Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 766189 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5970 -: Днес в 10:56:52 am »
HRISKA, Да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5971 -: Днес в 11:08:19 am »
blueice, Луната, питащият е приет от Сатурн, другия, само по деканат, слаб интерес. Но е имало проява/-и на романтични жестове защото негов у5 Венера и Луна у1, питащият се приемат взаимно по екзалтация и в аспект. Първоначалното "избухване" е преминало. Сатурн е приет от Венера у5, квезита има  идруго увлечение.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 43
Re: Любовни хорари
« Отговор #5972 -: Днес в 09:14:40 pm »
Ще предприеме ли действие към мен Х.?
Имам в предвид за да бъдем заедно

По картата на мен ми се струва че и двамата сме теглили една майна на другия, всеки си е добре там където е вече и не гледа добре на другия, всеки си е в достойнство и заточва другия в знака, обиден на другия, смята че той прав, другия крив. Не се виждаме. Втория ми упр Луна също е екзалтирана в знака където е той, в 12тия му дом, мисля че показва как въпроса зависи от него. За действие от негова страна упр на 3тия му дом да гледам май..също е Луна, предстоят някакви съвпади, които не знам дали имат значение. Най-много нещо осмодомно заради съвпад на Луна с негов упр. На 8ми дом Юпитер. Последния аспект на Луна е секстил с Нептун, упр на мой 4ти - края, тоест вероятно той няма да предприеме действие или промяна и аз ще го приема за края на тези отношения.