Автор Тема: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения  (Прочетена 6613 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения
« Отговор #15 -: Февруари 07, 2016, 12:55:15 pm »
Да де, това имах предвид, че копае градинката в пряк смисъл, не в преносен.  ;D

Изглежда, че не го свърта вкъщи, жена му също го потвърди - все гледа да избяга навън, сред природа, на село. Даже се е замисляла дали да не купят къща на село с градинка, за да има съпругът й някакво занимание. Извън селото на любовницата.

Сексът на тая възраст не че е мираж, но съвсем не е определящ. Изглежда, че по-скоро някакви душевни и емоционални липси търси да запълни. Пък бил и голям романтик, така казва съпругата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения
« Отговор #16 -: Февруари 07, 2016, 01:14:35 pm »
Лили, паралелната връзка на Сатурн през Скорпион ли е почнала? В съвпад с Луната му?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения
« Отговор #17 -: Февруари 07, 2016, 01:16:40 pm »
Честно казано, не знам кога. Но поне една година продължава. И когато съпругата му постави ребром въпроса, по-ултимативно, той уж прекъсва всякакви контакти и отношения с другата жена, а после тя открива доказателства, че той продължава да комуникира и да си пише скришом с другата жена. А като се повдигне въпрос за развод, ѝ пада в краката и реве.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения
« Отговор #18 -: Февруари 07, 2016, 02:37:25 pm »
чесно казано - и при двамата У7 е Сатурн в опозе,или 150  с Плутон, докато смъртта ги раздели ще са заедно ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения
« Отговор #19 -: Февруари 07, 2016, 02:47:18 pm »
При съпругата има силен фикс акцент - АС Лъв, Слънце в Скорпион, водолейски Сатурн в 7 дом, квадрат Слънце/Сатурн. Може наистина да реши в крайна сметка да не си "усложнява" живота с развод. Но нея хем отношенията със съпруга не я устройват в този им вид и накъдето са тръгнали, хем не иска да разваля брака.

Хем ми е жал за нея, хем зная, че такива жени сами си го правят.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения
« Отговор #20 -: Февруари 07, 2016, 03:40:20 pm »
При нея гордостта и чувството за собственост са засегнати. Слънце и Луна са в 4 и 2 дом. Как се чувство, какво показва, емоционалната й стабилност зависят от дома/семейството и притежанията й. Уран като у7 във 2 дом също оказва влияние на това. Дали не усеща партньор като свое притежание? Заради това да драпа така силно да запази съпруга си.
Уран и Плутон са управители на 5,7 и 8 дом и се намират във 2 дом - моето си е мое. Добро, лошо, различно - тя си държи на притежанията.
Тя също е с квадрат на Луна и Венера. И не е ясно как се съвместява като съпруга и любовница. На фона на неговата нестабилност в това отношение и незадоволените му нужди, които идват от объркването на собствената му квадратура, нейната може да му идва в повече, ако тя самата не е ок със себе си.

Човешките взаимоотношения са страховито сложни понякога. Защото сами имаме проблеми със себе си. Не го оневинявам. Поведението му е пикливо - да с тръшка и реве. Но и не е сигурно дали тя не го изнудва емоционално с тези ултиматуми. Луна и Плутон в съвпад - тези игрички са й познати и явно ги умее.  :012: Плюс планетите в 4 дом.

Уран и Марс са в квадрат - упр на 7 и 10 дом. Семейството и репутацията й в обществото са в конфликтни отношения.
Самата тя е със Слънце в съвпад с Нептун. И може да има проблеми в търсенето на себе си, онази светлина, с която да грее - пред другите, в семейството.

Защото е много лесно да се каже, че той изневерява. Ама то си има причина. И тя не може да е само в един от партньорите. Рядко някой се впуска в извънбрачни отношения, ако всичко му е наред. Или има нещо, което е по-силно като чувства, споделеност от това, което намира в брака си. Или в брак има пробойни и изневеряващ ги запушва както му дойде на акъла - разумно и неразумно.

И при двамата има плутоново и скорпионско. Ако искат да са заедно, нека се лекуват взаимно. Трансформация. Да се лекуват себе си един чрез друг, да лекуват връзката си чрез другите. Щом са се взели и са се обичали, ако има барем малко чувство, ще го сторят.

И на двамата Луните са в неприятни конфигурации от тежкари. Ако издържат на тези кризи, а те могат да издържат на кризи, ще са като преродени в тази връзка.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения
« Отговор #21 -: Февруари 07, 2016, 03:50:37 pm »
Права си, но те двамата не са астролози и не разсъждават по този начин, че да търсят някаква трансформация чрез отношенията си. Най-голямото притеснение на съпругата, типично лъвско-скорпионско проявление, е "да не стане за резил", ако в нейното обкръжение се разбере какви ги върши съпругът ѝ и каква е причината за развода. С други думи, честолюбието също е засегнато, освен че много години и усилия е вложила в този брак.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения
« Отговор #22 -: Февруари 07, 2016, 04:03:34 pm »
Синастрията им също е много интересна. Луната й е в точна опозиция с Хирона му. А преди да намери любовница, тя имала ли е някакви емоционални наранявания от него?

Луната му е в съвпад със Слънцето й - чудесно, усещането му за Луна в жената се припокрива с това, което тя излъчва. Но така Венерата му е в квадрат със Слънцето й. В 8 дом на жената попада Слънце, Меркурий, Сатурн. В 8 дом на мъж попада Сатурн.

При нея упр на 8 дом са Уран/Сатурн. И двамата са в едни стерилни знаци... При нея има и Хирон в 8 дом. Какво е преживяла, че има проблеми със своята сексуалност?
Уран е в съвпад с Плутон. По-голяма част от 8 дом е в Риби. Нептун в 4 дом и в квадрат със Сатурн. Ако е имало някакви неясноти свързани със сексуалния й живот, навярно са дълбоко и неосъзнато вкоренени от дома, майка, семейство, от по-възрастните хора.
Тя самата има съвпад на Венера и Марс и то в тригон с Юпитер. И в Стрелец - харизматична жена трябва да е. Но проблем - този съвпад е в квадрат с Луната й и управител на 7 и 8 дом. За мен това показва отново проблем при правилната връзка на двата образа в нея - любовницата и съпругата. Има нещо там, Лили... И причините не са свързани само с изневярата на мъж й.

Синастричните им аспекти просто засилват това.

Аз дълбоко се съмнявам, че той е крайно потентен мъж. Упр на 8 дом - Уран/Сатурн. Един от тях в Дева, друг в Риби. И тук един Хирон се е намесил. А да не говорим, че и двата управителя са в аспект със Слънцето му. За мен той прави секс с идеята да служи, обгрижи някой. Не толкова за да си начеше междукрачието. Нито Марс му е крайно потентен с тези натегнати аспекти, нито Венерата му прелива от сексуалност.

Другата жена да не е имала някакви проблеми? И той заради това да е потънал в тези отношения? Да е имал нужда да я закриля, обгрижва, да й служи?

С тези рибешки и водолейски осмодомни намеци, може да прави секс и от добро възпитание - от някакъв идеализъм, не толкова заради сладострастието и задоволяване на нагон.

И на двамата Ураните са в един знак - приличат си някак като темперамент.
Но Сатурните им си имат работа с Луните им - нехармонични аспекти. Това допълнително го виждам като проблем за сексуалното и усещането за Луната в семейството - съпруга, жена и т.н.

Ако научиш нещо повече за възпитанието на жената в семейството й, за отношението на мъжа към секса - ще се радвам да споделиш, Лили. Както и какъв секс са правили. Все пак това е част от една връзка и е идиотско да не признаваме колко е важно да усещаш тялото на другия, желанието му, да има топлина и в тези отношения. А не противоречия.
« Последна редакция: Февруари 07, 2016, 04:07:32 pm от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения
« Отговор #23 -: Февруари 07, 2016, 04:10:16 pm »

Другата жена да не е имала някакви проблеми? И той заради това да е потънал в тези отношения? Да е имал нужда да я закриля, обгрижва, да й служи?


Доколкото разбрах, си пийват заедно.  ;D

Но с нещо е успяла да му влезе под кожата, той иска да е с нея, до нея, да я обгрижва, да усеща нейното присъствие.

А у дома точно обратното се получава - той е обгрижван, уреден бит, не е нужно с нещо да се доказва като мъж.

Със сигурност проблемът е двустранен, но рядко се случва да имаш възможност да изслушаш версията на другата страна. И много често такива проблеми се представят в доста субективна светлина, едностранчиво, някои неудобни моменти просто се спестяват, някои факти се изопачават.

Преди няколко години имах такава ситуация с една близка приятелка, мъжът ѝ бе най-лошият на света. И още си живуркат, зачева се дете след дете, виси се на врата на омразния мъж.  ;)

На всички тези по-лични и интимни въпроси, които задаваш, отговор няма как да искам и да получа от нея.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения
« Отговор #24 -: Февруари 07, 2016, 04:19:50 pm »
Забравих да напиша, че синастричните им Сатурни пращат преливаща сексуалност в 8-мите им домове. Пръскат се по шевовете от напращял нагон, чудя се как се удържат.  :85: Сатурн и 8 дом си е нож с две остриета. Сексът не става лесно и това си е. Ако ще всички планети да са ти наблъскани в 8 дом. Като притежател на Сатурн в 8 дом го казвам. На един мъж може да му се изчака чакалото, докато Сатурн отпусне хватката си. Може да има силно желание, голямо нетърпение да се случи нещо в сексуален план. Но пуст Сатурн загрява ужасяващо бавно и му трябва време, за да даде зелена светлина на секс.

Та така и за тях - не се знае колко лесно им се получава това общуване и дали не усещат партньор като студен и не особено споделящ душа, тяло, сърце, всичко в емоционален план.

Марсовете им са в знаков квадрат - здравей, спонтанен секс. ако нищо друго не нагнетява сексуалните теми, спонтанните срещи в леглото няма да са толкова често. Нехармонични Марсове или такива в съвпад дават силен сексуален заряд. Но той не е постоянно фоново звучене. А идва, избухва, помита те, а после продължаваш да си вършиш заниманията.
За несексуална синастрия такива спорадични включвания не знам колко са подходящи.

Барем Венерите им и Марс на жената са в знакова хармония с неговата Венера. Но тя пък се гушнала със Сатурна й.  :72:


Да, и ти си права, че форумно няма как тя да сподели толкова лични неща. Заради това личните консултации са много по-готини. Хората, които те търсят да им помогнеш да разберат проблемите си, те са склонни да се разчовъркат и по-надълбоко и да осъзнаят същината на проблем. Респективно ти дават обратна връзка на момента.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения
« Отговор #25 -: Февруари 08, 2016, 09:09:20 am »
Лили, пусни композит ако може
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения
« Отговор #26 -: Февруари 08, 2016, 09:46:01 am »
Доколкото разбрах, си пийват заедно.  ;D

любовта е до време,пиянството до гроб

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения
« Отговор #27 -: Февруари 11, 2016, 01:51:20 pm »
Много съм изненадана от следния казус. С мой познат имам  синастричен съвпад на негов Сатурн в съвпад с моя СЛВ .Дотук -ОК, обаче съм удивена от синастричните конфигурации между него и децата ми, които той е виждал, но не познава :

Дъщеря ми:
 Негов Сатурн съвпад с нейно Слънце
Негов СЛВ съвпад неин Сатурн
Негова Луна съвпад неин ЮЛВ
Негов ЮЛВ съвпад с неин Нептун

Сина ми:
Негов СЛВ съвпад със Слънцето на сина ми
Негов Сатурн съвпад с Луна  и  ЮЛВ на сина ми 
Негово Слънце съвпад с Плутон и Хирон на сина ми.

Всички тези аспекти ми се сториха твърде много, за да го отчета като съвпадение. От една страна не се познават, от друга, ако случайно ги запозная....много страшна картинка се оформя.. ::)

Happy58

  • Гост
Re: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения
« Отговор #28 -: Февруари 11, 2016, 02:02:36 pm »
Много съм изненадана от следния казус. С мой познат имам  синастричен съвпад на негов Сатурн в съвпад с моя СЛВ .Дотук -ОК, обаче съм удивена от синастричните конфигурации между него и децата ми, които той е виждал, но не познава :

Дъщеря ми:
 Негов Сатурн съвпад с нейно Слънце
Негов СЛВ съвпад неин Сатурн
Негова Луна съвпад неин ЮЛВ
Негов ЮЛВ съвпад с неин Нептун

Сина ми:
Негов СЛВ съвпад със Слънцето на сина ми
Негов Сатурн съвпад с Луна  и  ЮЛВ на сина ми 
Негово Слънце съвпад с Плутон и Хирон на сина ми.

Всички тези аспекти ми се сториха твърде много, за да го отчета като съвпадение. От една страна не се познават, от друга, ако случайно ги запозная....много страшна картинка се оформя.. ::)

Значи, неговия Сатурн държи твоя СЛВ, Слънцето на дъщеря ти, Луна/ЮЛВ на сина ти - за мен е абсолютно достатъчно да "събирам багажа и да изчезвам с 200км/ч". Аз още се възстановявам от един такъв със Сатурн в/у моя СЛВ.

Съвпадите на ЮЛВ (независимо чий) показват връзки/познанство в минали животи.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Многоъгълни конфигурации в човешките отношения
« Отговор #29 -: Февруари 12, 2016, 02:56:31 pm »
Много съм изненадана от следния казус. С мой познат имам  синастричен съвпад на негов Сатурн в съвпад с моя СЛВ .Дотук -ОК, обаче съм удивена от синастричните конфигурации между него и децата ми, които той е виждал, но не познава :

Дъщеря ми:
 Негов Сатурн съвпад с нейно Слънце
Негов СЛВ съвпад неин Сатурн
Негова Луна съвпад неин ЮЛВ
Негов ЮЛВ съвпад с неин Нептун

Сина ми:
Негов СЛВ съвпад със Слънцето на сина ми
Негов Сатурн съвпад с Луна  и  ЮЛВ на сина ми 
Негово Слънце съвпад с Плутон и Хирон на сина ми.

Всички тези аспекти ми се сториха твърде много, за да го отчета като съвпадение. От една страна не се познават, от друга, ако случайно ги запозная....много страшна картинка се оформя.. ::)
Спокойно за страшната картинка  :08: Намирам мажорни аспекти в синастриите в много точни орбиси,които не се развиват в посоката,определена от активните планети като управители.  :) Някои изумително точни аспекти не гарантират обвързаност,а само забавление и "изпускане на парата". Този Сатурн може да не ви щракне белезниците на изпитанията,особено ако вече сте имали връзки с участието на същите точки  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: