Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Марс
« Последна публикация от akruks - Септември 19, 2024, 01:35:01 pm »
Олеле, малката е с Луна на 6* Лъв в 8д., Слънцето на 6* Скорпион, по принцип си е кълбо от емоции, но понякога ми е трудно да я разбера, дали наистина страда или ни манипулира като демонстрира, че страда, понеже и това го има, да се прави на жертва с цел да я съжаляват и да става на нейното винаги.
2
Астрология / Re: Марс
« Последна публикация от Сафо - Септември 19, 2024, 11:44:58 am »
Точката на стационарно/ретроградно движение на 6*в знак Лъв от 7 декември 2024г.
Ще спре стационарно преди директно движение в 16/17* на рак.
Марс в Рак е много чувствителен на тема "семейство",обидчив,подвластен на Луната и затова и често сменя приоритети.
Емоционално зависим в действията си,"пиян"от емоции и чувствителност.
При мен ще се обърне в ретроградно движение почти на к4 в квадрат с Юпитер.Куспида на 3ти дом е в другата му точка на стационарно Ст в рак.
Синът ми е със съвпад Марс/Венера в 8ми дом(рак),ще има три марсови възврата.
Профекция асц.е в Овен.
3
Астрология / Re: Марс
« Последна публикация от akruks - Септември 19, 2024, 10:24:47 am »
Марс е в падение в знака Рак, в заточение се намира във Везни и в Телец

Имам северен лунен възел в Рак 16*38' и е в тригон с натален Марс на 14* Скорпион, и на всеки 2г приблизително Марс е минавал над възела, последно на 26 април '23, гледам снимките да си припомня събитията, с куче и внуче, малко преди това с боядисване на яйца и месене на козунаци, активирал ме е с домашна дейност в семейството
4
Лунации / Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 2 октомври 2024г.
« Последна публикация от akruks - Септември 18, 2024, 11:37:58 pm »
Слънчево затъмнение в 5-ти дом , квадрат Марс, куинконкс Сатурн, семисекстил Венера
Уран У10 в 12д съвпада с Алгол, държавен глава или правителството може да падне, ако има покушение няма да е явно, а скрито и подмолно, от тайни врагове. Затъмнението ще акцентира темите по 5д. – спорта, хазарта, култура и изкуство, децата - градини, начални и средни училище, нещо ново ще се обмисля в тези области на местно ниво – Луната е У3, Слънцето У4

Затъмнението при мен е на градус от Слънцето ми във 2д., АС на затъмнението съвпада с нат. МС
При голямата дъщеря от 5д квадрати Уран, Марс, Нептун в 8д. , при малката квадрати Уран и Нептун във 2д., а на мъжа ми квадрати Венера и Меркурий
5
Лунации / Новолуние и Слънчево затъмнение 2 октомври 2024г.
« Последна публикация от akruks - Септември 18, 2024, 11:04:08 pm »

Новолуние 10°03' Везни, 21:49 часа  – Пръстеновидно Слънчево затъмнение

Серия Saros 8 S
Начало: 1 април 1718 г., 0:15:02 GMT Южен полюс Край: 30 април 2962 г.
Раздяла и загуба. Раздяла. Завършването на нещо и тъгата, причинена от това завършване. Възможни са и физически щети поради пренапрежение на собствените сили. Това време не е подходящо за усилена физическа активност.
Затъмнения през 1950 - 2050: 1916, 1934, 1952, 1970, 1988, 2006, 2024, 2042
6
Астрология / Re: Марс
« Последна публикация от Рени - Септември 18, 2024, 06:48:49 pm »
Марс ще бъде  в дома на Рака доста дълго време / 05.09- 18.04/ с кратък отпуск / 3.11- 05.01.25 / , но с различни послания. До кулминцията на цикъла си е източно ориентиран и макар във воден знак, все още горещ, надъхан, импулсивен и  в тригонокрацията на Венера. След това става западен, влиза в своята си нощна секта и вече сам владее тригона си/ разбира се с условието, че през деня или нощта се запазва традиционното управление на водния тригон/, спада вътрешната мотивация за външна изява и се ангажира с по-лични, интимни инициативи. Ако  някой има неотложни инициативи, инвестиции, може да използва периода преди кулминацията, след това е периодът на реваншизъм, съревнование, откъсване, прекъсване и периодът за секс и не дейности, които не изискват много динамика. Това че, Марс е в знак на заточение, намалява количеството на неговите екстремности, рискови действия, сблъсъци, но и количеството на качеството производителност в съответните сфери. Марс има управление до януари ' 25 г върху северния възел и поставен в кардинален знак ще активира затъмненията по оста Овен-Везни . Дъгата 17-29 * Рак е под наблюдение и всеки, който има рождени точки в кардиналните знаци вероятно ще усети напрежението поради или от промяна.
7
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от Рени - Септември 18, 2024, 06:23:55 pm »
Получих обаждане, но без конкретен отговор и реших да се откажа изобщо.

Благодаря, за обратната връзка.
8
Астрология / Re: Карта на първата среща
« Последна публикация от napa4 - Септември 18, 2024, 02:55:56 pm »
Аз видях сходящ аспект между Венера и Плутон, та се обнадеждих, че може да има добро продължение.
Много ми хареса мъжът.
Аспектът не е сходящ, а разходящ – Венера (по-бързата планета) вече е извършила тригон с Плутон, който е ретрограден, а това означава връщане назад към спойката, взела съм под внимание този аспект, както и други , за да напиша, че има потенциал тази връзка.

Много благодаря за окуражаването!
Мъжът е много, много готин и ми се иска да развием по-дългосрочни отношения. Има много, което мога да науча от него. Засега отношенията са на ниво само секс. И това се дължи до голяма степен на ниската ми самооценка и убеждението ми, че аз няма какво да му дам.
9
Астрология / Re: Сезонни карти
« Последна публикация от Сафо - Септември 18, 2024, 01:48:37 pm »
В тази карта с ъглов малефик и особена Луна на к5,някой високопоставен ,ще сдаде поста.Повечето планети са в критични градуси,или начални,или последни.
10
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от Allie - Септември 18, 2024, 01:45:32 pm »
Получих обаждане, но без конкретен отговор и реших да се откажа изобщо.
Страници: [1] 2 3 ... 10