Автор Тема: ЗА и Против ваксинацията  (Прочетена 13984 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7393
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #75 -: Октомври 30, 2021, 06:28:17 am »
Наистина, Теодосий ще излезе прав :" Смъртно опасно е да си прост и неграмотен "  :)
Рени,така излиза,че ти ,Папи и Тери само ,не сте "смъртно опасни".От тези,които пишем в темата. ;)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #76 -: Октомври 30, 2021, 01:58:10 pm »
Наистина, Теодосий ще излезе прав :" Смъртно опасно е да си прост и неграмотен "  :)
Рени,така излиза,че ти ,Папи и Тери само ,не сте "смъртно опасни".От тези,които пишем в темата. ;)

Сафо, има групи във фб, където хората се съветват един друг как да се справят с пост ковид усложненията, ясно е, че в бг има страх от тези ваксини, най-вече благодарение на личните лекари, но всеки да помисли добре и да потърси достатъчно инфо, преди да вземе решение; очевидно е, че се налага да живеем с този вирус години

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #77 -: Октомври 30, 2021, 01:58:47 pm »
https://www.dunavmost.com/novini/v-avstriya-se-podgotvyat-za-dalgo-prekasvane-na-toka-v-tsyala-evropa
Мернах го в сторита на инстаграмърка, която още от пролетта твърдеше за приближаването на  подобни събития.

И защо е в темата за ваксинации?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7393
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #78 -: Октомври 30, 2021, 03:16:24 pm »
Наистина, Теодосий ще излезе прав :" Смъртно опасно е да си прост и неграмотен "  :)
Рени,така излиза,че ти ,Папи и Тери само ,не сте "смъртно опасни".От тези,които пишем в темата. ;)

Сафо, има групи във фб, където хората се съветват един друг как да се справят с пост ковид усложненията, ясно е, че в бг има страх от тези ваксини, най-вече благодарение на личните лекари, но всеки да помисли добре и да потърси достатъчно инфо, преди да вземе решение; очевидно е, че се налага да живеем с този вирус години
Папи,разбира се,че всеки решава за себе си.В началото на темата написах:"Ако някой има желание да се обоснове астрологично".Това е астрологичен форум,не желая да се сърдим и караме.Аз съм написала и моите доводи.Ако ще умра от вирус,какъв смисъл има да се ваксинирам.Ако ще умра от друго,пак се обезсмисля .Само за да съм в полза на обществото?!За да съм опитно зайче.Ваксинираните също са преносители.Тези,които ни управляват да се ваксинират задължително,те го дължат ,на обществото.Правят го,нали.Дори и Папата помоли/насърчи вярващите.
Коя планета е сигнификатор на ваксина?Рени беше попитала някъде...Марс и нещо друго.Меркурий?Нептун?
Ами при мен няколко цикъла започнаха в опозиция с нат.Марс на к12.Ще бъда упорита/опозиция до края.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #79 -: Октомври 30, 2021, 07:31:07 pm »
“Само за да съм в полза на обществото”?!? Ти сериозно ли? А и няма да умреш от ваксината. И нищо астрологично няма в темата, ако искаш астрологично-трябва да гледаш картата на България, не твоята си.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #80 -: Октомври 31, 2021, 02:50:26 am »
Държавата, която дава 13 млн. за тестване на здрави деца, но събира капачки, за да може болните деца да имат все пак някакъв шанс за живот напред.
Съюзът, който се притеснява, че сме на последно място по ваксиниране, но грам не му пука, че сме на последно място по доходи и по разни други неща.

А кое му е странното, въпрос на приоритети
Не си ли виждала семейства, които не могат да купят нови обувки на децата, но къщата им е пълна с десетки стоки от магазин за 1€
Аз за странности не пиша, а именно за грешни приоритети.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #81 -: Октомври 31, 2021, 02:56:02 am »
-Пешо може все пак да притежава някакъв личностен потенциал, който да е в интерес или заплаха за Бил.Бил е бил в 600 села и знае, че има бисери в калта, които свинете ринат. Бил знае, че някои животни са по-равни от други.
-Бил не се интересува от индивидуалната особа на Пешо, а от видовата му принадлежност, пихтията, към която принадлежи. А Бил знае, че масовката е опасна. Количеството побеждава качеството. Осанна и разпни го. Битката при Сталинград. Патриции и плебеи.
-Пурко, издънка на Пешо, е млад, напорист оптимист, идеалист. Той жадува крушата да падне по-далеч от дървото, магарето да роди кон. Ходи в чужбина, вдъхновява се, учи, вярва в евроценности, бачка по 20 часа на ден за някой модерен чорбаджия и е сигурен, че Бил е започнал империята си от гаража и ако не стане като Бил, то поне Бил ще го покани в Борда на директорите, защото Пурко е надеждно и лоялно юпи и кучИ. Пурко не знае, че това е филмов сценарий и бърнаутва, а Бил много държи кастата на Пешо никога да не си построи тоалетната в къщата и да си знае мястото или поне ако ще я строи тази тоалетна, то да е с кредит от банката на дядото на Бил.

Някои са се родили да бъдат Бил, други Пешо с тоалетната на двора. СъдбЪ. И да обсъждаме паничката на Бил или тази на Пешо, човек не може да надскочи съдбата си.

Извън тълкуванието по Юнг,
То, Аз, Свръхаз
То е половината от Съдбата на Пешо, гените му, възпитанието.
Аз е личният му принос да направи нещо по въпроса и да я измести тази Съдба в някаква посока.
Свръхазът е Бил и обкръжението на Пешо, другата половина от Съдбата му

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #82 -: Октомври 31, 2021, 07:52:31 am »
Извън тълкуванието по Юнг,
То, Аз, Свръхаз
То е половината от Съдбата на Пешо, гените му, възпитанието.
Аз е личният му принос да направи нещо по въпроса и да я измести тази Съдба в някаква посока.
Свръхазът е Бил и обкръжението на Пешо, другата половина от Съдбата му

 :) ако кажеш и астрологично- То, Аз, Свръхаз

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #83 -: Октомври 31, 2021, 10:04:09 am »
Нямам толкова акъл, но мога да пробвам.
Луна
Слънце, Марс
Сатурн, Плутон, но смело ще добавя и Меркурий

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #84 -: Октомври 31, 2021, 12:14:53 pm »
Принципно не съм антиваксър, но не вярвам ба ваксина, която не се препоръчва да бъде слагана на деца.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #85 -: Октомври 31, 2021, 12:25:33 pm »
https://www.dunavmost.com/novini/v-avstriya-se-podgotvyat-za-dalgo-prekasvane-na-toka-v-tsyala-evropa
Мернах го в сторита на инстаграмърка, която още от пролетта твърдеше за приближаването на  подобни събития.

И защо е в темата за ваксинации?
При подготвяне на преврати, военни инвазиии и други подобни, първо се елеминират комуникациите.
Полша да внимава. :) /черен хумор/

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #86 -: Ноември 05, 2021, 09:35:51 pm »
Против съм. Този вирус вече става ендемичен и няма намерение да си ходи, което означава, че ще го има хостоянно или на приливи. И ще трябва постоянно да се ваксинираме. Като обикновен грип. А аз не се ваксинирам против обикновен грип.
Но, както знаете, от химиотерапиите съм със сринат имунитет и тази вечер се набодох. А причината да е тази вечер, а не преди 6мес или 1мес, е, че вчера и онзи ден починаха родителите на моята приятелка. Ей така - дробовете им не издържаха.
Та, реших да не се правя на инат и да не се окаже, че съм оцеляла от рак, а ковид ще ме отнесе.
И се набодох. Заради сина ми, да си има майка, ако нещо...  ???
« Последна редакция: Ноември 05, 2021, 09:38:41 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #87 -: Ноември 07, 2021, 08:00:15 am »
Яя, то хубаво, ама не избърза ли малко? Как ти понесе ваксината?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #88 -: Ноември 07, 2021, 07:40:17 pm »
Яя, то хубаво, ама не избърза ли малко? Как ти понесе ваксината?
Аз съм с еднократната Янсен на Джонсън§Джонсън и ми понесе добре, само страхът ми беше голям през месец май, когато ваксинираха моята възрастова група в Мадрид. Моите приятелки учителки са с Модерна, по две дози им сложиха пролетта, нямаха странични оплаквания, техните колежки също. Моите близки и познати, които починаха, не бяха ваксинирани- нямаше още ваксини миналата година, за съжаление, че някои от тях бяха твърде млади за онзи свят...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #89 -: Ноември 07, 2021, 09:31:00 pm »
Яя, то хубаво, ама не избърза ли малко? Как ти понесе ваксината?

Папи, от обяд съм с темпуратура и на парацетамол. Много ме боли глава. Имам 38.7.
Леко покашлям.
Завила съм се и ми е доста топло. Дано се изпотя
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински