Автор Тема: Избори и нов парламент  (Прочетена 24376 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #75 -: Април 14, 2021, 03:23:32 pm »
Какво ти казвам с тази песен ?

https://www.youtube.com/watch?v=8BVgs5wdoJI
Хубава песен, нали съм с македонска кръв, тамън ми е на крака  :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #76 -: Април 14, 2021, 03:29:04 pm »
Рени, не съм казала такова нещо. Преиначаваш думите ми. Не мога да разбера желанието  да търсиш под вола теле. Като реално смисълът, в контекста на темата, е съвсем друг.
Струва ми се, че дискусията ни започва да прелива от пусто в празно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #77 -: Април 14, 2021, 03:34:58 pm »
Стар, ето виждаш ли, ние с теб, не искаме  да се разберем на никакъв език, даже и музиката не помога.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #78 -: Април 14, 2021, 03:36:26 pm »
Какво ти казвам с тази песен ?

https://www.youtube.com/watch?v=8BVgs5wdoJI
Хубава песен, нали съм с македонска кръв, тамън ми е на крака  :)
Акрукс, поздрав за теб, тогава. ;)
Мен не ме лови, не я усещам.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7381
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #79 -: Април 14, 2021, 03:57:22 pm »
За всички, които ги грабва това🎶https://youtu.be/jZVQD9piv7A

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #80 -: Април 14, 2021, 04:05:43 pm »
Акрукс, написала съм по-горе, че вероятно мотивацията е два типа - музика и протестен вот.
Ако те интересува мнението ми за предаванията в неговата телевизия.Досега не съм гледала толкова грабващи ми вниманието интересни и смислени дискусии с интересни хора. В други телевизии някак дискусиите изглеждат по протокол, лакирани, натокани, но изкуствени. Неговата телевизия ми е от предпочитаните. Слави не знам да е обещавал нещо. Давате ли си сметка, какво той залага с участието си на тези парламентарни избори ? Хейтът по подразбиране не е конструктивен.
За Борисов, всъщност как може да има протестен вот към човек, който поне на думи ти мисли доброто ?
« Последна редакция: Април 14, 2021, 04:09:47 pm от starinthenightsky »

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #81 -: Април 14, 2021, 05:30:10 pm »
Изглежда ще има много музика, когато Венера влезе в Телец. Слави може пак да се разпее, от радост.  :D

Телецът естествено управлява гърлото и гласните струни на мелодичната крава.Тъй като Венера естествено управлява Телец, тогава можете да разберете защо кравата е толкова склонна към музика. Би било трудно да се намери Телец, който не може да пее или който не пее поради този природен дар. Красота, изящество и изтънченост следва това разположение. През това време ще има повишено влечение към музиката и пеенето.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #82 -: Април 14, 2021, 07:47:49 pm »
С Уран там кравата не е това, което е. ;D
Силно се съмнявам, че ще го посрещнат с хляб и сол.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #83 -: Април 15, 2021, 11:49:43 pm »
Борисов трудно понася чуждата победа. Отсега нататък повече ще му прилича да се крие. Чак в отпуска излезе.  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #84 -: Април 16, 2021, 01:25:26 am »
Борисов трудно понася чуждата победа. Отсега нататък повече ще му прилича да се крие. Чак в отпуска излезе.  ;D
той вече не е депутат и няма работа в парламента, нали това искаха "младите, красивите и умните"   ;D

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #85 -: Април 16, 2021, 06:53:26 am »
Борисов трудно понася чуждата победа. Отсега нататък повече ще му прилича да се крие. Чак в отпуска излезе.  ;D
той вече не е депутат и няма работа в парламента, нали това искаха "младите, красивите и умните"   ;D
Жалко за влюбените в него лелки, как ще живеят без неговото присъствие. Но той харесва партийния дом, там се чувства като идола си Тодор Живков. Дано да има пари в банката, да не кара на хляб и сол, без да е депутат.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #86 -: Април 16, 2021, 08:50:24 am »
ДБ предложиха лустрация в институциите. Държавна сигурност и до днес действа задкулисно, чудно защо Борисов толкова години досега на власт не е предложил лустрация. Той от магистрали нямаше време. Пък може и да са му стари приятели. Важното е, че има магистрали за джипката.

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #87 -: Април 16, 2021, 01:15:43 pm »
С Уран там кравата не е това, което е. ;D
Силно се съмнявам, че ще го посрещнат с хляб и сол.
Телците са толкова спокойни, дори Уран не може да ги разтревожи.  ;D
Например речта на Мая Манолова. Аз имам чувството, че й доставя удоволствие да е на микрофона. Дори и да говори срещу някой, не вярвам, че тя може наистина да е ядосана или да мрази някой. Също Карадайъ беше толкова спокоен.
« Последна редакция: Април 16, 2021, 01:20:26 pm от 0zz »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #88 -: Април 16, 2021, 06:15:53 pm »
ДБ предложиха лустрация в институциите. Държавна сигурност и до днес действа задкулисно, чудно защо Борисов толкова години досега на власт не е предложил лустрация. Той от магистрали нямаше време. Пък може и да са му стари приятели. Важното е, че има магистрали за джипката.
Може би си малка/малък и не помниш, но когато дойде на власт подгони мутри и олигарси, снима от хеликоптер палатите им в полите на Витоша, изкара на показ кои ползват промишлен ток и вода в частните си имоти и ги приспадат като консумативи на фирмите си, и до там- видяхме ги как живеят, разбрахме какви ги вършат и после го поеха основните ангажименти. И не го мислете Борисов, това че напусна парламента не означава, че напуска политиката- още лятото на протестите каза, че ще се откаже от министерското кресло и ще се отдаде на работа в партията, която е основал. Сега е шеф на партията си, която е субсидирана от държавата, както всяка друга партия прехвърлила 4%, тъй че няма да умре от глад  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #89 -: Април 16, 2021, 06:20:41 pm »
Телците са толкова спокойни, дори Уран не може да ги разтревожи.  ;D
Например речта на Мая Манолова. Аз имам чувството, че й доставя удоволствие да е на микрофона. Дори и да говори срещу някой, не вярвам, че тя може наистина да е ядосана или да мрази някой. Също Карадайъ беше толкова спокоен.
Хитлер също е телец, Тошко Йорданов и той  ;D
а Мая да говори спокойно, кога е било това, като не ѝ млъква устата и говори/вика истерчно