Автор Тема: Коронавирус общи приказки  (Прочетена 92812 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #600 -: Март 16, 2021, 08:57:46 pm »
Uran, да се възстановяваш леко и бързо. :-*
Благодаря! Дано!

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #602 -: Март 17, 2021, 04:10:44 pm »
А, аз май съм коронясана - има тежко болни край мен с положителен пи си ар. Аз не се чувствам много добре и от 2 дена съм си у дома.
докато не видиш черно на бяло изследване с пи си ар, не се вкарвай във филма, като мен зимата- имаше положителен човек на работата на мъжа ми- само един ден са работили заедно с маски, а после той му се обади да каже, че си направил тест, понеже му се налагало да пътува, и е бил положителен. И точно тогава аз вдигам лека температура и веднага се филмирах  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #603 -: Март 17, 2021, 08:19:00 pm »
https://bntnews.bg/news/novite-merki-v-sofiya-shte-vlyazat-v-sila-ot-sabota-ot-ponedelnik-mozhe-i-v-cyalata-strana-1099151news.html

Наздраве! 🍻🥂
Това се очакваше, също според "конспиративните" теории - поредното нещо от тях, което ще се сбъдне...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7384
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #604 -: Март 17, 2021, 09:37:03 pm »
https://bntnews.bg/news/novite-merki-v-sofiya-shte-vlyazat-v-sila-ot-sabota-ot-ponedelnik-mozhe-i-v-cyalata-strana-1099151news.html

Наздраве! 🍻🥂
Това се очакваше, също според "конспиративните" теории - поредното нещо от тях, което ще се сбъдне...
какво друго се очаква?Не съм чела скоро конспиративни теории ::)

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #605 -: Март 18, 2021, 12:48:09 am »
https://bntnews.bg/news/novite-merki-v-sofiya-shte-vlyazat-v-sila-ot-sabota-ot-ponedelnik-mozhe-i-v-cyalata-strana-1099151news.html

Наздраве! 🍻🥂
Това се очакваше, също според "конспиративните" теории - поредното нещо от тях, което ще се сбъдне...
какво друго се очаква?Не съм чела скоро конспиративни теории ::)
Без да се гледат звезди и подобни, вероятно е в следващите години да се случат следните промени:

- Задължителен ваксинационен паспорт
- Който няма последна "версия" ваксина няма да може да пътува, спрат ли го полицай акт, няма да може да работи, ще има проверки и глоби, няма да бъде обслужван в болниците и т.н.
- След малко повече време "антиваксърите" ще станат враг на народа, те ще са виновни за "новата вълна" и за да се оправят с тях ще създадат карантинни центрове в които ще вкарват хората които не искат да се ваксинират - в последен стадии на това творение ще бъдат ваксинирани насила със закон.
- Успоредно с "пандемията" икономиката ще загасва и постепенно компютърните пари ще вземат превес, цената на биткойна ще расте, което ще доведе до данъчен дефицит. За да го балансират ще увеличат данъците, а в противовес все-повече хора ще започнат да си плащат с криптовалути... до момента в който всяка една фиатна валута си изгуби стойността.
- Ще се сложат рестрикции и забрани за използването на този вид дигитални пари и единственото позволено ще е посредством какво? бинго, нашият уникален и невероятен международен ваксинационен ID паспорт. От един документ той първо ще се превърне в програма на телефона - за по-удобно и в последствие хората дори сами ще пожелаят да си го боднат под кожата за по-удобно.
- В една от тези години ще развържат хордите спонсорирани с койни да правят мизерии без да има виновници, мутрите ще крадат и ще бият всеки за който си мислят или предполагат че има голямо количество биткойн, това е неизбежно и вече се случва.
- Да не забравяме вечерният час, първо ще е до към 10-11 вечерта и постепенно (на принципа на сварената жаба) ще става все по-ранен, докато всички без изключение не започнат да си лягат когато дават сънчо.
- Роботите и изкуственият интелект, те ще са искани* от хората, защото държавите вече няма да могат да плащат на институции като полиция, пожарна, болници и други. Няма ли полиция има анархия и роботите ще са най-добрият "приятел" на човека, но те ще следят за вечерният час и за ID картите/картони/сертификати на всеки един.
- Бидейки част от тази система, крах и тотална инфлация, единствените легални и ценни пари ще са компютърните. И за да ги ползваме ще трябва да имаме чипче, портфейл.
- Измежду тези събития ще има симулации на 2ро пришествие, извънземни, чудеса, и няколко години пълно щастие - лъжа.


Биткойн и ковид имат повече пресечни точки отколкото ковид и грипния вирус.
What you know about rolling down in the deep?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #606 -: Март 18, 2021, 01:04:25 am »
Ако 80% от населението се събуди този план може и да не се осъществи...

Дай Боже да има повече светлина в човешкия ум!

____________________________________________________________________________________________________

Наблюдавам от първа ръка колега от работата, която се ваксинира преди около 7 дни с първа доза. Никой не я е задължавал, нейна воля е, тъй като искала да участва в комисия за изборите. Ваксинирана е с ваксината на Пфайзер.
Имала е физическо неразположение след това - повишена Т, хрема, отпадналост...

По мои наблюдения има значителна промяна в психичното състояние. Не съм търсила инфо дали като страничен ефект се констатира промяна на психичния статус, но за мен е очевиден и плашещ :o

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #607 -: Март 18, 2021, 01:48:23 am »
По мои наблюдения има значителна промяна в психичното състояние. Не съм търсила инфо дали като страничен ефект се констатира промяна на психичния статус, но за мен е очевиден и плашещ :o
Какво според теб ѝ се е променило в мисленето ;?
What you know about rolling down in the deep?

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #608 -: Март 18, 2021, 07:29:43 am »

По мои наблюдения има значителна промяна в психичното състояние. Не съм търсила инфо дали като страничен ефект се констатира промяна на психичния статус, но за мен е очевиден и плашещ :o

Много мои колеги се ваксинираха по желание с ваксината на Модерна. Засега повечето не ги срещам, защото работят онлайн, в повечето не забелязвам промяна, обаче вчера като говорих по телефона с една, дето имаше реакция след ваксината, тя по принцип си ми изглеждаше като добър и дори свит човек. Вчера обаче ми се видя доста нахална и леко агресивна. Може да има много причини за това, обаче още си мисля за това как преди се държеше по един начин с мен, а вчера по телефона беше по-различно. Не, че е станало нещо кой знае какво. Ще ги следя колегите.

Дано само ваксинираните не ме заразят с някакъв вирус, с който евентуално са ги инжектирали.

Иначе една колежка от канцеларията, дето преди ходеше с две маски едновременно, от вчера видях, че е и с плътно покриващи кожата стъклени очила, подобни на тези на гмурците, а отгоре върху тях си слага очилата за четене.


Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #609 -: Март 18, 2021, 08:11:03 am »
Убиха президента на Танзания. Уж бил умрял от сърдечен удар на 61 години. Обаче иситната е, че преди няколко месеца той обяви, че е изпратил за тест проби от кози, от папая и други животни и плодове, написал е имена на хора на тестовете и те са излезли положителни. Знаех си, че глобалистите няма да му простят.
Лекували хората в Танзания с природни средства и не направили това, което се изисква от тях уж за ограничаване на вируса.





Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #610 -: Март 18, 2021, 08:59:26 am »
Този свят ще стане концлагер до 2030. Клаус Шваб, директор на световния икономически форум, има книги за глобално управление с роботи, машини, изкуствен интелект, чипове за контрол.
Пандемията беше предварително планирана и си върви по плана на елита.
https://www.spomen.bg/article/8440639

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #611 -: Март 18, 2021, 09:42:27 am »
Убиха президента на Танзания. Уж бил умрял от сърдечен удар на 61 години. Обаче иситната е, че преди няколко месеца той обяви, че е изпратил за тест проби от кози, от папая и други животни и плодове, написал е имена на хора на тестовете и те са излезли положителни. Знаех си, че глобалистите няма да му простят.
Лекували хората в Танзания с природни средства и не направили това, което се изисква от тях уж за ограничаване на вируса.

Точно така, ето го видеото:
https://streamable.com/988c78

"Magufuli had not been seen in public for more than two weeks, and rumours have been circulating about his health."

Не са го виждали повече от 2 седмици и казват, че е починал от коронавирус. Нека всеки мислещ човек сам си направи изводите.
What you know about rolling down in the deep?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #612 -: Март 18, 2021, 12:04:24 pm »
Мой съсед (70 г.) вчера е бил ваксиниран от личния си лекар и по негова препоръка. Тази нощ е приет по спешност в болница с остра сърдечна недостатъчност. Човекът беше във видимо добро здравословно състояние. Всеки ден го виждах да си прави разходки.

Човекът вчера късно вечерта си е заминал! Мир за душата му!

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #613 -: Март 18, 2021, 12:33:51 pm »
Мой съсед (70 г.) вчера е бил ваксиниран от личния си лекар и по негова препоръка. Тази нощ е приет по спешност в болница с остра сърдечна недостатъчност. Човекът беше във видимо добро здравословно състояние. Всеки ден го виждах да си прави разходки.

Човекът вчера късно вечерта си е заминал! Мир за душата му!
:(



Ако 80% от населението се събуди този план може и да не се осъществи...
Точно така, почти невъзможно но все пак постижимо.
« Последна редакция: Март 18, 2021, 12:37:07 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #614 -: Март 18, 2021, 12:50:14 pm »
Борисов казал, че Астра Зенека е безопасна, поръчали са още за ваксинационния план.
Затварянето ще бъде 10 дена -от 22 до 31 март. Щото изборите са по-важни.
Народът да се ваксинира и да умира. Комунистически издънки.