Автор Тема: Самооценката и как тя влияе на взаимоотношенията ни  (Прочетена 28391 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Мирабела ,колко често си позволяваш да се отпускаш и да си казваш "Не ,това не е мой проблем!" ,да ползваш закона на мафията "Не оставяй ,днешната работа за утре ,а за вдругиден !" ?!?
И имаш ли усещането ,че непрекъснато живота те тества чрез ситуации,обстоятелства ,срещи ?!?
И пак за романтиката ,снощи не видях ,ти по навик си романтичка ,както и да ти звучи това . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Рени, благодаря ти за коментара.
Права си, че не си позволявах да се отпусна. Чак сега, покрай тр. Юпитер в тригон със Слънце (и Юпитер в 6-ти) се отпуснах, направо мързелувам, което досега не съм правила. Тези няколко дни малко работа свърших, иначе рахат. Но свършва вече.
Да, имам усещане, че ме тестват, изпитват.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Моля  :)

Мирабела ,ти се занимаваш с ведическа астрология и от това ,което съм прочела тук като информация,останах с впечатление ,че нодалната ос играе много силна роля ,а твоята по натал е меко казано доста драматична,там акцентирай вниманието си. :)
Наблюдавай ,когато "срещнеш" Марс/Овен без значение под каква форма ,какви изживявания,емоции,настроения провокира у теб . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Белла, забелязвала ли си отчетлива промяна в предпочитанията си към мъже или по-скоро в типа партньори, които привличаш. От егоцентрични интелектуалци към по-чувствени и "водни" типажи?
De omnibus dubitandum est

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Аз нямах предвид точно богаташи, а някаква версия на Иво Андонов. :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Рени, благодаря ти, ще наблюдавам. Една от големите ми любови беше Овен (новолунен).

Диди, точно така е.

Уран, Иво Андонов от Under Cover? Мафиоти - не, не, моля те, недей. Не искам да ме изнясат в Испания за... Не, никога с такива не съм била близо, далеч съм от средите им. По-добре някой палав рокаджия (ама те са наркомани, което пак е зле), отколкото костюмиран мафиот. :D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Така са те новолунните овни- влизат под кожата на водолейските Слънца. :D

Ти не си ги представяй "мафиотите" като някакви главорези. Образовани, симпатични младежи могат да бъдат.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Андонов си го представям ето така - Чисти! ;D

Уран, благодаря ти за коментарите. Много са свежи. :-*

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Мира, чудя се като гледам картата ти,как се изпълнява сатурново-лунна програма по нодалната,чията цел е сигурност и стабилност с диспозитор луна съвпад уран каре слънце,последните са управители на оста на взаимоотношенията, дайте идеи къв да бъде партньора по 7 с този У7 слънце в 1 в каре с диспозитора си кацнал на мс ,ако гледаме уран,ако вземем сатурн за упр.на асц. и слънце У7,сатурн в 8,по него са ресурсите за отцеляване на партньорствата ни /2 от 7/,тук има много скрити подводници - У12 в 8 и У8 в 12,да загубиш свой страхове относно тях,да трансформираш страховете в сила,използвайки чуждите ресурси ,може би подсъзнателно възприемаш всеки партньор като заплаха за личността ти и включваш 8 като борба на живот и смърт,по 8 са и нещата над който губим контрол,не зависят от нашата воля- като данъци,смъртта,секса ,а основната тема на планетите в него е власт и контрол и знака в който са везни е свързан пак със 7 и партньорствата, интерсептиран и венера е в Вз рецепция със Сатурн и в каре с него,около тях се въртят бетонирани минали модели на поведение,сатурн е упр. на юлв,венера в 12,У4,5 съ 8,всяка емоционална близост по 5 активира и 4-8-12, и се включва филма "булката беглец"значи всеки кандитат по 7 включва една сложна и невидима система от лосчета на противопоставяне и борба за независимост и се стига до сам,воина е воин,въпроса е  ::)как да стигне принца до спящата за да я събуди с хепи енд,кой е печелившият път до върха на крепоста  ::)да не се лута отдолу нагоре некви си сто години ,щот принцесата си спи -непроменена, а за него часовника цъка ,предлагам да го спуснем по въздух,пък ако кацне на точното място ок,ако ли не пак кастинг за нов, важното е да раздвижваме енергията по 8 дом,с краш тестове,все някой ще успее ....да влезе под кожата на принцесата,тук отварям скобка- всекакви паразити,вируси , бактерии и др.невидими зарази не се допускат до кастинга- слв в рак в 6 дом и пълният 8 дом  ще ги  избие до крак....виж миротворци ......ако са достатъчно смели....да  създадат домашен уют.... ;)


Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Стреличка, благодаря ти много! Права си. Идея за партньор - нещо средно между надежден и луда глава, златната среда, по щипка от всичко. Такива трудно се намират, крайностите преобладават май. Може би трябва да търся Стрелец със силно влияние на Козирог/Сатурн.
За връзката с 8-ми дом и подсъзнателното възприемане също си права.
А това с паразитите, вирусите и микробите ми хареса страшно много. Благодаря ти, че ме разсмя с лафовете за принцесата и тези гадинки. :D

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
абе като гледам У7 в 1,че то и слънце,че то и водолей,май все стабилно- самодостатъчни ,тригон към марс,др.сигнификатор за партньори,суетно-изискани сноби,маниакално пристрастени към контрола,/тук водолея и стрелеца им бият шута още при първи опит да ти го наложат/ама  май такива  ги привличаш, :oти се лепкат с  постоянно-променливо напрежение нерваци от карето към луна-уран

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Стреличка, да, точно такива ми се лепят - някакви контролиращи. Щипка ревност не е проблем, но когато е в повече, е в повече. Някои от тях са били и нерваци.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Mirabella,в началото на темата ти се "оцени" като Пепеляшка ,а тя кой е привлякла ,как ,защо и кога ?!?
Защо не си позволяваш да си "изгубиш пантофката" ?!?
Защо не си позволяваш да "останеш след 24 ч. "?!?
И защо не позволиш да "дойде" феята при теб?!?
................................................................................
Просто приемаш ,че това е твоята приказка и си я четеш,вече знаеш ,че не на всяка страница има картинки,нали ?!?  :)

P.S. Не знам защо ,но винаги ,когато те чета ,въображението ми ,те рисува като приказна героиня и то от определена приказка "Магарешката кожа" (френски народни приказки),не знам дали си я чела. :-[ :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
P.S. Не знам защо ,но винаги ,когато те чета ,въображението ми ,те рисува като приказна героиня

И аз свързвам Мирабела с нещо приказно :) А в приказките великолепният принц винаги намира своята принцеса  ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
P.S. Не знам защо ,но винаги ,когато те чета ,въображението ми ,те рисува като приказна героиня

И аз свързвам Мирабела с нещо приказно :) А в приказките великолепният принц винаги намира своята принцеса  ;)

Нали ?!? 8)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“