Автор Тема: Пълнолуние в Козирог, 2 юли  (Прочетена 16669 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние в Козирог, 2 юли
« Отговор #15 -: Юни 28, 2015, 02:45:48 am »
Приключване, финализиране на по-крупни финансови сделки в сферите по Нептун без същите да са "видими" за другите. В личен- може да се наложи да защитаваме или отстояваме  своя позиция, кауза пред или с другите по заобиколен начин ; недоволството ще ни мотивира и амбицира. Онези,  при които  Нептун е спрял стационарен на важна точка, планета сега ще разберат върху какво трябва да работят, от какво да се откажат и къде да се оставят на инерцията .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълнолуние в Козирог, 2 юли
« Отговор #16 -: Юни 28, 2015, 07:25:23 am »
Това вече е ниска топка.

за .....високи сини планини,реки и златни равнини,небето като от коприна,това е моята Родина .......

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние в Козирог, 2 юли
« Отговор #17 -: Юни 28, 2015, 08:53:36 am »
Приключване, финализиране на по-крупни финансови сделки в сферите по Нептун без същите да са "видими" за другите. В личен- може да се наложи да защитаваме или отстояваме  своя позиция, кауза пред или с другите по заобиколен начин ; недоволството ще ни мотивира и амбицира. Онези,  при които  Нептун е спрял стационарен на важна точка, планета сега ще разберат върху какво трябва да работят, от какво да се откажат и къде да се оставят на инерцията .

При мен в 5 дом, съвпад Нептун - У8 и квадрат сев. възел.
Съвпада с приключването на посещенията при зъболекаря на сина и тръгването му на детска градина. И се надявам да си изясня емоционалните причини за моето и неговото боледуване.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Пълнолуние в Козирог, 2 юли
« Отговор #18 -: Юни 28, 2015, 11:30:16 am »
При мен попада в 8ми дом - точна опозиция с Меркурий У1,5. Нямам очаквания....е, все пак Слънцето съвпада с Меркурий  :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Пълнолуние в Козирог, 2 юли
« Отговор #19 -: Юни 28, 2015, 05:31:56 pm »
На пълнолуния някак си се генерират около мен скандали, някой мрънка, друг е агресивен. Това ми е в точна опозиция на луната, пак ще стисна зъби, отработено умение. :-X

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние в Козирог, 2 юли
« Отговор #20 -: Юни 28, 2015, 06:00:41 pm »
Enigma, всяко пълнолуние, при всеки е свързано с напрежение по оста на съответните знаци, където се случва. Това е опозиция-конфронтация , сблъсък с другите и така осъзнаваме, е не е задължително, доколко и как се свързваме с другите. При теб щом сега Пълнолунието е опозиция с Луна можеш да се поинтересуваш, осведомиш (Слънчеви Близнаци) как по -пълноценно да изразяваш емоционалните си нужди с  другите, за да стабилизираш и изживееш по-стабилна самостоятелност (Луна в Козирог ) към ангажиментите си, по-скоро в работна среда ( ако е в 6-ти дом, не помня ) или по делата в 5-ти, ако е там . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в Козирог, 2 юли
« Отговор #21 -: Юни 28, 2015, 06:23:20 pm »
Аз винаги гледам четирите оси на картата на лунацията. За разлика от Ръшман. Особено, когато в случая преповтарят моите, но наобратно. Луната ще ми е в първия дом, близо до асцендента и в точен съвпад с Нептун - управителя на Слънцето ми, което е във втори дом.
Обаче реших, че общите изводи за пълнолунието ще са по-интересни за повече хора, отколкото това къде ми попада Луната на мен.
Мей май беше някъде по Китай, но засега не е предявила претенции за локацията на която и да е карта. Още доста пътуват или не живеят в България - и тях не съм засякла да се оплакват. Или идеята е нещо там да се натяква? Ако е така - ще те помоля да се излееш наведнъж и да се приключва, че почна да ми писва.

Като си толкова пунктуална, що не сложиш карти за цялото земно кълбо, а? Как е в Африка? В кой дом ще е Луната в тамошната карта?
Не съм изявила претенции за локализацията на картата- грешно си ме разбрала, и не само за това, щом ме "разливаш", че и други съфорумки намесваш в "изливането" си  :)
Мисълта ми беше, че осите на картата няма как да засегнат някого лично, защото за всяко населено място са различни, а това, че си се постарала да направиш прогноза за столицата е добре, но то си е конкретно за столицата, не за целия свят (mundo=свят), но нали от Искъро по-дълбоко нема, и от софийско поле по-големо нема  :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Пълнолуние в Козирог, 2 юли
« Отговор #22 -: Юни 28, 2015, 06:52:24 pm »
Enigma, всяко пълнолуние, при всеки е свързано с напрежение по оста на съответните знаци, където се случва. Това е опозиция-конфронтация , сблъсък с другите и така осъзнаваме, е не е задължително, доколко и как се свързваме с другите. При теб щом сега Пълнолунието е опозиция с Луна можеш да се поинтересуваш, осведомиш (Слънчеви Близнаци) как по -пълноценно да изразяваш емоционалните си нужди с  другите, за да стабилизираш и изживееш по-стабилна самостоятелност (Луна в Козирог ) към ангажиментите си, по-скоро в работна среда ( ако е в 6-ти дом, не помня ) или по делата в 5-ти, ако е там . :)
Благодаря, Рени. Имам представа, но вече не искам/ не изразявам емоционални нужди. По делата в 5-ти е, търся самостоятелност, единение, самодостатъчна съм си, както и да звучи. ;)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Пълнолуние в Козирог, 2 юли
« Отговор #23 -: Юни 28, 2015, 07:03:33 pm »
Акрукс, а в тези различни населени места не живеят хора и тях това не ги засяга, така ли? Именно осите определят за кое населено място в кой дом е лунацията. България е малка страна и асцендентът се отклонява с не повече от 3-4 градуса за различните градове. Но все е в Рак - в диапазона от 0 до 5-6 градуса.

Аспектите са си еднакви за целия свят. Това пълнолуние е с опозиция Марс-Плутон. За всички. Независимо от домофикацията. До тук освен да преливаш от пусто в празно с разни досадни детайли не виждам нещо смислено да е написано.

А аз нито съм се родила в софийското поле, нито тук ще си остана, защото светът е прекалено голям. Но явно провинциалният синдром се включва само при прочитането на София като локация. Ако ще си по-спокойна може следващите лунации да ги правим със с. Коньовец?
« Последна редакция: Юни 28, 2015, 07:07:44 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в Козирог, 2 юли
« Отговор #24 -: Юни 28, 2015, 07:26:41 pm »
Аспектите са си еднакви за целия свят. Това пълнолуние е с опозиция Марс-Плутон. За всички. Независимо от домофикацията. До тук освен да преливаш от пусто в празно с разни досадни детайли не виждам нещо смислено да е написано.
Точно! Това ми беше и мисълта, че на АСЦ от картата на лунацията не трябва да се придава значение.
И смислените неща могат да бъдат забелязани единствено от хора с мисъл, Единствена!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Пълнолуние в Козирог, 2 юли
« Отговор #25 -: Юни 28, 2015, 07:28:06 pm »
Сега явно ще продължим да си обясняваме очевидни неща. Да - разположението на планетите и аспектите са водещи. Но домофикацията дава допълнителен фокус. Затова аз я гледам.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Пълнолуние в Козирог, 2 юли
« Отговор #26 -: Юни 28, 2015, 08:48:22 pm »
Логично е лунацията да се гледа за мястото, където е човекът, към релокираната натална карта за това място. Който не мърда никъде, очевидно няма проблеми. И защо да не се гледат АЦ/домовете на пълнолунието? То си е транзит.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Пълнолуние в Козирог, 2 юли
« Отговор #27 -: Юни 28, 2015, 09:23:29 pm »
Full Moon July 1, 2015 09° 55" Capricorn 10:20 PM

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Пълнолуние в Козирог, 2 юли
« Отговор #28 -: Юни 28, 2015, 09:54:55 pm »
Явно пак ще се мре, тъкмо реших, че аз, ама се сетих, че имам един бивш с АС Овен каре Марс в рак и Плутон 12 Везни. Тъкмо имам няколко нови рокли, които не съм слагала, ама и не знам дали ще ме поканят :D

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние в Козирог, 2 юли
« Отговор #29 -: Юни 28, 2015, 10:03:18 pm »
Явно пак ще се мре, тъкмо реших, че аз, ама се сетих, че имам един бивш с АС Овен каре Марс в рак и Плутон 12 Везни. Тъкмо имам няколко нови рокли, които не съм слагала, ама и не знам дали ще ме поканят :D
Ребекс,ако новите рокли не са черни,не се натискай за покана на погребение  :043: Ще решат,че не знаеш дрескода.  :D :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: