Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 148985 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3352
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #390 -: Юни 20, 2016, 12:01:43 pm »
Да
В сектил с Луна в 11 дом и сектил с нептун в 3 дом.

Нищо страшно няма тогава, ако имаш напрегнати транзити към луната в периода, когато аспектът е активен всичко ще се развие добре. Със сигурност промени в дома, с жените в живота ти - майка или съпруга. На практика плутон аспектира луната и 4ти дом, чийто естествен управител е луната.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #391 -: Юни 20, 2016, 12:55:28 pm »
Разбрах... Благодаря!
Това е лесно, но за мен самия... Плутон в опозиция на МС, в квадрат с АС с ДС и съвпад с ИС. Сега през Септември и не знам какво да очаквам.... Май е време да разчистя всичко.
Вече минах през Плутон в квадрат на натален такъв в 12 дом...Остава и през тези оси да мине...
« Последна редакция: Юни 20, 2016, 01:00:03 pm от mateosf »

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #392 -: Август 05, 2016, 11:53:27 am »
Здравейте,
Трудно ми е да си дам анализ на:
1. Транзитен Плутон/1 дом/ в секстил с Венера /11 дом/ натална Венера в секстил с натални уран и нептун в 1 дом и натален юпитер в 9 дом.
2. Тразитен Плутон/1 дом/ в сектил с Плутон /11 дом/ Наталният Плутон има асвекти дамо към Лилит.
наталните Венера и Плутон се водят в съвпад... разлика от 3-4 градуса...
Благодаря, предварително.




a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #393 -: Август 05, 2016, 07:17:40 pm »
И при мен предстои секстил на тр. Плутон с нат.Венера от 11 към 8 дом. Тя управлява 2 и 7 дом и е в 8 дом, във взаимна заточена рецепция с Плутон. Вероятно ще има движение по финансовите теми, надявам се позитивно :)
Над силата е само умението да я владеем!

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #394 -: Август 05, 2016, 08:11:24 pm »
Плутон опозиция венера. За съжаление преминава за трети последен път този транзит. В началото му се стряскаш защото попадаш в нови непознати хард ситуации, но постепенно свикваш и научаваш много нови неща за живота и взаимоотношенията  :72:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #395 -: Август 05, 2016, 10:52:33 pm »
Явно ти е харесало, щом съжаляваш :)
Над силата е само умението да я владеем!

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #396 -: Август 05, 2016, 11:05:17 pm »
Явно ти е харесало, щом съжаляваш :)

Да вълнуващо е. Като влакче на ужаси  ;) Вдига максимално адреналина този транзит. Е
По правило знам, че транзитите на Плутон започват да работят два три градуса преди точния аспект. И наистина е така поне от моите наблюдения. Тъй като транзита на такава тежка планета е само фона, то и е нужна и конкретна прогресия да я отключи. За двете преминавания досега винаги е имало и прогресии за да се задейства. Третото което е интересно за плутона е че при първо преминаване ти разтърсва вратата, при второ имаш чувството че ще я разбие, а при последното е вече вътре и ти е разбило главата. Да се надяваме, че при последното му преминаване няма да има негативни стечения на обстоятелствата.  :08:
Не знам как би действал като тригон или съвпад примерно. Може би би било много по-хармонично или и аз не знам. Просто споделям от личен опит. Не така стоят нещата при плутон опозиция слънце, макар че ако помисля може би е имало полза и от този транзит, който аз преживях.  :58:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #397 -: Август 05, 2016, 11:08:55 pm »
Аз съм го преживяла съвпада - в 8 дом, в Скорпион  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #398 -: Август 05, 2016, 11:21:19 pm »
В момента преживявам квадратурата им. Въпреки, че аспектът още не е завършил, вече съм наясно,че цял живот ще го помня  ;D
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #399 -: Август 05, 2016, 11:22:53 pm »
Аз съм го преживяла съвпада - в 8 дом, в Скорпион  :012:

Осми дом и в скорпион  :) :) :). Било е опасно вълнуващо според мен.  :) :) :) При всички случаи адреналина е бил на макс, надявам се всичко да е било положително.  :) При съвпада на плутон с юпитер в девети дом сега като върна лентата назад май не имало чак реки от пари.  :) :) :) Минало незабравимо  :19:

Ти с венера в скорпион ли си???
Познавах една мацка с венера в скорпион взривяващо готина комбинация е това. Огън момичета сте венерите в скорпион  :72:
« Последна редакция: Август 05, 2016, 11:27:38 pm от odin »

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #400 -: Август 05, 2016, 11:29:45 pm »
В момента преживявам квадратурата им. Въпреки, че аспектът още не е завършил, вече съм наясно,че цял живот ще го помня  ;D

При квадратура не знам как е. Вероятно е по-напрегнато от опозицията. В какви сфери се проявява при тебе?  :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #401 -: Август 05, 2016, 11:33:58 pm »
Да, с Венера в Скорпон съм, в съвпад със СЛВ. Тогава започнах да водя полов живот, а в рамките на година имах няколко опита за изнасилване  в съвсем различен контекст.

А при теб, вероятно - Скорпионските Венери докосват чувствително място :)
« Последна редакция: Август 05, 2016, 11:42:59 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #402 -: Август 05, 2016, 11:43:40 pm »
Да, с Венера в Скорпон съм, в съвпад със СЛВ. Тогава започнах да водя полов живот, а в рамките на година имах няколко опита за изнасилване  в съвсем различен контекст.

Това при съвпада плутон венера ли?
 ??? ??? ???

О да аз имам марс в скорпион. С който много се гордея. И понеже имах гадже с венера в скорпион в съвпад с моя марс имам много преки впечатления.  :) :) :)
« Последна редакция: Август 06, 2016, 12:07:23 am от odin »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #403 -: Август 06, 2016, 12:12:56 am »
Да, при този съвпад  :)

Е, намагнетизирали сте се с мацката  :72:  Аз имах 11 г връзка с мъж със Сатурн в съвпад с моята Венера. Марс в периметъра й май до сега не е припарвал. Иначе скорпионски акценти  да  :08:
Над силата е само умението да я владеем!

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #404 -: Август 06, 2016, 12:31:00 am »
Да, при този съвпад  :)

Е, намагнетизирали сте се с мацката  :72:  Аз имах 11 г връзка с мъж със Сатурн в съвпад с моята Венера. Марс в периметъра й май до сега не е припарвал. Иначе скорпионски акценти  да  :08:
И аз доста години изкарах с това момиче има няма десет с едногодишно прекъсване  :72: Даже напоследък ме търси ама аз не я отразявам. Кой знае какви планети са се активизирали. За синастрия съвпадите са много важни според мен както и общи планети по знак.  :19: Важното да е весело другото е допълнение към общата картина. Но определено плутон играе огромна роля освен за огромните пари така и за секса взаимотношенията итн.  :-*