Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 163614 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #975 -: Октомври 21, 2017, 09:09:12 pm »
Да не са те поканили да водиш курсове, лекции или пък предложение за превод на твои статии?
Много ми е деветодомна картата, освен пътуване и преподаване, свързани с работата, не ми хрумва друго.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #976 -: Октомври 21, 2017, 09:18:49 pm »
Да, Корея, 9-ти дом е намесен, но точно с традиционното си тълкуване- чужбина. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #977 -: Октомври 21, 2017, 09:28:22 pm »
докато се върна от риболов и да пиша,вие вече сте напред с тълкуването :08:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #978 -: Октомври 21, 2017, 09:56:08 pm »
Стреличка, как е улова ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #979 -: Октомври 22, 2017, 09:35:41 am »
Стреличка, как е улова ?  ;)
удоволетворително :012:

повече фотографирах из байрите,по малко риболовствах

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #980 -: Октомври 22, 2017, 10:13:59 am »
Ренка,
СД Плутон на К12 ,сол.МС на К6,тр.Юпитер ще ги активира оста 12-6,промените ще те засегнат лично свързани с работа
Прогр.Меркурий УМС в 7 опозе Марс 1,неудоволетворителни бизнес или лични партньорства,различни гледни точки и интереси,носят промени ,по дирекции Меркурий е в последен анаретен ,преди ингрес в Телец,а тази планета е важна два ъгъла 7,10
СД  Марс каре Венера У6 ,11 карето изисква промяна начина на действие в засегнатите сфери,упр.от планетите-приятелства,работа,партньорства,това много ще те промени –тр.плутон през СД Асц.,финансите и личните качества и способности,с които заработваш,финансови активи -също
Тр.Уран над Венера,уран действа неочаквано,шоково и непредсказуемо-какво ще е по 5 д.влюбване от пръв поглед или нова работа,нов приятелски кръг,той си знае,събития от предишни преминавания има ли ::)
тр.Нептун каре Марс в 1,съвпад  Меркурий,тук ще размива обективната ти оценка за ситуации,както и правилните избор,действия,решения,така,че съвет/поглед отстрани ще ти е полезен за важни решения
предсоят за 2018
31.01 –ЛЗ на К 9
15.02-  СЗ в 3 дом секстил Венера,каре Нептун
13.07-  СЗ в 8 дом каре Луна,секстил Плутон
11.08-  СЗ в 9 дом тригон Луна
Така,че чужбина,пътувания и чуждите финанси са на фокус за 2018г.,както и всичко по 8-данъци,застраховки и тн.....ти си знаеш
Нодалната и тя по оста 3-9,активите идват от чужбина по СЛВ,издателства,преподаване,пътувания
« Последна редакция: Октомври 22, 2017, 03:43:45 pm от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #981 -: Октомври 22, 2017, 11:04:25 am »
A, Стреличка, ти ми направи подарък прогноза- питието за рибата от мен и ще трябва да сбъдвам тенденциите.  :08:   :38:

Но, какво е събитието в деня, в който съм посочила, според теб ? Да казвам ли вече ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #982 -: Октомври 22, 2017, 03:37:31 pm »
на 19.10-новолуние 26,35 Везни в 11 дом в опозе на У6,11 Венера/У2 Сатурн- наложило се е да направиш избор,получила си предложение за нов проект/работа ,бизнес партньорство
мунданен съвпад Юпитер-Луна-Меркурий Скорпион в твоя 11 дом,единомишленици,приятели договор ,пътуване,управление на чужди пари,рисково начинание опозето с уран,но привличащо ,
11д.са социалните мрежи,да не става въпрос за личен сайт
среща,тр.марс съвпад юпитер У5 и У1-с любим човек,но марс е в анаретен градус и каре със сатурн,наложило се е да действаш по непривичен за теб начин,на това ,което са ти съобщили
тр.венера и марс са минали през нат.ЮЛВ-някой е напуснал живота ти,човек,който ти е бил приятел/ка/ / колега или любим

СД Меркурий често не ингресира в нов знак,сега ще го направи в опозе на Юпитер,т.е У на два ъгъла 7/10 опозе У1- да не смениш статус,позиции/кариерни,повишаване на популярност свързано с медии/реклама или с човек от чужбина,да не е сериозно предложение за обвързване  :08:,но това не касае прогностиката сега,защото това ще стане след година
« Последна редакция: Октомври 22, 2017, 08:08:44 pm от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #983 -: Октомври 23, 2017, 02:30:53 pm »
Срещнах се за първи път на живо  с  човека, за който изготвих първия си хороскоп преди 3 г, с едно от събитията, които съм прогнозирала. Човекът живее в чужбина, преди 3 г се видяхме по скайп за около 5 мин.- той ме позна, аз не веднага. Това как е видимо в събитийната карта ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #984 -: Октомври 23, 2017, 03:39:00 pm »
Срещнах се за първи път на живо  с  човека, за който изготвих първия си хороскоп преди 3 г, с едно от събитията, които съм прогнозирала. Човекът живее в чужбина, преди 3 г се видяхме по скайп за около 5 мин.- той ме позна, аз не веднага. Това как е видимо в събитийната карта ?  :)

на 19.10-новолуние 26,35 Везни в 11 дом +
мунданен съвпад Юпитер-Луна-Меркурий Скорпион в твоя 11 дом,единомишленици,приятели договор ,пътуване,управление на чужди пари,рисково начинание опозето с уран,но привличащо ,11д.са социалните мрежи
среща,тр.марс съвпад юпитер У5 и У1-с любим човек,но марс е в анаретен градус и каре със сатурн,наложило се е да действаш по непривичен за теб начин,на това ,което са ти съобщили
среща,но не с любим по 5,а хоби ви е свързало-астрология,
как мина срещата

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #985 -: Октомври 23, 2017, 03:57:29 pm »
среща,но не с любим по 5,а хоби ви е свързало-астрология,
как мина срещата

Спонтанно се прегърнахме  и човека ...ми поръча да изготвя хороскоп на скоро родената им дъщеря, както и астрологична консултация. Усещане като че, ли се познаваме и сме в приятелски взаимоотношения. Приятно.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #986 -: Октомври 23, 2017, 04:02:15 pm »
ми поръча да изготвя хороскоп на скоро родената им дъщеря, както и астрологична консултация.
5 дом - деца

И виновника за липсата на енергия и желание за соц.контакти е прогр.сатурн в анаретен 1 гр.на телец в сходящо опозе на У1 Юпитер :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #987 -: Октомври 23, 2017, 05:23:29 pm »
5 дом - деца

И виновника за липсата на енергия и желание за соц.контакти е прогр.сатурн в анаретен 1 гр.на телец в сходящо опозе на У1 Юпитер :)

Пр. Сатурн е в този градус от няколко години, но тр. Сатурн през 1-ви дом( има и други показатели, разбира се) , ми такова ****, през изминалите 3 г и продължава, това е защото отказвам да съм дисциплинирана, да спазвам някакъв режим и последователност.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #988 -: Октомври 23, 2017, 06:39:41 pm »
Срещнах се за първи път на живо  с  човека, за който изготвих първия си хороскоп преди 3 г, с едно от събитията, които съм прогнозирала. Човекът живее в чужбина, преди 3 г се видяхме по скайп за около 5 мин.- той ме позна, аз не веднага. Това как е видимо в събитийната карта ?  :)
  Луната У12 за него в негов 3д в съвпад с Меркурий У2, У11 и Юпитер У5 съУ8 в негов 3д. - срещнал е жена от миналото, свързана с окултното, на която е платил и разговарял с нея по интернет и е прогнозирала раждането на детето му.

Не съм се сетила да направя карта за края на септември, когато в столицата се срещнах с първата клиентка, която ми е платила за прогноза преди 3г, против волята ми тогава е дала 20лв на малката дъщеря, която току-що беше започнала работа на рецепцията в един фитнес, а адреса измъкна тогава от мене, като каза, че ще ѝ занесе шоколоад и нещо за почерпка, щом не съм искала пари. Хепинце, кога точно се срещнахме и скиторихме из мола?

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #989 -: Октомври 24, 2017, 09:35:09 am »
  Луната У12 за него в негов 3д в съвпад с Меркурий У2, У11 и Юпитер У5 съУ8 в негов 3д. - срещнал е жена от миналото, свързана с окултното, на която е платил и разговарял с нея по интернет и е прогнозирала раждането на детето му.

Не съм се сетила да направя карта за края на септември, когато в столицата се срещнах с първата клиентка, която ми е платила за прогноза преди 3г, против волята ми тогава е дала 20лв на малката дъщеря, която току-що беше започнала работа на рецепцията в един фитнес, а адреса измъкна тогава от мене, като каза, че ще ѝ занесе шоколоад и нещо за почерпка, щом не съм искала пари. Хепинце, кога точно се срещнахме и скиторихме из мола?

за датата виж съобщенията във фейсбука/месинджъра, а часа е някъде около 17:30-40