Автор Тема: За или против Изневярата...?  (Прочетена 38188 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #120 -: Юни 06, 2014, 12:29:57 pm »
Също така и добрите дела се наказват  :72:

Колкото и тривиално да звучи, няма ненаказано добро.
Когато помагам или правя услуга за някого, не очаквам от същия човек да ми се върне. Но поне да си имаме уважението. Случвало ми се е човек, комуто съм предложила помощ в тежък момент, впоследствие да се обърне срещу мен, да се озлоби. Ето тази особеност на манталитета все още не я разбирам. Просто ги оставям да се давят в собствената си жлъч, такива хора не желая да държа в обкръжението си, било то и виртуално.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #121 -: Юни 06, 2014, 12:35:20 pm »
Рядко е с по-яка мадама,забелязвам,че много го правят с по-големи мухльовци или мърли от постоянните си .Ама гадно за жена е мъжът й да изневери с друг мъж.Моя приятелка ,омъж/женена с дете беше ощастливена тъй.Размазващо.Не знам защо ако жена изневери с жена се приема по-благосклонно от съпруга.Може би той е по-спокоен,че не му го мерят с никой. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #122 -: Юни 06, 2014, 12:38:28 pm »
Не знам защо ако жена изневери с жена се приема по-благосклонно от съпруга.Може би той е по-спокоен,че не му го мерят с никой. :012:

Ама ако мъж изневери с мъж, след това направо го дисквалифицираш в леглото.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #123 -: Юни 06, 2014, 12:40:26 pm »
Мисля, че по-леко бих приела изневярата на мъжа ми с друг мъж, отколкото с друга жена. Във втория случай ще започна да се чудя какво не ми е наред (макар че и на Адриана Лима й изневеряват, а като гледам, всичко й е наред), докато във втория ще си кажа - просто биология, човекът има други наклонности, какво да се прави. :012:

И още нещо искам да напиша. Всичко е много субективно. Ако на теб ти изневерят, ясно е, че няма да ти е приятно. Ако ти изневериш, аршинът може да е съвсем друг.
« Последна редакция: Юни 06, 2014, 12:42:29 pm от Mirabella »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #124 -: Юни 06, 2014, 12:42:06 pm »
Мисля, че по-леко бих приела изневярата на мъжа ми с друг мъж, отколкото с друга жена. Във втория случай ще започна да се чудя какво не ми е наред (макар че и на Адриана Лима й изневеряват, а като гледам, всичко й е наред), докато във втория ще си кажа - просто биология, човекът има други наклонности, какво да се прави. :012:

Дори и най-красивата панорама след време се превръща просто във фон.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #125 -: Юни 06, 2014, 12:46:36 pm »
Ако на теб ти изневерят, ясно е, че няма да ти е приятно. Ако ти изневериш, аршинът може да е съвсем друг.

И не само с изневерите е така.
Хората са така устроени, че си мислят, че те могат да нараняват и обиждат, но реагират като ужилени, ако ги наранят тях. И дори когато има защо, когато просто бумерангът се е върнал.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #126 -: Юни 06, 2014, 12:50:33 pm »
Да, определено. Напълно съгласна съм с теб, Лили.

Люба, и с теб съм съгласна. Трябва много повече от харесване на външния вид за нещо повече от краткотрайно увлечение. Това не се намира всеки ден - човек, който да ти допада (почти) отвсякъде.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #127 -: Юни 06, 2014, 12:57:26 pm »
А бумерангът си се връща, независимо дали вярваме в това или не.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #128 -: Юни 06, 2014, 01:42:53 pm »
Ама ако мъж изневери с мъж, след това направо го дисквалифицираш в леглото.  ;D
Ще ги накажа и двамата по маркиз дьо Сад,с много от вкусутиите им,докато ме гледат с широко отворени оросени очи.После ще ги пусна да пасат на воля и правят като козички-блей-й-й. :58:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #129 -: Юни 06, 2014, 01:53:14 pm »
Рядко е с по-яка мадама,забелязвам,че много го правят с по-големи мухльовци или мърли от постоянните си

Мхм  :012:. Още преди да се разведем, но пък аз вече знаех за другата и мои, и негови приятели, които са ги виждали заедно са ми казвали, че са изумени от избора му и че девойчето мязало на травестит. Преди 2 години една приятелка съвсем искрено ме попита дали аджеба екса нямал хомосексуални наклонности, защото по-грозен травестит не била виждала  :043: :043: :043:... И не стига, че била грозна ами и слушала чалга (що няма емотка с драйфане бе)... Ужас!

Ама да се оправя - негова си е, да си я къта  :D :D :D... И тя да си го къта, щото говедото ако реши да се връща, то на колене ще я моля да си го прибира, че не ща да го виждам  :85: :85: :85:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #130 -: Юни 06, 2014, 03:17:43 pm »
Веще, ти що се чудиш - те предимно с такива изневеряват. В тоя живот крокодил да си и да слушаш чалга - ставаш за любовница!  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #131 -: Юни 06, 2014, 03:25:10 pm »
Ааа ако може и евтино да му излизаш,грешка нямаш.На един бивш,счетоводител по душа съм му излизала много скъпо,а наследницата не и дори му носела кафе в леглото,а не обратно,както беше научен ;D А и още след първият секс ,питала за маса за гладене,че му била омачкана тениската.На 2рия измила прозорците..много мило.Но за лев ,някои женки са готови да ядат доматите с колците. :012:
« Последна редакция: Юни 06, 2014, 03:34:01 pm от Ребека »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #132 -: Юни 06, 2014, 03:27:08 pm »
Ааа ако може и евтино да му излизаш,грешка нямаш.

От малкото жени съм, които на себе си излизат скъпо, а на половинките евтино. Супер изгодна оферта - мога сама да се гледам, при това добре.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #133 -: Юни 06, 2014, 03:58:22 pm »
Веще, ще ме извиняваш ама съм забелязала че на мъжете Везни им трябва една мъжка жена да ги строява, а има случаи и да ги побийва, че да си знаят мястото и да не надигат много.  :021:

Уууу мъж везни - пу пу пу (оплюх къщата тука)... Писнало ми беше аз да бъда мъжа в къщата. Сега поне си знам, че съм сама и затова и мъжа мога да бъда, ама да си имаш мъж и ти да си мъжа, това вече е извън пътя от всякъде  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #134 -: Юни 06, 2014, 08:35:20 pm »
Любовница не е мръсна дума ,нито вид крокодил или селянка от къра-това е избор,както такъв правят други жени в графа "семейно обвързани".
Венера винаги ще бъде любовница ,защото е достатъчно автономна и ценяща се, а Луна винаги ще се нуждае от сухо Мартини  и мезонет ,защото е недостатъчно отделена.
Всяка жена е Луна ,но не всяка може да стане Венера-въпрос на можене . ;)


А защо не се споменава нищо за любовникът като вид змия,захаросаният Кен....?!? ))0
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“