Автор Тема: Новолуние 18 април 2015г.  (Прочетена 29172 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #30 -: Април 16, 2015, 12:48:38 pm »
В моята карта попада в 8 дом.  Получих предложение за нова работа с по - висока заплата.  Новолунието в кунконс с Уран У 7 дом. Мислите ли , че това е проявлението ?
ами то има още два дни до Новолунието, едва ли въпросното предложение за работа за по-голяма заплата е по него
освен това твоите пари са по 2д, 8д са парите на партньора, наследства, данъци, по-вероятно е отминалото наскоро Пълнолуние, което е ЛЗ и с по-голям период на действие, ако попада в твоя 2д да е активирало въпросното предложение

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #32 -: Април 16, 2015, 01:20:00 pm »
По-точно?
Благодаря за цитата, но да го беше поставил на български и написал откъде е взет!

Накратко, с помощта на чичко Гугъл и остатъчните си познания по английски, че то език като не се практикува се забравя, пише за конфигурацията Йод на 19 април, образувана от Меркурий, Нептун с връх СЛВ везни, като Новолунието може да го стартира
Приземени думи/идеи (Меркурий в телец) ще са ефективен канал за сънища/емпатия (Нептун), прекрасно за проявление. И все пак, това, което се проявява, ще трябва да се фокусира през Везните на Северен възел (нещо, което е по-нататъшно развитие). Трудността може да лежи в превода субективни идеи (Телец) и идеали (Риби) до обективни обстоятелства (Везни). С други думи, имаш утвърдена мечта, но как да го съобщиш на някой друг? Въпреки че Новолунието в овен е на първо място, то Северен възел във везни ще бъде активиран.

Ще почувствате проявата на Йод-а ако имате нещо на 8-10 градуса Риби, Телец, Везни или Овен.

Ами не е като да нямам- Слънце везни на 9гр, Луна овен на 8гр, Хирон риби на 11гр

Не мечти,а сънища...dreams има няколко значения
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #33 -: Април 16, 2015, 03:02:57 pm »
Не мечти,а сънища...dreams има няколко значения
е няма как да имаш заземени сънища, затова написах утвърдени мечти

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #34 -: Април 16, 2015, 06:28:24 pm »
е няма как да имаш заземени сънища, затова написах утвърдени мечти
А това,че от днес Плутон е в ретроградно движение,свързано ли е по някакъв начин с предстоящото Новолуние ?
Бих дал още едно интересно четиво на един британски професор относно планетарните тенденции на Април и Май 2015 г. ,но е на английски,а е дълго да го превеждам...
« Последна редакция: Април 16, 2015, 06:34:13 pm от drunkenmastah »
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #35 -: Април 16, 2015, 06:36:48 pm »
А това,че от днес Плутон е в ретроградно движение,свързано ли е по някакъв начин с предстоящото Новолуние ?
В картата на Новолунието Плутон е у1 във 2д и е вече ретрограден, в мунданен план Плутон е у-л на 8д, така че ретроградието може да показва застой, задръжки във финансовата област като цяло, а иначе поотделно как и дали Плутон ще окаже влияние обсъждаме в темата за транзитен Плутон, който утре е стационарен на 15гр 28' и ще засегне по един или друг начин тези, които имат планети в този градус в кардинален знак, а също и куспиди в натала
« Последна редакция: Април 16, 2015, 06:38:25 pm от akruks »

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #36 -: Април 16, 2015, 06:59:05 pm »
В картата на Новолунието Плутон е у1 във 2д и е вече ретрограден, в мунданен план Плутон е у-л на 8д, така че ретроградието може да показва застой, задръжки във финансовата област като цяло, а иначе поотделно как и дали Плутон ще окаже влияние обсъждаме в темата за транзитен Плутон, който утре е стационарен на 15гр 28' и ще засегне по един или друг начин тези, които имат планети в този градус в кардинален знак, а също и куспиди в натала
Сега успях да проверя и се оказа,че Плутон ще бъде на 16 гр. в Козирог до 5 юни.
Моя Северен Възел е в Козирог на 18 гр. Това ще ми се отрази ли ?
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #37 -: Април 16, 2015, 07:38:15 pm »
Сега успях да проверя и се оказа,че Плутон ще бъде на 16 гр. в Козирог до 5 юни.
Моя Северен Възел е в Козирог на 18 гр. Това ще ми се отрази ли ?
няма как транзитен Плутон да тръгва назад когато е на 15гр 28', а юни да е на 16гр при положение, че се движи назад до 25 септ когато ще е на 12гр и нещо си, но да не спамим темата- има отделни теми за Плутон
Нодална ос, МП, куспиди са в аспект до 2гр орбис
« Последна редакция: Април 16, 2015, 07:40:31 pm от akruks »

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #38 -: Април 16, 2015, 07:41:22 pm »
няма как транзитен Плутон да тръгва назад когато е на 15гр 28', а юни да е на 16гр при положение, че се движи назад до 25 септ когато ще е на 12гр и нещо си, но да не спамим темата- има отделни теми за Плутон
Нодална ос, лунаиции, куспиди са в аспект до 2гр орбис
Оффффффффффффффффффффффффффф
Знам че няма как,просто го закръглям на 16 (защото в ЗЕТ-а ми е на толкова)...
Въпроса ми е,дали ще ми се отразява до Юни,понеже Северния Възел ми е в Козирог на 18 градуса... (17 гр. и 23 с точност)
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #39 -: Април 16, 2015, 08:15:34 pm »
Оффффффффффффффффффффффффффф
Знам че няма как,просто го закръглям на 16 (защото в ЗЕТ-а ми е на толкова)...
Въпроса ми е,дали ще ми се отразява до Юни,понеже Северния Възел ми е в Козирог на 18 градуса... (17 гр. и 23 с точност)
абе не ми офкай, ОФ-ето се разпадна отдавна  :012:
 написах ти, че нодалната ос е в аспект до 2гр- сметни си ги

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #40 -: Април 16, 2015, 08:24:01 pm »
абе не ми офкай, ОФ-ето се разпадна отдавна  :012:
 написах ти, че нодалната ос е в аспект до 2гр- сметни си ги
Благодаря !
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #41 -: Април 17, 2015, 08:14:04 am »
При мен Новолунието е в 10 дом, квадрат към опозицията У1/У6. И май квадрата започна да действа вече - от снощи имам здравословно неразположение .... пак .... омръзна ми вече.  :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #42 -: Април 17, 2015, 11:11:01 am »
Новолуние в 5-ти дом,активиращо натална констелация куинконкс  Венера Овен-Нептун Скорпион (12-ти дом ), Венера е у6/11-ти дом.

Да искам ли, от  връщането на някаква стара ситуация по споменатите от мен сфери, да предприема нови действия или подход, според вас ?     :)
В периода: Пр.Луна е в сходящ тригон с Венера, тр. Уран сходящ съвпад к5 и Луна, тр. Нептун квадрат Марс .

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #43 -: Април 18, 2015, 10:11:58 pm »
Сега обърнах внимание,че новолунието е върху прогресивната ми луна, орбис 2 градуса..нямам идея дали транзитите могат да се разглеждат свързано с прогресиите, та според вас описания съвпад отчита ли се и по какъв начин може да се интерпретира?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #44 -: Април 18, 2015, 10:59:07 pm »
аз днес точно това се чудих дали новолуние върху натална планета дава събития, не успях да намеря нищо в интернет.