Автор Тема: Авто-катастрофа  (Прочетена 9917 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Авто-катастрофа
« Отговор #30 -: Август 05, 2016, 10:23:43 pm »
Ужас
Дир асц на мп сатурн/марс
Дано да оживее без увреждания

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Авто-катастрофа
« Отговор #31 -: Август 05, 2016, 11:28:00 pm »
Дир асц на мп сатурн/марс

И то във втори дом...
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Авто-катастрофа
« Отговор #32 -: Август 06, 2016, 01:34:30 am »
дир К8 е в нов знак, но е в хармоничен аспект с Марс У1, У6 и Сатурн У3
няма заложено по натал да мре от нещо, свързано с бял дроб, така че споко
ще се оправи младежа, а занапред умната с колите, че този съвпад на Уран с Нептун в 3д е по-подходящ за оригинални прояви в изкуствата, а не зад волана, където е разсеян нервак

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Авто-катастрофа
« Отговор #33 -: Август 07, 2016, 08:31:39 pm »
Ужас
Дир асц на мп сатурн/марс
Дано да оживее без увреждания
СД асц ингрес,критичен първи,Стрелец
по натал си е предрезположен към инциденти на път/ У3 ,4 в 4 / Сатурн опозе Марс ,
каре транзитна към натална Нодална ос,а върху нат.СЛВ е кацнал У3 тр.Сатурн,ще мине и тр.Марс У1-до 24 /08 когато е точният им съвпад ще е критично положението или кома
прогр.Слънце съвпад У8 Меркурий каре диспозитора им Луна в 12/болничен престой/тригон Плутон на Асц./тези оцеляват като феникс от пепелта/
СД ЮПИТЕР УСЛВ съвпад Луна/диспозитор на Слънце и У8/ съвпада е в 12,юпитер там е ангел хранител и държи двете светила със сейф асп.,
тр.Юпитер/късмета/ секстил Плутон 1,др.У1,тригон Венера 7/лекарите/У12 болница - в добри ръце е ,докторите ще го спасят -прогр.Венера в 8 дом тригон К4
и ще се възтановява докато прогр.Луна активира нат.опозето Марс–Сатурн,майка му ще го обгрижва
и нека силата бъде с него  :08:

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Авто-катастрофа
« Отговор #34 -: Август 07, 2016, 09:53:15 pm »
Благодаря на всички за включването. :) strelicka  - много точно и вярно си отбелязала,че е в добри ръце (докторите наистина много се грижат , направили са и правят всичко възможно), а също и че майка му ще го обгрижва.. Само дано да се събуди от комата и да е с възможно най-минимални последствия. Всички вярваме и се надяваме... :engel016:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Авто-катастрофа
« Отговор #35 -: Август 07, 2016, 11:47:34 pm »
Торони, аз разгледах мидпойнтите за деня на катастрофата и просто не мога да повярвам на очите си, колко са много тези, които показват катастрофа, инцидент. Обаче не видях нито един, който да сочи тежки последствия за човека. Има силно тяло, и както Стреличка каза, способността да възкръсва от пепелта, а може би има и нещо на сърцето, заради което да се възстанови :)
Лекуващите го лекари преобладаващо млади ли са? При всички положения са съобразяващи и можещи, така че и аз съм на мнение, че е в добри ръце.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Авто-катастрофа
« Отговор #36 -: Август 11, 2016, 11:14:11 am »
Торони, аз разгледах мидпойнтите за деня на катастрофата и просто не мога да повярвам на очите си, колко са много тези, които показват катастрофа, инцидент. Обаче не видях нито един, който да сочи тежки последствия за човека. Има силно тяло, и както Стреличка каза, способността да възкръсва от пепелта, а може би има и нещо на сърцето, заради което да се възстанови :)има и нещо на
Лекуващите го лекари преобладаващо млади ли са? При всички положения са съобразяващи и можещи, така че и аз съм на мнение, че е в добри ръце.

Делфин, нещо не можах май да ти проследя мисълта, по подчертаното?!?!
..Иначе все още няма промяна в състоянието - кома, апаратно дишане и висока температура.... :(

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Авто-катастрофа
« Отговор #37 -: Август 11, 2016, 11:21:22 am »
Любов имам предвид :)
Пожелавам му бързо да излезе от това състояние.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Авто-катастрофа
« Отговор #38 -: Август 11, 2016, 11:44:15 am »
Любов имам предвид :)
Пожелавам му бързо да излезе от това състояние.

Браво! Има намесена жена в предисторията, съпътстваща инцидента...

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Авто-катастрофа
« Отговор #39 -: Септември 27, 2016, 06:25:34 pm »
Давам обратна връзка по случая - за съжаление момчето все още е в будна кома;докторите вдигат рамене и не се наемат с никакви прогнози. Единственото, което казват , е че това състояние  може да продължи с години. :(

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Авто-катастрофа
« Отговор #40 -: Септември 27, 2016, 10:21:04 pm »
Съжалявам, Торони.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми