Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: цикъл Венера-Юпитер
« Последна публикация от Люляк - Май 16, 2024, 09:10:27 pm »
 При мен този съвпад ще е в съвпад с натален Сатурн в 6 дом. Чудя се къде ще ме удари  в здравето или работата. От Сатурн не очаквам хубави неща .
2
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от HRISKA - Май 16, 2024, 07:19:19 pm »
Здравей, Люба,

да разбирам, че хорара не е радикален ли? Хорара го построих преди месец и половина и тогава реших, че ще започне новата работа, но не стана. Лили пише за Сатурн в 7 дом, че може подведе астролога или твърдо "не" на въпроса ако е в първи дом, пък то нали си е първи за съпруга. Наред с това управлява и новата работа, затова се обърках.  Значи аз ще задам въпроса още веднъж.
Благодаря!
3
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от Люба - Май 16, 2024, 04:48:49 pm »
Точният съвпад на Сатурн с дсц, който на всичкото отгоре е у на втората работа, а самия въпрос е свързан със съпруга, идва да ни каже няколко неща, но Лили изобщо не би чел такъв въпрос.
После, задаването на въпроса във форума на основание 45-дневна карта, също буди съмнение за достоверност и смисъл.
Питащият е представен в сенчеста фаза пред ретроградие, което към днешна дата приключи.
4
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от HRISKA - Май 16, 2024, 02:37:41 pm »
Здравейте,

според вас съпругът ми дали ще започне нова, много желана от него работа? Беше на разговор и му обещаха, но в последствие нещо се обърка и отложиха за септември. Към момента работи. На мен сякаш ми изглежда положителен отговор, но със забавяне, което всъщност е факт. Аз задавам въпроса. "С ще започне ли работа в..."

Благодаря!
5
Лунации / Re: Новолуние в Телец на 8.05.24г
« Последна публикация от Сафо - Май 16, 2024, 07:23:30 am »
Колко е действието на Новолуние?

Сафо, разгледай назад в темата двойката лунации Телец- Скорпион и ще разбереш колко е действието на една лунация. :)
Ако действието на едно затъмнение е от 6 месеца до 4 години,на обикновена лунация би трябвало да е по-малко.
Щом е цикъл-може би до следващия такъв ,но в същия ли знак?
6
Лунации / Re: Новолуние в Телец на 8.05.24г
« Последна публикация от Сафо - Май 16, 2024, 07:15:25 am »
Предизборни обещания-вдигат пенсии и заплати.
7
Астрология / Re: цикъл Венера-Юпитер
« Последна публикация от Сафо - Май 15, 2024, 02:26:40 pm »
Нов цикъл Венера/Юпитер в последен критичен градус на знак Телец,на 23 май 24г.
В хармоничен аспект секстил с Нептун.Особени са последните градуси(29*) ,като да хванеш последния влак.Двата бенефика са в съвпад с Плеяди.Жалко,че Венера е невидима.
8
Цитат на: atiart link=topic=1528.msg212026#msg212026

Това са прогнози и паниката е излишна, но трябва да се внимава и даимаме едно наум.

Тъкмо ще видим утре

А за паран-сега се сетих-не ги е измислил Робърт Хенд, естествено, но може би той ги вкарва в съвременна употреба, не помня точно. И не образуват само квадрати, но общо взето-да-тълкуват се като вид тригери, с различна посока според планетите участници. Ако не се лъжа и в астрото можеше да се правят такива карти.
9
Има много голяма вероятност от активиране на вулкана Кампи Флегрей край Неапол. Това е супервулкан и последиците ще са ужасни. Основание за тази възможност е линията на АP. В картата на майското новолуние през Неапол минава линията на Аполон - разширени възможности, перспективи, разпространение. В прогресивната карта денят 15 май около 6ч. сутринта до 18ч се получава полупункт от прогресивните линии на HA.KR - голямо бедствие + линията на ZE - огън, начало, пуск, зараждане. Това са прогнози и паниката е излишна, но трябва да се внимава и даимаме едно наум.
10
Астрология / Re: Знаците на Духа и астрологията
« Последна публикация от Сафо - Май 13, 2024, 08:20:07 pm »
Имаше такива хора ,но сигурно са на по-високо ниво вече,или в друг форум.
Не са писали от много време.
Тук сме предимно "традиционалисти",или по-скоро правим опити  :)
Страници: [1] 2 3 ... 10