Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 148984 пъти)

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #510 -: Март 23, 2017, 10:05:16 pm »
От написаното до тук ще бъде весело за гледане от страни. Надявам се само да няма смъртни случаи.
🍷

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #511 -: Март 23, 2017, 10:10:05 pm »
Няма, ако не се прекалява с виаграта.  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #512 -: Март 23, 2017, 10:15:44 pm »
Няма, ако не се прекалява с виаграта.  :lol_hitting:
С този Нептун най много на друсане да се иде след като другия отиде към орландовци, с извинение. Това беше грубо.
Просто една драматична ситуация за няколко месеца. Може би изневяра по секстило плутоновски, драма по квадратура и с нюанси на алкохол и наркотици и щастлив край. Това е :-)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #513 -: Март 23, 2017, 10:16:10 pm »
Все пак си е в реда на нещата едната луна, като прогресира в Козирог и-по живо по здраво- амин! архангел Касиелчо ви чака на Сатур  :012: Другата Луна дето ще прогресира в рак тъкмо ще има за кво да плаче, опява и да къта в мазето и под мократа от сълзи възглавница спомени от любимия-снимка за медиумна маструбация , сноп коса ,зъб от покойника, любимата му ватенка, чорапите за футбол ипрочия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #514 -: Март 23, 2017, 10:17:56 pm »
Какво има в Орландовци? Заведение с меки стени или гробищен парк?  :017:

Все едно аз да тръгна да ви говоря за Тополи, няма да ме разберете.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #515 -: Март 23, 2017, 10:19:29 pm »
Има един поп екзорсист от алтернативният синод бивш скнар  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #516 -: Март 23, 2017, 11:15:54 pm »
Двама души във връзка.
1. Плутон секстил плутон 1-11 дом
2. Плутон квадрат плутон 4-1 дом.
По едно и също време се развиват транзитите.
В 2 по натал плутона е в секстил с луна и северен възел в 11 дом.
В 1 по натал плутона е без аспекти. Венера е наблизо...

Очаквания?

2. Луна/възел ако са в Лъв и първата е у МЦ, затъмненията тази година, заедно с  ретро Венера у АСЦ , носят тенденция за промяна в  статуса на типа взаимоотношения от един вид към друг- от 5/11 към нещо по-стабилно или при  тр. Сатурн в 3-ти, същите ще са подложени на изпит/. тест през 3 -ти човек.
1. У АСц преминаващ през 12-ти дом, с Юпитер съвпад Венера тази година, след летния сезон, дали няма да търси нещо/ някой извън познатата му среда, навън ?
И защо не пуснеш карти като за бели хора ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #517 -: Март 24, 2017, 07:48:04 am »
Карта 2 точно след година

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #518 -: Март 24, 2017, 09:10:09 am »
Само по прогресии:
1 Прогресивна луна в близнаци от лятото на тази година. Още е в телец. През 2018 в опозе на прогресивна венера и квадрат с юпитер в 8 дом. След това в рак е просто без коментар в опозе на Асц и всичко друго.
2 Прогресивна луна до края на 2018 в Стрелец след това в козирог в квадрат с прогресивни Юпитер Сатурн Венера.

И момичета има един метод Progressed Composite Midpoint
Много е верен за прогноза между двама човека.

« Последна редакция: Март 24, 2017, 10:13:05 am от mateosf »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3352
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #519 -: Март 24, 2017, 09:30:43 am »
И момичета има един метод Progressed Composite Midpoint
Много е верен за прогноза между двама човека.

Ау как не съм знаела, благодаря ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #520 -: Март 24, 2017, 09:36:51 am »
Ау как не съм знаела, благодаря ;D

 :clap:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #521 -: Март 24, 2017, 11:36:29 am »
mateosf, и в двете карти тр. Плутон активира оста на отношенията, но той има и ще има влияние върху същата продължително време, разгледай Сатурн, който има по-силна , конкретна проява и то към тази година като резултат, както и Юпитер ? Разгледай в двете карти и домовете, през които се движи пр. Луна, за да получиш информация какви са желанията, потребностите, емоциите, разногласията представени от съответните домове и тогава се насочи към комбинирана карта. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #522 -: Март 24, 2017, 11:56:44 am »
mateosf, и в двете карти тр. Плутон активира оста на отношенията, но той има и ще има влияние върху същата продължително време, разгледай Сатурн, който има по-силна , конкретна проява и то към тази година като резултат, както и Юпитер ? Разгледай в двете карти и домовете, през които се движи пр. Луна, за да получиш информация какви са желанията, потребностите, емоциите, разногласията представени от съответните домове и тогава се насочи към комбинирана карта. :)
Тази година при 1 Сатурн опозе на Луна 1-7 дом. На три пъти в ретрото и след това съвпад със слънце.
Според мен фатални истории в тези карти няма. Плутон квадрат с Плутон е по скоро проблеми с по-възрастен роднина.
Иначе цялата тази комбинация води до началото на края който е към средата на 2019. Нептун Юпитер и т.н.  Илюзии пари и лъжи ще се сложат на масата.


Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #523 -: Април 15, 2017, 03:57:48 pm »
Привет.
Най-упорито повтарях, че при тригона на Плутон откъм 3д към Венерата ми в 7д (13гр) не се е случило нищо.
Днес реших да се върна към периода и видях, че точно тогава връзката ми с милото е започнала да се задълбочава и да се трансформира. Плутон вече е на 10гр и нещата продължават да се задълбочават.

Догодина ми предстои дирекция на Венера откъм 8д към Плутон в 12д.

Чудя се дали би могло да има някакво сходство в събитията, независимо различните домове. Питам доста хора, но всеки смята различно.
Едни казват, че аспектите между Плутон и Венера са си аспекти между Плутон и Венера. Други смятат, че е различно дали Плутон аспектира Венера или Венера Плутон.
Вие как смятате?

Венера е У 1, 8 и 12 и е в 7д.
Плутон е У2 и е в 12д.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #524 -: Април 15, 2017, 04:08:51 pm »
Разликата между Венера в аспект и Плутон в аспект е времето. Венера е бърза планета и аспекта и не би могъл да трае колкото аспекта на Плутон.

Дирекцията се свързва със събития в рамките на една година.
При тригони на дирекциите определени промисори реагират ,но не са задължителни събития ,а и не винаги се регистрират събития.

Търси по-скоро активни прогресии в периода , затъмнения и бързи активни транзити.