Автор Тема: Празни домове  (Прочетена 8221 пъти)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Празни домове
« -: Май 13, 2015, 11:22:47 pm »
Здравейте, в 5ти дом нямам планети. Четох на много места за домовете в които няма планети, но все пак не можах да разбера как точно да разбера дали ще имам деца. Господаря на 5ти дом ми е Нептун, а той се намира във 2ри дом. Моля, помогнете ми да разбера как точно да го тълкувам  :17:

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Празни домове
« Отговор #1 -: Май 13, 2015, 11:37:52 pm »
Не съм :) И със сигурност не ставам за педагог. Нямам това търпение  :) Но си прав за творчеството - с това си изкарвам парите. Но как да разбера за децата?
« Последна редакция: Май 13, 2015, 11:44:34 pm от vermm »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Празни домове
« Отговор #2 -: Май 13, 2015, 11:49:07 pm »
Мисля си сега , като ви чета преди доста време някъде бях чела ,че ако по 5ти дом са собствените деца, то по 11ти мисля беше, са осиновените такива,така че ако говорим ,като цяло за наличиео на деца ,може би не е зле и него да разгледате.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Празни домове
« Отговор #3 -: Май 13, 2015, 11:51:51 pm »
Е така е де, ама хич не ми се получават нещата в тази насока  ;)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Празни домове
« Отговор #4 -: Май 14, 2015, 12:26:22 am »
Във връзка с казаното по горе от мен след, като го прочетох, вече нямам спомен какво точно пишеше там , но в семеиството ми имам страхотен пример за това ,в лицетона сестра ми и зет ми ,проверих прочетеното и ,това което пишеше много ясно го имаше изразено в тяхните карти.А именно сестра ми има и осниновени и собствени деца в натала,собствените са неините 2 от брака и със зет ми ,а осиновените са неговоте 2 от първия му брак,при нея в картата си излизат много точно нещата.А зет ми има само собствени, понеже всичките и от първия и от втория за него все са си негови и там си илизаха точно по описанието на това което четях.Така че ако питате мен за това трябва да се гледат и двете карти .Това е лично мое мнение, с което не задължавам ,никой разбира се ,тук има много познаещи хора от мен,който може да кажат други неща.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Празни домове
« Отговор #5 -: Май 14, 2015, 12:29:58 am »
Има логика в това, което казвате. Но засега няма кандидат татко на който да гледам картата :) Просто исках да разбера за в бъдеще.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Празни домове
« Отговор #6 -: Май 14, 2015, 12:33:41 am »
К5 във воден знак е добро показание за деца. Мисля, че и тук важното беше броят сходящи аспекти на управителя — стария, не новия.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Празни домове
« Отговор #7 -: Май 14, 2015, 12:49:08 am »
Благодаря за отговора. За съжаление съм още начинаеща и повечето термини и аспекти са ми неясни  ???

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Празни домове
« Отговор #8 -: Май 14, 2015, 01:02:44 am »
В БГ-мама има цяла тема по атрология за бремености, деца и т.н. ето линк-а

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=841719.285;topicrefid=20

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Празни домове
« Отговор #9 -: Май 14, 2015, 01:08:38 am »
мерси много

Happy58

  • Гост
Re: Празни домове
« Отговор #10 -: Май 14, 2015, 11:21:10 am »
Хайде знаещите,ако обичат да помогнат да изброим пластовете на 5-ти и 2-ри дом. Какво като управителят на 5-ти дом е във 2-ри натален? Чрез темите на 5-ти дом ще се печелят пари,това окей. Но кои са всички теми на 5-ти дом,домът на Лъва? И по-интересното какво е възможно да се каже за Рибите на Върха на 5-ти дом? Огнен дом - На лъва с Риби... ?
Освен това кои  пък са темите на Вотри дом - домът на Телеца,окей пари и хармония и всичко това ли е? Ако управителят на 2-ри дом е във 5-ти натален,това означава ли че парите ще се изразходват за темите на 5-ти дом,които също не са твърдо ясни?
Тук има и диспозитори... Какво бяха тези диспозитори? Тъй като 2-ри дом е дом на Телеца и управител на Телеца е Венера,то следва че при Рак например на върха на 2-ри дом,управител на дома се явява Луната и диспозитора е Венера и сега... какво от това,от какво значение е отношението между тези две планети?
Наясно съм,че става дълго и сложно,но пък е полезно,който знае и има желание да отговаря нека се включи. Аз лично ще съм много благодарен,предполагам и други незнаещи също.

тази тема не е ли за празни домове, по принцип ....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Празни домове
« Отговор #11 -: Май 14, 2015, 01:43:30 pm »
Здравейте, в 5ти дом нямам планети. Четох на много места за домовете в които няма планети, но все пак не можах да разбера как точно да разбера дали ще имам деца. Господаря на 5ти дом ми е Нептун, а той се намира във 2ри дом. Моля, помогнете ми да разбера как точно да го тълкувам  :17:
може да печелиш пари с творчество, свързано с кино, фотография, музика, поезия, хореография, а също спокойно може да блъфираш на бридж и да спекулираш на борсата :) относно децата няма значение дали е празен 5-ти дом- ако неговите управители са добре поставени и най-вече в хармонична връзка с у-лите на твоя 1д, то ще напълниш 5д, когато му дойде времето  :)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Празни домове
« Отговор #12 -: Май 14, 2015, 03:13:12 pm »
управителя на 1ви дом ми е Плутон и е в секстил с Нептун, който пък е във 2ри.. много навързано взе да става :)

Happy58

  • Гост
Re: Празни домове
« Отговор #13 -: Май 14, 2015, 03:26:00 pm »
управителя на 1ви дом ми е Плутон и е в секстил с Нептун, който пък е във 2ри.. много навързано взе да става :)

е кое му е навързаното? У1 в секстил с У5 - хармонична връзка - акрукс ти е написала каквото трябва. Имаш благоволението на Звездите/Вселената/Господ и т.н. Виж им знаците, виж им и аспектите с другите планети и ще придобиеш представа как ще можеш да го осъществиш.

Ти таткото намери ли го вече? Той какво има в картата? Ако още не си .... за какви бебета говорим?

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Празни домове
« Отговор #14 -: Май 14, 2015, 03:35:27 pm »
Еми... начинаеща съм още. Мъча се да ги осмисля нещата. Няма татко, и както върви няма и да има. Но има начини :) Благодаря за отговорите и сори ако са ми били тъпи въпросите :)