Автор Тема: Ретроградни периоди на венера и марс  (Прочетена 76233 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #165 -: Март 20, 2014, 02:32:00 pm »
С натален ретро везнишки в опозиция със Слънце мога само да кажа, че нищо не се случва освен, че валят мъже. Направо ми се налага да ги връщам. Ежедневно изскачат по няколко, нещо искат. То бива, бива периоди на суша, ама сега направо съм "изненадана" и "потърпевша". За капак съм с такъв отскоро, с когото много ми харесва секса и точно сега нямам потребност от плява. И пръстите на ръката не са равни, но пък и такова неравноделно разпределение, не е справедлив живота.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #166 -: Март 20, 2014, 02:44:50 pm »
Днеска с тоя ретро Марс стана голям майтап в университета. Влиза един тъпак, идиот, вътре в стаята, пропит, много зле човека. И решава, защото е много умен, че ще влиза като рита вратата с крак. И точно в тоя момент иска да излезе едно каратистче от стаята, бая голям мъж и леко вратата отиде в носа му. Човека с едни кърпички се бърше сега, а другият - умният пиянка го слушах половин час да се обяснява - то и аз щях да се обяснявам половин час ако бях на негово място, де.  :85:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #167 -: Март 20, 2014, 02:51:34 pm »
И при мен е така.Справедливостта на везни и защита на истината се постига с директно,прямо заявяване.Без лицемерно напудряне,кокоша дипломатичност и прах в очите.Явно истинския Марс /Везни е ретрограден рицар на честта.

Има места, където се спазва определена етикеция... Не можеш да влезеш като луд с картечница, макар че откато Уран ми подмина Слънцето, вече ме обземат и такива мераци. За съжаление човешката глупост е безкрайна и не се изкоренява тъй лесно. И с дипломатично пудрене не става, и с директно заявяване на фактите такива каквито са.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #168 -: Март 20, 2014, 02:56:46 pm »
Който има лични планети ,главни оси в Овен е нормално да реагира в периода ,по нетипичен за него начин .В частност ,ако в момента има планета/и  активирана от Марс ,ще покаже в кои сфери ,ще се действа различно от познатия ни начин.

"Най-изненадани" в периода ще са хората с Венера /Слънце в Овен/Везни

А да видим какво ще ме изненада съвпада му с моята Венера У2, У9 във 2д през април, като малко след това ще извърши опозиция с моя ретро Юпитер в 8д  :012: - то се пада по Великден, второто дете се кани да ме навести тогава и сигурно ще сподели изненадата ми по Венера  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #169 -: Март 20, 2014, 04:03:07 pm »
С натален ретро везнишки в опозиция със Слънце мога само да кажа, че нищо не се случва освен, че валят мъже. Направо ми се налага да ги връщам. Ежедневно изскачат по няколко, нещо искат. То бива, бива периоди на суша, ама сега направо съм "изненадана" и "потърпевша". За капак съм с такъв отскоро, с когото много ми харесва секса и точно сега нямам потребност от плява. И пръстите на ръката не са равни, но пък и такова неравноделно разпределение, не е справедлив живота.

а те тези мъже, или поне този, сексуалния, имат ли нещо общо с твоя везнишки марс?

питам, защото при мен се получава ефекта на много и секс, ама мъжа е със слънце, което съответства на марса ми в натала. Чак си викам, то много хубаво май не е на хубаво. А, да добавя, че съм и "изненадана" (съгл слънце във везни)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #170 -: Март 20, 2014, 04:07:43 pm »
С натален ретро везнишки в опозиция със Слънце мога само да кажа, че нищо не се случва освен, че валят мъже. Направо ми се налага да ги връщам. Ежедневно изскачат по няколко, нещо искат. То бива, бива периоди на суша, ама сега направо съм "изненадана" и "потърпевша". За капак съм с такъв отскоро, с когото много ми харесва секса и точно сега нямам потребност от плява. И пръстите на ръката не са равни, но пък и такова неравноделно разпределение, не е справедлив живота.

а те тези мъже, или поне този, сексуалния, имат ли нещо общо с твоя везнишки марс?

питам, защото при мен се получава ефекта на много и секс, ама мъжа е със слънце, което съответства на марса ми в натала. Чак си викам, то много хубаво май не е на хубаво. А, да добавя, че съм и "изненадана" (съгл слънце във везни)

Ами конкретно този има въздушно слънце, но не е везнишко. Везнишки е Марсът, но е директен при него, разминават ни се на 6*. Така че може и да има връзка. Явно Везните си ни изненадват, не се оплакваме.

Happy58

  • Гост
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #171 -: Март 20, 2014, 04:13:45 pm »
С натален ретро везнишки в опозиция със Слънце мога само да кажа, че нищо не се случва освен, че валят мъже. Направо ми се налага да ги връщам. Ежедневно изскачат по няколко, нещо искат. То бива, бива периоди на суша, ама сега направо съм "изненадана" и "потърпевша". За капак съм с такъв отскоро, с когото много ми харесва секса и точно сега нямам потребност от плява. И пръстите на ръката не са равни, но пък и такова неравноделно разпределение, не е справедлив живота.

а те тези мъже, или поне този, сексуалния, имат ли нещо общо с твоя везнишки марс?

питам, защото при мен се получава ефекта на много и секс, ама мъжа е със слънце, което съответства на марса ми в натала. Чак си викам, то много хубаво май не е на хубаво. А, да добавя, че съм и "изненадана" (съгл слънце във везни)

Ами конкретно този има въздушно слънце, но не е везнишко. Везнишки е Марсът, но е директен при него, разминават ни се на 6*. Така че може и да има връзка. Явно Везните си ни изненадват, не се оплакваме.

неговия Марс ли е Везнишки?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #172 -: Март 20, 2014, 04:14:56 pm »
И на двамата, моят ретро, неговият е директен натално.

Happy58

  • Гост
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #173 -: Март 20, 2014, 04:16:12 pm »
И на двамата, моят ретро, неговият е директен натално.

еее, ти съвсем си го нацелила :) :) :) да ти е сладко  :08:

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #174 -: Март 20, 2014, 04:23:53 pm »
И на двамата, моят ретро, неговият е директен натално.

еее, ти съвсем си го нацелила :) :) :) да ти е сладко  :08:

 :08: и ти не се  оплаквай със Слънце-Марса  :72: :-* Нека има Любов поне, докато я има!

Happy58

  • Гост
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #175 -: Март 20, 2014, 04:27:12 pm »
И на двамата, моят ретро, неговият е директен натално.

еее, ти съвсем си го нацелила :) :) :) да ти е сладко  :08:

 :08: и ти не се  оплаквай със Слънце-Марса  :72: :-* Нека има Любов поне, докато я има!

хич даже не се оплаквам, особено като говорим за във лъв :) ..... да, нека бъде Любов, в каквото и да е изражение, пък за момента ще се радваме на това :) - марсовото :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #176 -: Март 20, 2014, 04:39:01 pm »
Еехх,като ви слушам милички,чак и аз се размечтах..От пролетта ли кво,разнежих се..ама суша..ни флирт,ни любов,ни еротика..Освен да си пусна романтичен филм да си поплача  :'(Марс в/у пр. луна-нищо,само дето се записах на ламбада..

Happy58

  • Гост
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #177 -: Март 20, 2014, 04:41:18 pm »
Еехх,като ви слушам милички,чак и аз се размечтах..От пролетта ли кво,разнежих се..ама суша..ни флирт,ни любов,ни еротика..Освен да си пусна романтичен филм да си поплача  :'(Марс в/у пр. луна-нищо,само дето се записах на ламбада..

цикли, цикли ..... не питай колко време беше сушата ....

ами хайде, ламбада да бъде ... то там не се знае, знае ли се - тя ламбадата как разпалва мераците ....

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #178 -: Март 20, 2014, 04:41:22 pm »
Да ви пусна един виц, баш по темата  ;D

Цитат

Мъж се прибира от работа и казва на жена си:
- Бързо се събличай. Бързо се събличай, и в леглото. Не издържам повече.
- Как така "бързо се събличай"? Защо? Вече три години, откакто не си се сещал за това. Да не би. . . ?
- Да, събличай се ти казвам. Сега ще видиш, какво е истински секс.
- Сега, бързам, бързам. . .
- Това ли е? Съблече ли се?! Най-после да успея да излъжа някой за първи април.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #179 -: Март 20, 2014, 04:46:11 pm »
Лили е все така романтична.

Любовта е хубаво нещо, някому се случва редовно, другаде си е събитие.
Затова е добре да се цени, докато я има. А вече дали с обръщането на Марс ще се обърне и колелото, ... ами ще се обърне, всичко се обръща. Но ще дойде пак.