Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 100832 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #825 -: Юли 06, 2023, 09:26:27 pm »
sss_sss, И Венера, у1, в 11-ти, и Луна в 5-ти, показват, че много искаш да сбъднеш твоя мечта, цел,  с проект, който ще те прави щастлива. Луната във Водолей  е скитник, в следващ дом няма достойнства, но ще влезе в Риби, където се чувства по-добре, но веднага ще направи съвпад със Сатурн, който вероятно ще охлади  страстите. Но, пък след това Луна и Юпитер взаимно ще се подкрепят- вероятно ще изчакаш по-добри времена, за да подобриш вероятно житейска ситуация. Луна е и у 10-ти, към момента очакван успех няма, но пък ще ти е на късмет, ще се оттеглиш, Венера е направила опозиция Луна, защото по-късно друго ще ти предложат, рекламират или ти сама ще откриеш, Юпитер у 3. Луна у10 опозиция Марс у7 и у2, финанси, ресурс  vs. конкуренция, партньор се намесват. За мен е Не, на този етап.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

sss_sss

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #826 -: Юли 07, 2023, 06:13:09 am »
От сърце благодаря и на трите ви!!!
Наистина много силно исках този курс, но имах и съмнения дали е за мен.
Много се радвам, че ви попитах, много! Все пак, продължителността му не беше малка - 10 месеца, щях да дам всичко от себе си в обучението, (а на този етап, покрай работата и децата точно времето ми е дефицит), а накрая дали щеше да си заслужава. Сега вече съм убедена, че не. Страхотни сте!  :-*
« Последна редакция: Юли 07, 2023, 06:21:07 am от sss_sss »

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Общи хорари
« Отговор #827 -: Юли 07, 2023, 10:47:33 am »
Един хорар с въпрос за лятната почивка. Ще отидем ли на море в Турция? Резервация е направена, капарото е платено, но напоследък има някакви проблеми в работата с отпуските. Уж са ми обещани тези дни, но очаквам всичко. Отделно се говори и за някакво забавяне на заплатите и ми е малко притеснено да не ме изненадат неприятно. И не на последно място, ще ходя само с детето, та и моя човек очаквам да се включи със сърдене и вдигане на скандали.  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7401
Re: Общи хорари
« Отговор #828 -: Юли 07, 2023, 11:01:56 am »
Един хорар с въпрос за лятната почивка. Ще отидем ли на море в Турция? Резервация е направена, капарото е платено, но напоследък има някакви проблеми в работата с отпуските. Уж са ми обещани тези дни, но очаквам всичко. Отделно се говори и за някакво забавяне на заплатите и ми е малко притеснено да не ме изненадат неприятно. И не на последно място, ще ходя само с детето, та и моя човек очаквам да се включи със сърдене и вдигане на скандали.  :-*
Да,Меркурий,твоят упр.е в рак-посока югоизток,а Луната от риби на к7,ще направи аспект сх.тригон с Меркурий.Заплата ще получиш.Партньорът да не тръгне и той?Луната има секстил с Юпитер.Но,да,ще отидеш на море в Турция.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1883
Re: Общи хорари
« Отговор #829 -: Юли 07, 2023, 11:04:08 am »
Здравейте!

И аз искам да помоля за отговор по мой въпрос - "Ще успея ли да взема изпита по Х.?"

Носят се легенди за този, че прави всичко възможно студента да се провали. Има хора, които прекъсват и не могат да завършат заради въпросния. Изпитът се взимал едва на 4-5 път.
Това ще ми е 13 изпит в рамките на 43 дни. Вървя към финала и не бих искала този титулован връзкар да ме провали. Имам непоносимост към такива. Но вече се чувствам адски уморена и изгощена.

Благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7401
Re: Общи хорари
« Отговор #830 -: Юли 07, 2023, 11:16:45 am »
Здравейте!

И аз искам да помоля за отговор по мой въпрос - "Ще успея ли да взема изпита по Х.?"

Носят се легенди за този, че прави всичко възможно студента да се провали. Има хора, които прекъсват и не могат да завършат заради въпросния. Изпитът се взимал едва на 4-5 път.
Това ще ми е 13 изпит в рамките на 43 дни. Вървя към финала и не бих искала този титулован връзкар да ме провали. Имам непоносимост към такива. Но вече се чувствам адски уморена и изгощена.

Благодаря!Заради хармоничните аспекти на Луната,които предстоят,мисля,че ДА.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #831 -: Юли 07, 2023, 03:29:15 pm »
Един хорар с въпрос за лятната почивка. Ще отидем ли на море в Турция? Резервация е направена, капарото е платено, но напоследък има някакви проблеми в работата с отпуските. Уж са ми обещани тези дни, но очаквам всичко. Отделно се говори и за някакво забавяне на заплатите и ми е малко притеснено да не ме изненадат неприятно. И не на последно място, ще ходя само с детето, та и моя човек очаквам да се включи със сърдене и вдигане на скандали. 
Последното може да избегнеш, ако тръгне с вас – определено се нуждае от детето, от игри и развлечения

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #832 -: Юли 07, 2023, 03:51:33 pm »
Здравейте!

И аз искам да помоля за отговор по мой въпрос - "Ще успея ли да взема изпита по Х.?"

Ще го вземеш, не се филмирай толкова и не слушай хорските приказки, а учи!

По химия, нали?  :)

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Общи хорари
« Отговор #833 -: Юли 10, 2023, 12:00:56 pm »
Един хорар с въпрос за лятната почивка. Ще отидем ли на море в Турция? Резервация е направена, капарото е платено, но напоследък има някакви проблеми в работата с отпуските. Уж са ми обещани тези дни, но очаквам всичко. Отделно се говори и за някакво забавяне на заплатите и ми е малко притеснено да не ме изненадат неприятно. И не на последно място, ще ходя само с детето, та и моя човек очаквам да се включи със сърдене и вдигане на скандали. 
Последното може да избегнеш, ако тръгне с вас – определено се нуждае от детето, от игри и развлечения
Един хорар с въпрос за лятната почивка. Ще отидем ли на море в Турция? Резервация е направена, капарото е платено, но напоследък има някакви проблеми в работата с отпуските. Уж са ми обещани тези дни, но очаквам всичко. Отделно се говори и за някакво забавяне на заплатите и ми е малко притеснено да не ме изненадат неприятно. И не на последно място, ще ходя само с детето, та и моя човек очаквам да се включи със сърдене и вдигане на скандали.  :-*
Да,Меркурий,твоят упр.е в рак-посока югоизток,а Луната от риби на к7,ще направи аспект сх.тригон с Меркурий.Заплата ще получиш.Партньорът да не тръгне и той?Луната има секстил с Юпитер.Но,да,ще отидеш на море в Турция.
Благодаря, Сафо, Аркукс. Другият месец ще дам ОВ. Относно партньорът, той не иска да идва засега,  не му било до почивки. Въпреки, че аз много искам да отидем заедно. А очакваните конфликти и скандали са, защото си го познавам. Както всичко е наред и няма нищо против да отида някъде без него, така в последния момент му става нещо и започва да се сърди. Но той си е малко обсесивен.  Ако може 24/7 да съм до него, ще е най-добре :) .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #834 -: Юли 10, 2023, 01:15:34 pm »
Благодаря, Сафо, Аркукс. Другият месец ще дам ОВ. Относно партньорът, той не иска да идва засега,  не му било до почивки. Въпреки, че аз много искам да отидем заедно. А очакваните конфликти и скандали са, защото си го познавам. Както всичко е наред и няма нищо против да отида някъде без него, така в последния момент му става нещо и започва да се сърди. Но той си е малко обсесивен.  Ако може 24/7 да съм до него, ще е най-добре :) .
Е, ти си го познаваш най-добре, аз сам написала това, което виждам в картата – Луната управлява негов 5-ти дом и е на неговия АС, оттам и предположенията, че е загрижен за детето, обича го и има нужда от почивка, игри и забавления с него.

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #835 -: Юли 12, 2023, 01:10:49 pm »
Здравейте , един хорарен въпрос Аз го задавам , но се отнася до племенницата ми.
"Ще успее ли племенницата ми , да я приемат сладкарство да учи"
Детето иска да учи сладкарство ( след 7 клас) но , за съжаление са я приели друга специалност. Ще изчакат второ и трето класиране .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7401
Re: Общи хорари
« Отговор #836 -: Юли 12, 2023, 03:11:45 pm »
Здравейте , един хорарен въпрос Аз го задавам , но се отнася до племенницата ми.
"Ще успее ли племенницата ми , да я приемат сладкарство да учи"
Детето иска да учи сладкарство ( след 7 клас) но , за съжаление са я приели друга специалност. Ще изчакат второ и трето класиране .
Племенницата е представена от Марс в дева.Близнаци е на к3-Меркурий в лъв,не е добре поставен,няма достойнства.Второ класиране е 3ти от 3ти-лъв.Слънцето в рак няма аспект с Марс.Луната ще направи квадрат с Венера.
Марс върви към опозиция със Сатурн,който е упр.на нейн 10дом.Според мен-НЕ.Всъщност да се поправя-Има малка възможност Луната е сх.аспект секстил със Слънцето(2ро класиране).Но секстилите не са най,най в хорар.Луната е упр.на ъглов(4ти дом )за племенницата,може да се "вмъкне"на второ класиране с помощ от жена.

« Последна редакция: Юли 12, 2023, 03:15:10 pm от Сафо »

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #837 -: Юли 12, 2023, 04:56:33 pm »
Здравейте , един хорарен въпрос Аз го задавам , но се отнася до племенницата ми.
"Ще успее ли племенницата ми , да я приемат сладкарство да учи"
Детето иска да учи сладкарство ( след 7 клас) но , за съжаление са я приели друга специалност. Ще изчакат второ и трето класиране .
Племенницата е представена от Марс в дева.Близнаци е на к3-Меркурий в лъв,не е добре поставен,няма достойнства.Второ класиране е 3ти от 3ти-лъв.Слънцето в рак няма аспект с Марс.Луната ще направи квадрат с Венера.
Марс върви към опозиция със Сатурн,който е упр.на нейн 10дом.Според мен-НЕ.Всъщност да се поправя-Има малка възможност Луната е сх.аспект секстил със Слънцето(2ро класиране).Но секстилите не са най,най в хорар.Луната е упр.на ъглов(4ти дом )за племенницата,може да се "вмъкне"на второ класиране с помощ от жена.
Благодаря за коментара.Уж бала и стига за специалността , но уви друго се получи .

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Общи хорари
« Отговор #838 -: Юли 12, 2023, 07:52:00 pm »
Ще взема ли държавния изпит? Как виждате ? Благодаря.
Ще го вземеш успешно!

За инфо ... Взех изпита. Наистина успешно с 6, изненадах и себе си .
Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #839 -: Юли 14, 2023, 12:01:02 am »
За инфо ... Взех изпита. Наистина успешно с 6, изненадах и себе си .
Благодаря!
Браво!