Автор Тема: Новолуние 7-ми април 2016г.  (Прочетена 24507 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #60 -: Април 07, 2016, 07:07:42 pm »
Чакайте, новолунието още не е приключило, а вече давате обратна връзка  ;D

Аз ли съм най-неслучващият човек тук!?  :91:

Това новолуние ми е в точен съвпад с Меркурий, този месец усилено кандидатствах по разни обяви, дотук до нито едно интервю не го докарах. Наистина вече им се чудя на акъла и претенциите.

Но в деня преди новолунието /Луната вече беше в Овен/ ми се натресе една Овница за консултация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #61 -: Април 07, 2016, 10:54:50 pm »
Много хубав транзит, ей! ;D

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #62 -: Април 07, 2016, 11:06:34 pm »
Аз няма какво да кажа нищо,че е в средата на стелиума ми,за разлика от предишната лунация върху злополучний мой Мерк,която даде цели 2 сътрисащи събития.Къде го чукаш,къде се пука.  :017:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #63 -: Април 08, 2016, 12:14:18 am »
Не знам защо му се точите толкова, като е в квадрат с плутон.  :012: По тази логика не вярвам уран да даде най -доброто от себе си, даже напротив. При мен е в 10ти дом, квадрат АЦ и  тригон уран У8.9.

Бях днес на едно събитие , където бяха и разни випове.  :012: От политиката до youtube старлети. Вчера най -накрая си получих парите от едни, които трябваше да ми платят още преди 2 седмици. Във вторник ги наврях на кон в ауспуха и ги стресирах малко, доволна съм от резултата.  :012: И днес купих билетите за соларното местене.  :012: :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #64 -: Април 08, 2016, 12:26:46 am »
Аз няма какво да кажа нищо,че е в средата на стелиума ми,за разлика от предишната лунация върху злополучний мой Мерк,която даде цели 2 сътрисащи събития.Къде го чукаш,къде се пука.  :017:
предишната лунация върху пиранестия ти Мерк беше затъмнение, а не обикновено Новолуние

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1882
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #65 -: Април 08, 2016, 12:39:22 am »
При мен Новолунието е в 1-ви дом, не съм гледала за аспекти.

Имах много "откачен" ден - успах се, нямахме вода, после установих, че са ме оставили да спя на отключени врати :-X По път за работата реших да мина през магазина да купя препарат за почистване на пода, че лелката не се сеща да почисти. Като стигнах видях, че в чантата ми го няма телефона. Върнах се отново в магазина - няма го, но влезна един мъж и веднага предложи да ми съдейства, като му кажа номера, за да ми звъни (не бях съгласна, ама какво да правя). Онзи тръгна с мен към къщи, едва го отпратих. Телефонът ме чакаше в нас, на скрина,  а мъжът - на работата, за да се увери дали съм го намерила  :-\ :-\ :-\ Въпросният човек беше крайно НЕ мой тип - с обици, татуси, алкохолен. Сега се моля да е бил просто учтив и да не ме безпокои.

Няколко часа по-късно, в момент на остър конфликт се скарах с майка ми и я нарекох с обидната дума - "идиотка", не знам просто как излезе от устата ми. Много съжалявам, ама "казана дума, хвърлен камък".

Имам чувството, че ретро Мерка вече е започнал да действа преждевременно :(

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #66 -: Април 08, 2016, 08:58:59 am »
А Меркурий кога навлиза в сенчестата сянка и кога ще излезе от нея?

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #67 -: Април 08, 2016, 09:09:42 am »
Да са ви на късмет всички нови придобивки, предложения и събития  :08:

При мен, въпреки многото аспекти, нищо не се случва. Има негативни случки по здраве, но тази област не е засегната от новолунието, така че не го отдавам на това.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #68 -: Април 08, 2016, 12:48:33 pm »
А Меркурий кога навлиза в сенчестата сянка и кога ще излезе от нея?

На 15 април - петък влиза в сянка и излиза на 9 юни  :)



Аз вчера си направих една фотоепилация - отчитам го по Уран и гледах да е преди новолунието, а после се залях с вряло мляко, като вадех чашата от микровълновата. При мен е в 1 дом в точен тригон с Луната ми и върху Юпитер.

Всичко друго, т.е. съществено по лунацията очаквам да се случи в перспектива. Пожелах си хубави неща :) Мисля си, че заради тригона с Луната, която е в 6 дом - може да има някакви изненади и на работа :)
« Последна редакция: Април 08, 2016, 12:53:41 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #69 -: Април 08, 2016, 05:40:50 pm »
Аз вчера си направих една фотоепилация - отчитам го по Уран и гледах да е преди новолунието, а после се залях с вряло мляко, като вадех чашата от микровълновата. При мен е в 1 дом в точен тригон с Луната ми и върху Юпитер.
Малката ми дъщеря вчера си прави лазерна епилация на подмишниците и бикини зоната- при нея Новолунието попада в самото начало на 5д и няма аспекти, ако не броим квадрата с Нептун У4 , който е с малко над 4гр орбис- днес отлетя там, откъдето си беше дошла преди двадесет дни.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #70 -: Април 08, 2016, 05:44:37 pm »
При мен е в 6д. Нерви в работата, от нерви се разболях, хвана ме едно двудневно повръщане и съответно си останах вкъщи. Не ми харесва!!!
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #71 -: Април 08, 2016, 07:29:47 pm »
На това новолуние направих нещо ново за мен - направих си карта на желанията с доста подробно описание. Дано скоро време се похваля, че са се сбъднали.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #72 -: Април 08, 2016, 08:51:11 pm »
И на мен ми проработи новолунието  ;D

Изведнъж тръгнаха едни спешни поръчки, ще трябва доста усилено да се поработи през двата почивни дни. Днес към 8 вечерта ми звънна и някакъв хахо от шопско - във връзка с една от обявите, по които наскоро съм кандидатствала. Но условията на работа се оказаха много експлоатиращи и му отказах целодневна /сезонна/ заетост, оставих отворена вратичка и му предложих да ме имат предвид като резервен вариант, само от време на време и на хонорар. За пореден път се убедих колко са експлоатирани и нископлатени кадрите в туризма, затова няма много интелигентни хора там.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #73 -: Април 08, 2016, 08:57:21 pm »
Освен другото, което коментирах и което принципно се проявява бавно, това Новолуние се изяви и в едно съвсем конкретно и фиксирано във времето събитие.
Това събитие е академично, тържествено, почетно, уважено от високопоставени лица в средите и управляващите на местно ниво.
Става дума за дипломирането на дъщеря ми и церемонията по връчване на дипломите за висше образование на випуск 2016 лично от Ректора на Университета :)

Новолунието ми е върху натална Венера, в 8 дом - 4-ти за дъщеря ми, 5 дом - първо дете, - край, завършек на нещо, предприето преди време, в тригон със Сатурн, който е управител на 5-ти дом в натала ми. Самото Новолуние е в 9 дом. :)

При дъщеря ми Новолунието квадратира К9, а Юпитер е в тригон с нея.
« Последна редакция: Април 08, 2016, 09:00:24 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #74 -: Април 08, 2016, 09:17:35 pm »
На 15 април - петък влиза в сянка и излиза на 9 юни  :)
Благодаря, Алена!
Дълго време, значи.  :-X