Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 149014 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #375 -: Юни 01, 2016, 06:17:28 pm »
Благодаря ти, Рени  :58: Въодушевена съм да го изследвам. Още повече, убеждавайки се как всичко в натала е свързано :)

И аз благодаря, Делфин за споделеното. Желателно е първо да последваш принципа на съответната външна планета и всяко преживяване, отразяващо природата й ще ти дава информация за изследване. Сега, докато Марс отново е в Скорпион, мисля че, ще  има за какво да ни информираш през месец юли.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #376 -: Юни 01, 2016, 06:35:28 pm »
Aз съм с ретро Плутон в натала в 5Д. Установих, че трябва да се разделям с някого само на ретро Плутон - никак не го преживявам и не ми пука :012: За първи път в живота ми...досега всички раздели са ми били много драматични, и типично плутониански. Явно като съм родена с ретрограден,и в момента по транзити е такъв, ми се отразява значително по-добре. Не е ли при всички планети е така всъщност - когато са ретроградни в натала, човек се чувства по-добре като са ретроградни и по транзити :017:

 666, при Плутон човек реагира навън с "не ми пука", защото отвътре твърде много му-в такива случаи се използва това:" като засмяното умряло ". Има време да усетиш какво всъщност преживяваш. :) Така е, когато транзитна ретроградна планета, особено външна, повтаря същата такава по натал, човек се чувства като "в собствения си свят", това обаче не означава, че отразява реалността и реагира адекватно на ситуациите. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #377 -: Юни 01, 2016, 07:45:12 pm »
Тр. Плутон в 5 дом - започнах да проявявам хазартни наклонности.  :57:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #378 -: Юни 01, 2016, 08:53:37 pm »
Тр. Плутон в 5 дом - започнах да проявявам хазартни наклонности.
То и при мен е в 5д, но само по празници купувам лотарийни билети, може би защото квадратира Юпитер и Венера, които по натал са в опозиция и ми блокира вродената склонност към разхищение- стискам всяка стотинка до последно, че са ми нужни пари за импланти, което е точно по 5д- разкрасяване и козирог- зъби

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #379 -: Юни 01, 2016, 10:38:10 pm »
На мен от години Плутон ми е в 5 дом, обаче мразя лотарията :)  Може би защото Сатурн е негов управител  :96:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #380 -: Юни 02, 2016, 09:13:33 am »
Нат.Плутон ми е ретро.В момента прави секстил,а ЮЛВ съвпад с Меркурий.Юпитер му е в опозиция,трз Сатурн в квадрат.Знаете ли какво ми е в главата като се ядосам напоследък?  :D В главата ми имам отвратителни замисли,само че млъквам и не ги изговарям  :d030: и никой не разбира какво планувам.Плутон също учи на търпение,изчакване на перфектния момент.Много е яко да си мълча плутониански.Виждат,че "замислям нещо',но никой не смее да ме пита какво.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #381 -: Юни 02, 2016, 09:25:57 am »
В интерес на истината бдсм-а ме влече.  ;D
Аааа,стилът на парцалките било.Аз си помислих друго.  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3352
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #382 -: Юни 02, 2016, 09:33:14 am »
Бдсм като стил мен не ме влече, но само като стил ;D явно осмодомният акцент си казва думата.

Плутон през пети дом - никакъв хазарт не ме влечеше. Влюбих се два пъти, в мъже скорпиони, и родих дъщеря си (луната е в пети дом), сега вече е на куспидата на 6ти и съм done with men :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #383 -: Юни 02, 2016, 06:24:02 pm »
Плутон през пети дом - никакъв хазарт не ме влечеше. Влюбих се два пъти, в мъже скорпиони, и родих дъщеря си (луната е в пети дом)

Синът също е роден през Плутон - 5дом, и тотално ме промени.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #384 -: Юни 18, 2016, 11:07:04 pm »
Хепи,
Съвпадът на тр.Плутон с Луната( У1) ми е в 6 дом. В натала Плутон е У5. При първото преминаване през Луната започнаха здравословни проблеми (взе още без решение), и без това силната ми емоционалност се засили, започнах да плача без причина, но това което най-силно ми направи впечатление е, че за този период аз не усмявам да се позная.... позволих няколко пъти да потъпкат егото ми, без да се защитя. Желанието да имам дете се появи точно с този транзит и ме преследва, без да има такава възможност. За награда в новия ми солар сол.Плутон ще бъде в 5 сол.дом в квадрат с Уран в сол.8 дом.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #385 -: Юни 18, 2016, 11:38:26 pm »
Плутон, транзитиращ през 5 дом не е пречка за бременност, напротив :) Аз родих второто си дете при това транзитно разположение на планетата. И още е там :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #386 -: Юни 20, 2016, 10:59:08 am »
Транзитен Плутон в 4 дом в квадрат с натален Плутон в 1 дом...
Какво се случва тогава?

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #387 -: Юни 20, 2016, 11:01:38 am »
Транзитен Плутон в 4 дом в квадрат с натален Плутон в 1 дом...
Какво се случва тогава?

Погледни какво управлява. Иначе, предполагам, че ще има настройка за налагане власт в къщи от страна на човека, което може да създаде напрежение. Ще се отрази на дома, който Плутон управлява.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3352
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #388 -: Юни 20, 2016, 11:16:11 am »
Транзитен Плутон в 4 дом в квадрат с натален Плутон в 1 дом...
Какво се случва тогава?

Тр. плутон в ъглов дом...трудна работа. Наталният има ли аспекти с лични планети? Ако да- квадратурата ще засегне осезаемо тях. Иначе е по-неусетна промяна.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #389 -: Юни 20, 2016, 11:53:55 am »
Тр. плутон в ъглов дом...трудна работа. Наталният има ли аспекти с лични планети? Ако да- квадратурата ще засегне осезаемо тях. Иначе е по-неусетна промяна.
Да
В сектил с Луна в 11 дом и сектил с нептун в 3 дом.