Последни публикации

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Рени - Април 29, 2024, 03:17:32 pm »
Има харизма в поведението на хора, които са родени с Марс/Нептун на Асц или МЦ, а пък в Риби, направо магьосници. В мътните води се лови риба. :)
Хо хо моят натален Марс е в съвпад с АСЦ в Риби   8)

С Нептун. Те много хора имат Марс в Риби, но не са магьосници. ;)
32
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Evonimus - Април 29, 2024, 03:09:38 pm »
Evonimus, разсеяността не пречи на харизмата. Асц Стрелец не носи заявка за  натива, че  се интересува, дали е харизматичен или не. Той е магнетичен. Нептун може да усили негативното покрай Асц, но не е причината за зацапаните прозорци. :)
Не, нистина нямам нуждата да бъда харизматична, за това се и майтапех  ;) просто отчетох че не смятам да важи за мен.
Понякога е малко трудно да се ориентираш астрологически от къде идва дадено нещо, дали съм отнесена от Нептуна в 1ви или пък от Луна в Риби.. или нещо друго кой знае
33
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от sss_sss - Април 29, 2024, 01:28:30 pm »
Има харизма в поведението на хора, които са родени с Марс/Нептун на Асц или МЦ, а пък в Риби, направо магьосници. В мътните води се лови риба. :)
Хо хо моят натален Марс е в съвпад с АСЦ в Риби   8)   
34
Астрология / Re: Марс
« Последна публикация от Рени - Април 29, 2024, 11:35:49 am »
Марс тези дни е в последните градуси на Риби и е добре да се държат под око емоциите и реакциите към дебати, спорове, всичко, което е различно от нашия начин на действие, гледна точка. Да не прелеят водите и в пряк, и в преносен смисъл. 2-3 дни по-интензивен период. Не е лошо да проверим къде тече в битов план и къде вече няма да тече в личен и интимен план. :)
35
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Рени - Април 29, 2024, 11:30:51 am »
Важен е този цикъл и с това че, в следващите 152 г, Марс и Нептун няма да се срещнат в Риби.
36
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Рени - Април 29, 2024, 11:23:23 am »
Сафо, така е.
Затова и някои привличат с магнетизма си, други отблъскват- общото е че и при двата типа има собствено силово поле, в природата им е. Хората, които са крайни, между "двата полюса" обикновено са магнетични, не тези, които са балансирани, хармонични.
37
Астрология / Re: Марсов възврат
« Последна публикация от Рени - Април 29, 2024, 11:19:41 am »
Благодаря за разяснението, Рени! За да осмисля написаното, ще проверя в годините назад как са се случвали нещата и как съм реагирала на Марса ми.

Разгледай в детайли статуса на Марс, за да знаеш доколко е във възможност да ти носи събития, както и колко са качествени събитията. И тогава какъв е статусът му в прогностичните карти. Виж назад в темата, има много добър коментар на Diyana, как се разгръща цикъла му спрямо Слънцето. А като фаза, при този възврат, е тъкмо изгрял, млад, с много енергия и там , където се е появил в картата, при теб, в 5-ти дом, как и какво ще се реализира по съвпада Слънце-Марс в Скорпион.
38
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Сафо - Април 29, 2024, 06:39:55 am »
Рени,женските знаци са магнетични,мъжките са електрични.
39
Астрология / Re: Марсов възврат
« Последна публикация от crazylady - Април 28, 2024, 10:37:04 pm »
Благодаря за разяснението, Рени! За да осмисля написаното, ще проверя в годините назад как са се случвали нещата и как съм реагирала на Марса ми.
40
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Рени - Април 28, 2024, 01:06:42 pm »
Evonimus, разсеяността не пречи на харизмата. Асц Стрелец не носи заявка за  натива, че  се интересува, дали е харизматичен или не. Той е магнетичен. Нептун може да усили негативното покрай Асц, но не е причината за зацапаните прозорци. :)
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10