Автор Тема: Прочит на наталната карта  (Прочетена 34270 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #60 -: Юни 11, 2013, 01:48:35 pm »
Lilla ,колко и кои планети включва стелиума ти в 5-ти дом ,в кой знак са и диспозитира съответно ,ако не е тайна и имаш желание да споделиш,разбира се. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #61 -: Юни 11, 2013, 02:01:40 pm »
Слънце, Меркурий, ретро Венера, ЮЛВ и Хирон. Слънцето е в последния градус на 4 дом (по Плацидус), но е много близо до куспидата на 5ти (по Кох си е в пети). Диспозиторът е в Риби, съвпад с Имум Цели, участва в голям воден тригон с Луната и Уран, няма напрегнати аспекти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #62 -: Юни 11, 2013, 02:25:08 pm »
Само да си довърша с картата на жената с ранната смърт на майката
Слагам солара за 2002

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #63 -: Юни 11, 2013, 10:11:32 pm »
Слънце, Меркурий, ретро Венера, ЮЛВ и Хирон. Слънцето е в последния градус на 4 дом (по Плацидус), но е много близо до куспидата на 5ти (по Кох си е в пети). Диспозиторът е в Риби, съвпад с Имум Цели, участва в голям воден тригон с Луната и Уран, няма напрегнати аспекти.

Е,защо пък да си учителка сега  ::) Назад във времето може и да си била ,но мисля по-скоро  лечителка-учителка ,но не с билки и магии ,а си лекувала с любов ,секс и някакво специфично умение ,талант .,което може и сега да ползваш.Венера съвпад ли е с ЮЛВ или Мерккуий ?
За хазарт има индикации,но според мен това че диспозитора на стелиума и УК5 е във воден знак ,сякаш измества фокуса да се изразяваш по-скоро по този елемент ,а не по огнен начин ,при теб е друга тръпката.Марс при теб е по-скоро инертен и ако Юпитер не е в огнен знак или дом ,активността ти е насочена сякаш към миналото,традициите,историята,мистичното ,не живееш сякаш тук и сега.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #64 -: Юни 11, 2013, 10:31:44 pm »
Е,защо пък да си учителка сега  ::) Назад във времето може и да си била ,но мисля по-скоро  лечителка-учителка ,но не с билки и магии ,а си лекувала с любов ,секс и някакво специфично умение ,талант .,което може и сега да ползваш.Венера съвпад ли е с ЮЛВ или Мерккуий ?

Израснала съм в учителско семейство, по двете линии родата ми е преподавателска, от университетски среди.
Но амбиции за нАучна кариера нямам - ученолюбива съм, научавам нови неща с лекота (с изключение на точните науки), но с преподаване не ми се занимава - не и сега, може в някой друг живот да компенсирам.

Лекуване с любов и секс? Навярно ще да е било в някой незнаен минал живот, като цяло ме влече тантричната страна на любовта и секса, но не съм си поставяла за цел да я практикувам.  ;D

Венера е между Меркурий и ЮЛВ, някъде по средата.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #65 -: Юни 11, 2013, 10:35:50 pm »
Е,защо пък да си учителка сега  ::) Назад във времето може и да си била ,но мисля по-скоро  лечителка-учителка ,но не с билки и магии ,а си лекувала с любов ,секс и някакво специфично умение ,талант .,което може и сега да ползваш.Венера съвпад ли е с ЮЛВ или Мерккуий ?

Израснала съм в учителско семейство, по двете линии родата ми е преподавателска, от университетски среди.
Но амбиции за нАучна кариера нямам - ученолюбива съм, научавам нови неща с лекота (с изключение на точните науки), но с преподаване не ми се занимава - не и сега, може в някой друг живот да компенсирам.

Лекуване с любов и секс? Навярно ще да е било в някой незнаен минал живот, като цяло ме влече тантричната страна на любовта и секса, но не съм си поставяла за цел да я практикувам.  ;D

Венера е между Меркурий и ЮЛВ, някъде по средата.

Това е интересно щом е в орбиса на съвпад с възела ,защото е упр на СЛВ и в знак на упр на ЮЛВ ,а той пък в нейния на екзалтация-ха ,ха ще помисля ,стана интересно ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #66 -: Юни 11, 2013, 10:47:27 pm »
В 18 гр. с минутки е Меркурий, в 21 гр. с минутки - ретро Венера, 24 гр. с минутки - ЮЛВ. Хирон е в последния градус - 29 гр. 55 мин. или някъде там. Не знам каква "Куин лечителка" съм била, но в тоя живот на мен нанасят рани.

Да добавя - към същите има тригон от Нептун, разположен в края на първи дом, а диспозиторът на сбирщината е в Риби. Цял живот имам проблеми с честността - от страна на другите към мен. Вероятно и това е "заслуга" от някой минал живот.
« Последна редакция: Юни 11, 2013, 10:57:17 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #67 -: Юни 11, 2013, 11:19:46 pm »
Мисля при  всеки някъде ,някога му нанасят рани ,въпроса е дали можем да си обясним това "раняване" .Аз да ти кажа не разбирам от "минали животи" ,но виж Нептун ми е приятел  ;)
Понеже при теб Хирон е в Овен и съвпад ЮЛВ ,би трябвало "раната " да е сексуална и в 5-ти дом ,трябва срещу нещо в тази област да се изправиш .Разсъждавам на глас ,защото при мен съвпада е със СЛВ и в 4-ти дом и когато Уран мина през него получих "факс" сякаш защо все ще ме боли в личния живот .
Интересен казус ,ако нещо ми мине през главата ще пиша . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #68 -: Юни 11, 2013, 11:25:20 pm »
Сексуална не бих казала, че е, по-скоро е свързана със способността и готовността да отдавам и получавам любов, т.е. някъде тук трябва да се търси дисбаланс. Ако говорим за сексуалната страна на нещата, там се чувствам най-малко уязвима, защото в повечето случаи "владея" партньора. Слабостта ми започва там, където се пораждат по-дълбоки чувства и привързаност.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #69 -: Юни 11, 2013, 11:36:00 pm »
Ха,ха много плаши интимността ,нали ?!? Но ти имаш Луна в Рак ,което е едно "добро начало " да се изгубиш в същата ,докато при мен няма никакви индикации. :D
Аз не те познавам и  по-скоро предполагам как може да се проявява Хирон в Овен в 5-ти (за мен този дом е свързан със секса като удоволствие,а 8-ми е друго...нещо  :) ),ти знаеш най-добре към  какво си настроена по темата . :)
Интересно ми е дали партньорска планета е стъпвала върху Хирон и това дали е довело до "отпушване" на някаква като че ли "затворена" енергия ,не знам дали правилно се изразявам,емоция,чувство ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #70 -: Юни 11, 2013, 11:49:14 pm »
Слабостта ми започва там, където се пораждат по-дълбоки чувства и привързаност.
За това не трябва ли по-скоро Луната да е засегната, а не Венера.

И тя трябва ,но за "по-дълбоко" се иска 2/8-ми ,а пък там е замесена  и Венера . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #71 -: Юни 12, 2013, 08:04:44 am »
Не, синастрии по Хирон не съм имала.
Обикновено партньорите имат лични планети в Телец или Скорпион, също така в Риби.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #72 -: Юни 12, 2013, 10:58:29 am »
Значи не мисля ,че Хирон толкова е "виновен" за това да се чувстваш ,че те нараняват.Трябва нещо в картата ти да повтаря темата по нодалната ос-1/7 ,Лъв /Водолей ,Марс/Венера,Слънце /Сатурн /Уран ,всички тези комбинации трябва по някакъв начин да изпъкват в картата ти."Най-незаслужено" ранени се чувстват,онези карти с акцент на огън ,защото не могат да допуснат ,че няма да са специални ,единствени ,а най-предразположени ,с акцент на вода ,заради динамиката на тяхната емоционалност.При теб Венера ,упр.СЛВ е съвпад с ЮЛВ и както казах преди няколко поста има някаква аномалия (не го приемай буквално) ,,т.е. нерядко схващащ всичко обратно-противоположното на знака и дома (от Везните е) и сякаш ти харесва "болката" от минали изживявания,спомените по делата на Венера те 'дърпат" .Но тук е и Меркурий ,който те прави твърде аналитична и да изхождаш прекалено от разума си по делата в 5-ти дом ,а там същите не вършат работа .Може би трябва да се избавиш от многословието си и да не си твърде напориста в обясняване по силно интелигентен начин какво всъщност се случва в живота ти ,когато се задейства Венера .
Относно Хирон в Овен ,5-ти ,защо не си позволиш повече да "играеш" в любовните дела нещо от рода на "учителка-ученик" ,като си спреш любовната "диета" и се откажеш от нещо остаряло в тази област или детски спомен ,касаещ същото и да дадеш възможност на сърцето ти да избира  импулсивно . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #73 -: Юни 12, 2013, 11:10:29 am »
В любовта не съм многословна, по-скоро обратното - имам подчертана склонност към "мълчаливи стачки".  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #74 -: Юни 12, 2013, 11:12:21 am »
В любовта не съм многословна, по-скоро обратното - имам подчертана склонност към "мълчаливи стачки".  :D

И не ми се струваш авантюристка и спонтанна, не че имам преки наблюдения :)