Автор Тема: Катастрофи  (Прочетена 20556 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Катастрофи
« -: Юли 25, 2013, 11:07:48 pm »
Ей в такива моменти не вярвам в астрологията. Влак дерайлира в Испания, 80 души загинали, 178 ранени
Какво са имали в картите си, че да са мъртви или ранени?!?
Или пък мунданната астрология винаги побеждава и колкото и в картата си да имаш дълъг живот, ако се случиш на лошо място - чао и толкоз


enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Катастрофи
« Отговор #1 -: Юли 25, 2013, 11:44:15 pm »
дали нямат сатурн, уран, плутон в 8, или 4 ?
кой знае, планетите имат различни нива на провяление
нещо интересно-Het Monster, псевдоним на руския астролог Евгений Колесов казва, че когато има жп и авио-катастрофи-тогава пътниците винаги са по-малко по статистика...значи не е толкова нелогично това гадно сеене на всеобща смърт...той говори за меркурий в 12 СЛЪНЧЕВ ДОМ, та такива люде са по-склонни да са в този зловещ влак...мир на прах на тези хора...
да знаеш, има нещо писано, колкото и богохулно да звучи във форум по астрология, о...ние всичко ще намерим, но...пост фактум по-често
приятелка преди години изтърва тъпо и неопрадвано-тя е организирана и силно волева-самолет,който падна и се разби с всички жертви на борда...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Катастрофи
« Отговор #2 -: Юли 25, 2013, 11:45:37 pm »
Папи, Чарлз Картър има 1 студия за жертви на---неестествена смърт, нз дали имаше и такива пътни инциденти, но имаше около 30 карти, вадеше статистики и така...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Катастрофи
« Отговор #3 -: Юли 26, 2013, 12:03:37 am »
Тази книга, нали
http://books.google.bg/books/about/The_Astrology_of_Accidents.html?id=S5Jx5v6_reYC&redir_esc=y

Нали знаеш, енигма, оня лаф, дето вероятността била 0,1%, ама кво те топли, ако ти си този нещастен...промил

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Катастрофи
« Отговор #4 -: Юли 26, 2013, 12:32:09 pm »
Тази книга, нали
http://books.google.bg/books/about/The_Astrology_of_Accidents.html?id=S5Jx5v6_reYC&redir_esc=y

Нали знаеш, енигма, оня лаф, дето вероятността била 0,1%, ама кво те топли, ако ти си този нещастен...промил
да това е

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Катастрофи
« Отговор #5 -: Юли 27, 2013, 03:50:37 pm »
Ей в такива моменти не вярвам в астрологията. Влак дерайлира в Испания, 80 души загинали, 178 ранени
Какво са имали в картите си, че да са мъртви или ранени?!?
Или пък мунданната астрология винаги побеждава и колкото и в картата си да имаш дълъг живот, ако се случиш на лошо място - чао и толкоз

Каквото имаме всички - Юпитер.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

inspiration

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Катастрофи
« Отговор #6 -: Юли 27, 2013, 04:08:41 pm »
  Дали някой е правил такива статистики / изследвания на хороскопи /. Според мен това би трябвало да го има в картите им. Ситуации , събития  / съдба / са ги насочвали към този момент - в този влак , в това време .
  Мир на праха им !
 

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Катастрофи
« Отговор #7 -: Юли 28, 2013, 01:32:11 pm »
Може да е показано, като събитие в картата на страната, без подбор на жертвите. Те са последица от това събитие. По време на война броят на жертвите може да достигне стотици хиляди, едва има индикации за смърт във всички карти по отделно. По скоро е общата съдба на дадена общност или народ.

Картата на Испания http://www.astrologyweekly.com/countries/spain.php
« Последна редакция: Юли 28, 2013, 01:38:29 pm от Satin »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Катастрофи
« Отговор #8 -: Юли 28, 2013, 01:40:28 pm »
Когато в мунданна конфигурация има съчетание на планети ,елементи ,носещи стресова динамика и докоснат същата натална с индикации за инциденти ,при активиране от бързи планети се получава "бум" .Споменах Юпитер ,защото той е този ,който според това как е разположен в натала ,ще "помогне" на натива или обратно .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Катастрофи
« Отговор #9 -: Юли 28, 2013, 02:11:06 pm »
Глдах картите от линка на Satin. И на мен ми се струва втората карта за по-достоверна. Някак си не ми се връзва испания със скорпионски стелиум. Имам и приятели испанци- точно по стрелец , риби и водолей мога да ги опиша. Втората карта е и доста фиксирана. Само от един бърз поглед- транзитен сатурн съвпад с уран от първата карта, уран У1. По втората карта- тр. сатурн квадрат ( амкар и разходящ) към мерка У8 и възлите. А меркурий е в 12-ти и съвпад с Юлв. Сатурн скоро щеим квадратира и слънцето.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Катастрофи
« Отговор #10 -: Юли 29, 2013, 06:53:31 pm »
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2186028

Италия- 39 жертви на катастрофа с автобус

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Катастрофи
« Отговор #11 -: Юли 30, 2013, 07:29:28 pm »
Т- каре Плутон Козирог-Марс /Юпитер Рак- Уран Овен  :o

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Катастрофи
« Отговор #12 -: Юли 30, 2013, 09:38:11 pm »
забелязали ли сте, че често има втори инцидент някъде по света, или дори само в държавата, нещо като рикошет, като огледална симетрия, като нещо по антисия, дали има астрообяснение?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Катастрофи
« Отговор #13 -: Август 03, 2013, 11:02:36 am »
забелязали ли сте, че често има втори инцидент някъде по света, или дори само в държавата, нещо като рикошет, като огледална симетрия, като нещо по антисия, дали има астрообяснение?

Да, и на мен така ми се струва, второто събитие обикновено е по-слабо

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Катастрофи
« Отговор #14 -: Август 03, 2013, 11:04:33 pm »
Тази книга, нали
http://books.google.bg/books/about/The_Astrology_of_Accidents.html?id=S5Jx5v6_reYC&redir_esc=y

Нали знаеш, енигма, оня лаф, дето вероятността била 0,1%, ама кво те топли, ако ти си този нещастен...промил
ами ние за смъртта знаем много малко, или нищо...с риск да звучи цинично, ма кое е цинично като не знаем нищо за отвъд...та, може да е по-подходящо с оглед на собственото им развитие отвъд и изобщо, някои души така внезапно да се оттеглят оттук...аз вярвам повече,че има някакъв висш порядък, макари малко познаваем, отколкото, че нещо тъмно и страшно решава какъв край да има всеки от нас...