Автор Тема: За или против Изневярата...?  (Прочетена 38189 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #75 -: Юни 04, 2014, 11:42:01 pm »
Извинявай, Лили, нищо лично...но няма такъв филм...мъжът винаги изпитва мераци, това му е естетиката, оценката. Което не значи, че непременно винаги иска да си легне с всяка. То при тях е -все едно при жените-да не се нагласиш по женски според твоят маниер/т.е. дори и минимално правиш нещо ,което те кара да си жена/.
Мъжът търси себе си, след години-изпитва мераци и ...фантазиии.... ;)но не си ляга...не прави усилието, особено ако е разбрал емпирично цената си като мъж. Разбрал се е , знае, че хипотитечно може...не се хаби за всяка фуста... по Дискавъри има филми за лъвовете-мъжкаря, самеца..може да се научи доста...Най-силнията е -Кой?

Венера в Телец познава мъжете.... ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #76 -: Юни 04, 2014, 11:42:26 pm »
Сега се замислих, това  с изневярата е подточка на друга тема-за отношенията между половете, и при еднполовите-там-още повече...изневяра. :57:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #77 -: Юни 04, 2014, 11:46:47 pm »
Венера в Телец познава мъжете.... ;)
Не, само дотолкова, че такава венера си ходи с пола и ги остава да си носят пищова. Ама и при тях има хора, дето не стават. Над 15 г. работя само с мъже, хора всякакви. не могат да разберат, че мъжеството не есамо в гащите, или в портфейла. Ама докато има кифли-златотърсачки, така ще е, то пък има и търсне на такива от мъжка страна.... Не е проблемът мъж-жена, не е полово-определен, това е за мен.
Най-важното, което разбрах м това си въплъщение като жена-



В мекото е силата.




Колкото жената е по-силна, толкова мъжът става по-слаб, факт.
Има си причина някой да срещне изневяра като житейска опитност, или да изневери, извинете моя цинизъм. ???
Нищо не е случайно. ???
« Последна редакция: Юни 05, 2014, 12:19:58 am от enigma »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #78 -: Юни 05, 2014, 08:15:34 am »
Мъжът търси себе си, след години-изпитва мераци и ...фантазиии.... ;)но не си ляга...не прави усилието, особено ако е разбрал емпирично цената си като мъж. Разбрал се е , знае, че хипотитечно може...не се хаби за всяка фуста...

Така и би трябвало да бъде - да има някакво достойнство, освен онова в гащите.

Има си причина някой да срещне изневяра като житейска опитност, или да изневери, извинете моя цинизъм. ???
Нищо не е случайно. ???

Така е, нищо не се случва безпричинно. Не защото сме си го заслужили, а защото понякога имаме нужда и от такава опитност.

« Последна редакция: Юни 05, 2014, 08:17:34 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #79 -: Юни 05, 2014, 12:38:33 pm »
Betty благодаря за мнението !

Живота е разнообразен има хора всякакви,но позволи ми да не се съглася с теб и твоите примери,или по-точно да не ги одобря.Познавам хора,а и вие сигурно също,които имат 60 годишен брак - та аз съм За този тип връзки,НО не 60 години да се ''търпят'',а да се Уважават и Обичат !! За мен това е далеч по-стойностно и по-силно като чувство от случая с бразилците и техните многобройни семейстВА.

И пак да си кажа - Не на изневярата,дори и да се е случило държа да знам и естествено след това да поставя край на взаимоотношенията си с този човек...

ти не беше ли някъде около 20-годишен? Както Бети ти е казала, прекалено идеалистично гледаш на нещата - няма да е зле за слезнеш малко в реалния свят. Като начало - отиди и попитай тези със 60-год брак, на какво се дължи той. И ако имат смелостта да кажат истината, попитай, дали не е имало изневяра - поне веднъж, поне от единия. Аз наскоро попитах една баба и останах доста впечатлена от отговора :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #80 -: Юни 05, 2014, 01:30:44 pm »
Аз наскоро попитах една баба и останах доста впечатлена от отговора :)

И какво ти е отговорила бабата?
- Правим го, но под сурдинка?  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #81 -: Юни 05, 2014, 01:49:16 pm »
ти не беше ли някъде около 20-годишен? Както Бети ти е казала, прекалено идеалистично гледаш на нещата - няма да е зле за слезнеш малко в реалния свят. Като начало - отиди и попитай тези със 60-год брак, на какво се дължи той. И ако имат смелостта да кажат истината, попитай, дали не е имало изневяра - поне веднъж, поне от единия. Аз наскоро попитах една баба и останах доста впечатлена от отговора :)

Според мен пък е време хората малко да се осъзнаят и да си приберат атрибутите в гащите и да се научат на елементарен самоконтрол да ги държат там. Много хора поддържат бракчета, за да имат бракче и връзчица, за да имат връзчица и заради това търпят такива унижения. От моя гледна точка такива хора, които изневеряват, не си залсужават емоционалните и всякаквите там ресурси, които влагаш по тях. По-добре сам, отколкото зле придружен - казали за някакви мъдри хора и са били прави.  :29:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #82 -: Юни 05, 2014, 02:05:25 pm »
Точно! Опазил Господ масата хора да са ми пример! Тогава трябва да изкурволея, да изглупея, да отидав някоя чалготека и да хвърлям салфетки и да се старая колкото се може по-малко да използвам сивото вещество на мозъка си. Това е по-практичното решение и ако човек няма идеали, по които да се движи - цялата цивлизация ще залезе, защото няма да има кой да я движи напред и ще се върнем по пещерите. Фактът, че можем да говорим, пишем и дори и да ходим на два крака е резултат от съзнателното усилие на някой да стане по-добър, отколкото е бил преди - на някой да бъде по-различен от населението, сред което е живял, да има едно по-футуристично виждане.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #83 -: Юни 05, 2014, 02:21:02 pm »
Най-много съм съгласен с ThuNdeRGoDDeSS. :)

Уважавам мнението и на другите,но ако трябва хората(в реалния  свят, в тези времена) да са ми пример,опазил ме господ - предпочитам да съм си идеалист. :)

Химическа кастрация за прелюбодейците!  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #84 -: Юни 05, 2014, 02:28:56 pm »
Тъндър, разврата е сред хората откакто те съществуват  :72: Не знам дали това би могло да се изкорени или редуцира по някакъв начин.

Тъпотията, също, но това не е извинение да се приеме като нормално явление. Това имам предвид.  ;) Когато хората срещнат някой окаян в умствено състояние каун, започват да го съдят за това защо не е бил такъв или онакъв. Защо в такъв случай трябва да приема развратниците като нешо нормално? В сериозна връзка да ти изневеряват и някакви хора да ти говорят колко нормално е това и как не може по друг начин, е като да ти кажат, че 90% от света е идиоти и искаш или не, трябва да ги търпиш в обкръжението си. И статистически погледнато, това е така, но лично аз нито търпя идиоти в обкръжението си, нито създавам и поддържам връзки с хора, които изневеряват. Опитвам се да ги избгявам. Подлагам на критична бележка както тъпотията на хората, така и ниските им морални устои, това е.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #85 -: Юни 05, 2014, 02:35:10 pm »
Направо на кладата :021:  ::)

Направо на инквизиторския стол - с достойнство, затиснато в клещи.  ;D След това - жигосване!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #86 -: Юни 05, 2014, 02:51:11 pm »
А за жените? :D

Няколко шева ще са достатъчни, само да не се изхитрят после да използват други отвори.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #87 -: Юни 05, 2014, 03:01:30 pm »
А за жените? :D

Тъндър, както ставя ясно и от твоите твърдения всичко е въпрос на личен избор :) Не те кефят тАпанарите, не общуваш с тях, не те кефят изневерите - не изневеряваш, в общи линии си създаваш обкръжение което ти приляга и така и своя свят създаваш. Само както казваш вероятността да попаднеш на развратен партньор е 90% (примерно) и тогава пак ти се налага да направиш избор (не говоря за теб конкретно, а по принцип). Но не можеш да обвиняваш хората че са развранти, както и не би било редно те да те обвиняват, че не си лягаш с 894278653894 души едновременно. Просто такъв е света, или го приемаш, или ставаш хейтър :)


Има разлика между неоправдана омраза и критично отношение към заобикалящия ни свят. Не може да съществува общество, цивилизация, без хора, които да имат критично отношение. Има деяния, които са укорими. Ако не укоряваме и не възпитаваме, какво? Дай да махнем Наказателния кодекс - все пак трябва да приемаме хората, такива каквито са. Който иска да убива - да убива, защо да го лишаваме от свобода? Който иска да изнасилва - да изнасилва и който иска да краде, нека да краде. И това пак са неща, които ги има от както свят светува. Кажи на някоя изнасилена, че изнасилването е нормално, но тя има право на избор - дали да преживее случилото се или да гледа как живота й се съсипва заради това. Кажи на някой, на който са му убили детето, че това е нормално и има избор дали да си ражда ново или не. По същия начин - кажи на някой верен и лоялен, който е влагал себе си на 100 процента в една връзка, че е нормално да му изневерят и че просто трябва да си продължи живота или да търпи тъпигьоса до себе си. Избор винаги има пред всеки човек, ако може да го види, но това не означава, че е правилно да предаваш и нараняваш хората тогава, когато може да им го спестиш. Това, че пред Сульо, на който са му изневерили, има избор, не прави жена му Пенка по-малко гнусовата, защото съдим за Пенка по действията й.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #88 -: Юни 05, 2014, 03:16:11 pm »
Тъндъре, ш'ма извиняваш, ама не мога да се сдържа да попитам… аватара заради темата ли го смени? Щото като видя тази мацка и все се сещам за сцената от първи сезон, когато я… ощастливиха  :-X  :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #89 -: Юни 05, 2014, 03:17:05 pm »
Ами като попаднеш на развратен партньор, ще трябва да се постараеш да го задоволяваш по надлежния начин, за да не му остават сили да шава извън брачното ложе и да запълва навън някои липси.  :29: Пък нека си фантазира завалията - от голи фантазии не ревнуваме!  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui