрани, държи косата и маха на излитащия самолет.
Пилотът към диспечера:
- Абе, колега... другия път кажи на дядката поне да махне косата, че тука пасажерите се изпонасраха...


 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #948 -: Февруари 10, 2015, 07:11:00 pm »
Вуте се прибира от столицата със самолет. Купил е едно кутре за дъщеря си, но го мързи да попълва документи за него и просто го пъхва в панталоните си. На път е да се качи в самолета когато блондинката стюардеса забелязва огромната буца отпред в панталоните му, а Вуте шава, гърчи се и постоянно си намества "пакета".
- Вие добре ли сте? – пита стюардесата и хвърля любопитни погледи.
- Да, да! Но трябва да ви призная, мързеше ме да попълвам формуляри… а мъкна един малък дзвер с мен… не ти е работа… Стюардесата се усмихва и облизва устни:
- Аха… ясно. И на "дзвера" много ли му е "тъжно" за вкъщи? - флиртува блондинката.
- Не, ама умира за свобода и да го рошат с пръсти, а и не е пикал цяла сутрин…

 :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #949 -: Февруари 10, 2015, 08:24:43 pm »
- Пичове, какво ще стане, ако дръпна ръчната със 180км на магистралата?
- Ами, най- много да те глоби горския за изсечените покрай магистралата дървета...

 :85: :85: :85: :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #950 -: Февруари 10, 2015, 10:43:50 pm »
Учителят по математика на Иванчо решил да се пошегува с целият клас :
- Ученици, който реши следната задача, ще му пиша 6-ца.
"Пътувам в един самолет на 1.600 м височина, с 565 км/ч.
В самолета има 195 пътници, 2-ма пилоти, 5 стюардеси, 2.800 кг багаж, захарта е свършила и 7 пътници искат кафе! На колко години съм?"
Настъпва гробна тишина в стаята.
- На 44 - казва Иванчо с леко отегчен глас.
Учителят зяпнал от учудване, защото действително бил на 44 години.
- Ама, как позна бе Иванчо?
- Амчи, много лесно! Имам брат, който е на 22 години и е полу-идиот!

 :57: :57: :57: :57: :57:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Смях
« Отговор #951 -: Февруари 11, 2015, 03:50:40 pm »
- О Боже, кажи го още веднъж!
- Не съм чела "50 нюанса сиво".
- Омъжи се за мен.    :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Смях
« Отговор #952 -: Февруари 11, 2015, 05:01:50 pm »
Нощ. На пейка в парка се целуват двама влюбени.

Той: - Искаш ли да ти покажа Голямата Мечка?

Тя: - Олеее, ами ако мине някой..?


Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #953 -: Февруари 12, 2015, 07:41:48 pm »
По въпроса за непорочното зачатие:

Събрал се райският съвет да умува как да зачене Дева Мария. Всички давали различни предложения но никое не се приемало. Накрая всички се умълчали и свети Йоан взел думата и рекъл:
- То тука кур си требе...
А Дева Мария се провикнала:
- Златни ти уста, Йоане!
Оттогава и станал свети Йоан Златоуст.

 :57: :57: :57:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #954 -: Февруари 12, 2015, 07:48:07 pm »
Влиза един мъж (М) в банката и пита служителката (С):

М: мога ли да си вкарам шибаните кинти в скапаната ви банка?
С: господине, моля дръжте се възпитано…в банка сте…
М: кво ми дреме, ма…искам един шибан влог в е*аната ви банка.
С: не може така, господине…ще извикам управителя(У)
…след 5 мин…
У: Какъв е проблемът тук? Колежката ми каза, че не знаете как да се държите в банката? Да повикам ли охраната?
М: не бе…спечелих некви шибани милиони от скапаната лотария и искам един шибан влог в е*аната ви банка
У: И какво? Тъпата п@тка не ще да ви обслужи ли?

 :D :D :D :D :D :D :D
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Смях
« Отговор #955 -: Февруари 12, 2015, 08:18:13 pm »
Преди момичетата готвеха като мама, а сега пият като тате!  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Смях
« Отговор #956 -: Февруари 12, 2015, 08:22:39 pm »
Съпругата се прибира вкъщи с пълни чанти:
– Скъпи, защо не гледаш мач? Ето ще ти пусна телевизора. Купила съм ти биричка, ще ти изпържа картофки със сиренце и копърче! Какво искаш за вечеря? А довечера ако знаеш какво бельо съм подготвила, ама и сега мога да ти го покажа?
Съпругът:
– Колко е зле?
– Е, колко! Предната броня, левия фар и лявата джанта съм огънала малко…
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #957 -: Февруари 12, 2015, 09:50:24 pm »
Четирима рибари отишли за риба на вилата на единия. Там пробвали всякаква стръв, но не искало да кълве. Видяли гъби около тях и набрали малко. Прибрали се в къщата и единия казал на жена си да ги изпържи. Тя ги изпържила и ги занесла на масата. Тъкмо тръгнали да ядат и единия от тях попитал:
-Абе някой разбира ли от гъби?
Всеки вдигнал ръце и казал, че не знае.
-Жено, дай гъба на кучето да видим дали ще му стане нещо.
Жената направила каквото и казал мъжа. След малко той пита:
-Стана ли му нещо на кучето?
-Не. - рекла жената.
Мъжете почнали да ядат на корем. След час жената идва и казва:
-Кучето умря!
Мъжете се паникьосали и почнали да звънят на бърза помощ ,един се опитва да повръща ,друг търси аптечка ,пълна паника . След половин час единия пита жената:
-Абе много ли се гърчи т'ва куче докато умрe?
-Ами от раз - казала жената - Мина камион сгази го, и си замина!

 :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #958 -: Февруари 12, 2015, 10:08:15 pm »
Вие сте млада 25 годишна красива и привлекателна. Имате 2 висши образования, владеете перфектно 3 езика. Имате руса коса, дълги крака и чаровна усмивка и искате да вземате заплата между 5 и 10 хиляди лева!"
Вървете на майната си! На нас ни трябва арматурист!

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #959 -: Февруари 13, 2015, 08:43:59 am »
Е, на това съм ревала от смях! Имам го от поне 10 години разпечатано и колкото и пъти да го чета, то няма спиране от хилеж...
 :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85:


"Из бюлетина на австралийската Комисия за обезщетение на пострадалите при трудови злополуки

Уважаеми господине,

Пиша ви в отговор на молбата за допълнителна информация към т. 3 от доклада ми за злополуката. Причината за инцидента беше наречена от мен "недооценяване на обстоятелствата". Вие помолихте за по-обстойни обяснения и аз се надявам, че следващото по-долу описание на случилото се ще ви удовлетвори.

По професия съм зидар. В деня на инцидента работех сам на покрива на една новострояща се шестетажна сграда. Когато приключих работата си, установих, че са ми останали излишни тухли, които, както след това се оказа, са тежали около 230 килограма. За да не ги пренасям на ръце до долу, аз реших да ги спусна до земята във варел, като използвам макарата, прикрепена към стената на строящата се сграда.

Слязох долу, застопорих въжето, качих се обратно на покрива и сложих тухлите във варела. След това отново слязох долу и отвързах въжето, придържайки го леко, така че тухлите да бъдат спуснати бавно. В т. 11 на доклада за инцидента съм указал, че моето собствено тегло е 60 килограма. Поради изненадата си, че изхвърчах от земята така внезапно, забравих да пусна въжето. Не е необходимо да казвам, че продължих да се изкачвам по стената на сградата с висока скорост. Някъде към третия етаж пресрещнах варела, който в този момент се придвижваше надолу към земята със също толкова впечатляваща бързина. Това може да обясни фрактурата на черепа, а също и незначителните охлузвания и счупената ключица, които са описани в т.3 от доклада за инцидента. Продължих бързото си изкачване, като скоростта му бе съвсем леко намалена след сблъсъка ми с варела, и не спрях преди пръстите на дясната ми ръка да се врежат в макарата. За щастие по това време вече се бях окопитил и се държах здраво за въжето, вместо да се поддам изцяло на болката.

Горе-долу по същото в време очевидно варелът бе стигнал до земята и при удара в нея дъното му се откачи. В този момент, вече освободен от тежестта на тухлите, останали на земята, варелът е тежал около 25 килограма. Отново ви приканвам да обърнете внимание на данните за моето собствено тегло. Както можете да си представите, сега аз започнах бързо да слизам надолу по стената на сградата. Към третия етаж отново се срещнах с варела, който този път се изкачваше нагоре. Това ми донесе фрактури на двата глезена, избити зъби и няколко разкъсни рани по краката и долната част на тялото ми. Тук късметът започна леко да ми изневерява. Срещата ми с варела все пак ме забави достатъчно, за да намали нараняванията ми при падането върху купчината тухли и за щастие последствията бяха само няколко пукнати гръбначни прешлена.

Съжалявам, че трябва да докладвам и това, но докато си лежах върху купчината тухли, изпитващ голяма болка и без да мога да мръдна, изглежда пак изгубих присъствие на духа и съм пуснал въжето, и единственото, което можех да правя, бе да лежа там и да гледам как празният варел започна отново пътешествието си надолу към земята и в края на краищата се стовари върху мен. Това обяснява и двата счупени крака.

Надявам се, че тези отговори ще задоволят интереса ви."
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн