Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Прогресии
« Последна публикация от akruks - Май 01, 2024, 10:22:04 pm »
Прогресивната ми Луна ще влезе в Риби скоро. Прогресивното Слънце е в Риби също, но самият съвпад -новолуние ще се случи в първия градус на Овен. С влизането на луната в Риби, ще започна ли да усещам някакви промени свързани с новолунието?
Прогресивно Новолуние има във всеки знак, в който е прогресивното Слънце, тъй че ако не сега, то преди около 30г си имал прогр. Новолуние в Риби, което е валидно до следващото в Овен – задава темите за следващите 30г по дома, където попада.
2
Лунации / Re: Новолуние в Телец на 8.05.24г
« Последна публикация от akruks - Май 01, 2024, 10:13:23 pm »
Осветлява пълната Луна, Пълнолуние - кулминацията на лунния месец, новата Луна няма как да освети, сърпчето се  появява едва в трети-четвърти лунен ден, Новолунието е като посяване – семената на тъмно в почвата докато покълнат. Новолунието в 12 дом пък съвсем няма как да осветли нещо, по-скоро нещо ново ще се зачене на тъмно, задкулисно, което има връзка с темите по 3-ти, 4-ти дом, а диспозиторът Венера също е скрита в 12д. Луната в екзалтация, Венера е силна в своя знак, ще се усвояват и разпределят мъни в тайни договорки (3д договори, комуникация). Новолунието, обаче, е в съвпад с Уран на АС – очаквай неочакваното, може да се случи коренно различно на това, което си пишем като прогнози, разбира се, може да е със знак +
3
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Evonimus - Май 01, 2024, 07:37:43 pm »
Със същия господин от предните хорари комуникирахме. Той каза, че няма да ме търси повече и аз да направя същото. Въпреки че и преди е говорил така, този път си мисля че може би е наистина за последно. Това ли е краят между мен и Х.?

Не знам как да тълкувам Луна без курс тук. Като "да" ли да тълкувам разходящ тригон между моя упр. и на 4тия ми дом - края? Също, че и за него е края ли е този разходящ съвпад между Сатурн и Марс?
4
Астрология / Re: Предсказателни - солари
« Последна публикация от Weswes - Май 01, 2024, 03:40:29 pm »
Другата седмица предстои рождения ми ден. Някой ще каже ли какво ме чака според новия ми солар.. чака ни голяма стъпка ,свързана с имот, дом.
5
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от fly - Май 01, 2024, 01:59:36 pm »
Здравейте, пак съм аз с моите размисли. Бях на интервю за работа , според мен мина добре и предложението е хубаво с възможност за развитие . Сферата на работа е дентална дейност , различна от
моето образование но с възможност за обучение .
Дали да приема предложението ?
6
Астрология / Re: Прогресии
« Последна публикация от greg07 - Май 01, 2024, 01:59:10 pm »
Прогресивната ми Луна ще влезе в Риби скоро. Прогресивното Слънце е в Риби също, но самият съвпад -новолуние ще се случи в първия градус на Овен. С влизането на луната в Риби, ще започна ли да усещам някакви промени свързани с новолунието?
7
В революционно настроение си. Всичко е автоматично, ама това е необходимост за социума. Дебилщина под прикритие. За да не е само дебилщината. Ти като един въздушен представител, си наясно уж, ама сега те е треснало.
8
Лунации / Re: Пълнолуние 24 април 2024г.
« Последна публикация от Сафо - Май 01, 2024, 06:11:45 am »
Хазарта е по 5ти дом,а в картата Меркурий как е?Ще променят,нали пари текат оттам.
Навсякъде има билбордове с известни лица,рекламиращи друго известно лице,кандидат за депутат.
9
Отивам далече,далече от тълпата и все ще изникне някой да "ме подсети",че е някакъв "специален"ден и аз учтиво трябва да отговоря на поздрава.Та питам се,защо да го правя?За да се впиша в някакъв стериотип,за да не изглеждам нелюбезна?Казвам го автоматично.Дали и другите автоматично редят думите-поздрав?Ако няма календар и инфо,дали ще знаем,че точно днес и сега трябва да произнесем точно тези слова? :)Размишлявам си на глас само.
Защото едно са думите,а мислите са друго.Изричат се някакви неща от хора с лоши мисли и действия.
Какво са повтаряли преди христа?
10
Лунации / Re: Пълнолуние 24 април 2024г.
« Последна публикация от Люба - Май 01, 2024, 05:59:26 am »
Надявам се да се окаже сериозно, а не само предизборна духалка, съвпад у11 с Уран в 3 дом - уж единодушно приемане за спиране на рекламата на хазарт в медиите. Ха, дано, ама ха, да видим.
Страници: [1] 2 3 ... 10