Автор Тема: Руни  (Прочетена 54720 пъти)

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Руни
« Отговор #195 -: Юли 18, 2014, 11:07:18 am »
една идея заличаване на следа от написано на рунескрипт с химика върху лист хартия.
ползвах лакочистител,разградих изписаното на листа...

а защо направих това.
ами сложила съм два еднакви рунескрипта за защита покрай вратата на входа на жилището.
 хубав канал,вход съм направила-само не знам на какво?-но не се случиха лоши неща,малко се изтощих за няколко дни(но не го отдавам на руните,друго е)...
каква е енергията там,не знам.
но махнах единия.
скоро ще издърпам и другото листче...

започвам да мисля с въпроси,скоро ще пиша(питам)-като да речем този въпрос:
-изтривайки,заличавайки изписаната руна,действието спира ли.или онова което е ''пожелано'' и вложено като намерение ще продължи да твори.
това продължаване-дали няма да бъде просто с дефектен пожелан финал.

да речем поръчваш си пепси-сервират ти го-оказва се негазирано(в най-добрия вариантен изход)

мисля имам(е) нужда от теория,но не само за руни, а като цяло за този святя на окултното
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Руни
« Отговор #196 -: Юли 18, 2014, 01:19:04 pm »
Бях си направила един рунескрипт за благополучие и си го нося в портфейла. Нямам намерение да го махам, защото си работи идеално - откакто го нося, без пари не съм оставала   :). Вчера реших да му отпусна края и похарчих всичките си налични пари, та тъкмо си мислех, как съм профукала всичко, поглеждам надолу и си намирам 2 лева  :57:. Днес, понеже е ден на Венера, си купих една висулка от розов кварц - чувала съм, че намерени пари не трябва да се задържат.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Руни
« Отговор #197 -: Юли 18, 2014, 01:51:16 pm »
Бях си направила един рунескрипт за благополучие и си го нося в портфейла.

Я, това е много интересно! Отдавна не съм се занимавала с руните, защото не ми остава време. Би ли споделила какъв е този скрипт, моля?
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Руни
« Отговор #198 -: Юли 18, 2014, 02:01:45 pm »
Я, това е много интересно! Отдавна не съм се занимавала с руните, защото не ми остава време. Би ли споделила какъв е този скрипт, моля?
Fehu, Ingwaz, Othilia, Dagaz - написани на лист, нося го в портфейла. Рунескриптът е от линк, който съм дала някъде на предходните страници.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Руни
« Отговор #199 -: Юли 18, 2014, 02:06:11 pm »
Fehu, Ingwaz, Othilia, Dagaz - написани на лист, нося го в портфейла. Рунескриптът е от линк, който съм дала някъде на предходните страници.

Благодаря ти много!

Някак още ми е странно с тези руни, защото винаги има едно "ако" при тях и не съм сигурна как ще заработят. Казваш, че засега е безотказно а?
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Руни
« Отговор #200 -: Юли 18, 2014, 02:13:28 pm »
Благодаря ти много!

Някак още ми е странно с тези руни, защото винаги има едно "ако" при тях и не съм сигурна как ще заработят. Казваш, че засега е безотказно а?
Аз се радвам и на малките успехи, някой примерно, изобщо може и да не ги забележи. Няма някакви огромни промени, но то това да не е магическа пръчка  :57: Важното е, че винаги се намират пари да си покрия належащите разходи  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Руни
« Отговор #201 -: Юли 18, 2014, 02:15:21 pm »
Е, тъй де, тъй, ама аз нещо си търся магическата пръчка още  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Руни
« Отговор #202 -: Юли 27, 2014, 07:54:01 am »
http://astra.la/forum/index.php?topic=459.msg37822#msg37822
Цитат
Fehu, Ingwaz, Othilia, Dagaz - написани на лист, нося го в портфейла. Рунескриптът е от линк, който съм дала някъде на предходните страници.

от мойто портмоне само излизат,не влизат пари...но пък мъжа ми вчера си намерил до колата засукана петлевка
*е,аз не можах да похарча намерените от мен 10лв,в аптеката(оставих ги на касата),но тези от улицата отидоха в градския зоопарк с детенце
не съм загубила вяра в руните-ще потръгне и на моя приход
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Руни
« Отговор #203 -: Юли 27, 2014, 08:09:32 am »
http://astra.la/forum/index.php?topic=459.msg37822#msg37822

Аз също направих рунескриптът,и за сега не мога да се оплача. :57:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Руни
« Отговор #204 -: Юли 27, 2014, 08:15:02 am »
понеже стана дума че онова което идва е според нуждата,има и друго,не т е толкова важно да си намериш някой изпуснат на улицата,не.
искам да допълня вашите коментари ,които са  добре изложени с още нещо-аз съм безработна,как да вкарам заслужени пари аз,като при мен са донесени от мъжа ми.
аз само плащам за сметките(признавам си го)
та се оертава  нова работа,с повече доход от него ...ще видим
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Руни
« Отговор #205 -: Юли 29, 2014, 12:38:37 pm »
Бях си нарисувала  GEBO и така обикалях два дена-първо,получих по-рано първата си заплата,и второ-бяха невероятни два дена,изпълнени с хармонично и ползотворно общуване с околните.

п.с.забравих да кажа,че си намерих и 10лв. в единия ми чифт къси панталони. :012:
« Последна редакция: Юли 29, 2014, 12:55:57 pm от MoonLight »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

galiusha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Руни
« Отговор #206 -: Септември 19, 2014, 10:26:04 am »
Здравей  :)
Nauthiz, Ansuz об., Kenaz Има светлина в тунела  :) Прилив на творческа енергия, нови идеи след период на застой. Свързан ли е въпроса ти с проблемна комуникация с някой? Ако е така, ще изясните отношенията си.

Здравей, извинявам се, че толкова късно давам ОВ, но все се надявах още нещо да се случи.... За момента с въпросния човек, не съм сигурна дали се изяснихме, но аз поне успях да смекча всичко, което таих в себе си и успях да му се извиня, не знам той как го прие, не знам и от тук насетне какво предстои....
И още нещо искам да добавя, тогава, когато те помолих да ми изтеглиш руни, без дори да знаеш какъв ми е въпроса, отговора ти беше толкова адекватен, че аз направо останах втрещена. Това ме подтикна да разуча малко за руните. И днес мога да се похваля, че вече и аз си имам саморъчно изработени... е все още ги разучавам, но пък доста логични напътствия ми дават. Заслугата е твоя, за което едно огромно благодаря  :-*

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Руни
« Отговор #207 -: Септември 19, 2014, 10:45:32 am »
Здравей, извинявам се, че толкова късно давам ОВ, но все се надявах още нещо да се случи.... За момента с въпросния човек, не съм сигурна дали се изяснихме, но аз поне успях да смекча всичко, което таих в себе си и успях да му се извиня, не знам той как го прие, не знам и от тук насетне какво предстои....
И още нещо искам да добавя, тогава, когато те помолих да ми изтеглиш руни, без дори да знаеш какъв ми е въпроса, отговора ти беше толкова адекватен, че аз направо останах втрещена. Това ме подтикна да разуча малко за руните. И днес мога да се похваля, че вече и аз си имам саморъчно изработени... е все още ги разучавам, но пък доста логични напътствия ми дават. Заслугата е твоя, за което едно огромно благодаря  :-*
Благодаря за обратната връзка  :58:. Радвам се, че вече си имаш свои руни, споделяй понякога комбинациите за да се учим взаимно  :-*
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Руни
« Отговор #208 -: Септември 19, 2014, 04:22:24 pm »
Tanya ,мога ли да помоля да ми изтеглиш руни ?  Ей ,така ми се прииска. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Руни
« Отговор #209 -: Септември 19, 2014, 04:55:03 pm »
Бях си направила един рунескрипт за благополучие и си го нося в портфейла.

тези неща (скриптовете) персонални ли са или универсални?

примерно, ако и аз си направя като твоето, ще работи ли или трябва да се изтегли специално .... защото виждам, че Рени си е поръчала някакво теглене.