Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 149019 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #600 -: Януари 28, 2018, 02:15:27 pm »
Любопитно ми е при коя астроложка си била?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #601 -: Януари 28, 2018, 02:20:54 pm »
Вероятно Вотей.

Предположих нещо по 5 дом, най-малкото.
Погледнах – АС Рак, съвпад Луна/Юпитер в Лъв, акцентиран 5 дом.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Никол

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #602 -: Януари 28, 2018, 03:05:09 pm »
Вероятно Вотей.
   мммм ДААА  :)   

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #603 -: Януари 28, 2018, 03:07:42 pm »
Първо – знам кои са прехвалените астроложки в нета, второ – познавам маниера ѝ на работа и какво гледа в хороскопа. Така че беше лесно да позная.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #604 -: Януари 28, 2018, 05:08:31 pm »
Страхотна е Вотей , много й се радвам като се чуя с нея :) 

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #605 -: Февруари 09, 2018, 01:23:28 pm »
Здравейте! Преживявам трудна ситуация-транзитен Плутон ми прави кофти аспект с наталната Луна. Чувствам се зле емоционално без никаква причина, изпитвам пристъпи на ревност, страхове, съмнения и съм ужасно чувствителна, сетивата ми са брутално изострени, боли...
Не смея да се оплача, не искам никой да изпитва вина за моето безмислено и нелогично страдание.
Не намирам смисъл в нищо, всичко върша механично и насила. Боли ме, че не съм направила нищо смислено освен създаденото от мен семейство, но това е само първата стълбичка, а аз така и не успявам да се покача нагоре.  Понякога си мисля, че ще е по-добре да се самоубия, за да не измъчвам никого емоционално.
Постоянно се шегувам, усмихвам се, но... болката е там и ме чака, скрита, за да ме докопа когато остана насаме със себе си.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #606 -: Февруари 09, 2018, 02:58:46 pm »
Лора, да неприятен е този период, аз преминава през същия. Не мога да ти дам съвет, защото още съм в "окото на торнадото", но може да разхвърляш, за да подредиш наново, да се разболееш, за да оздравееш, да си "отидеш", за да се "върнеш", за да разбереш колко е силна нуждата ти да оцеляваш. Виж и натален Марс как обича , с какво да овладява ситуациите  и действай по този начин. Когато си заета с повече ангажименти, по-леко се усещат транзитите на Плутон, Уран, Сатурн, Марс. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #607 -: Февруари 10, 2018, 03:12:05 pm »
Здравейте! Преживявам трудна ситуация-транзитен Плутон ми прави кофти аспект с наталната Луна. Чувствам се зле емоционално без никаква причина, изпитвам пристъпи на ревност, страхове, съмнения и съм ужасно чувствителна, сетивата ми са брутално изострени, боли...
Не смея да се оплача, не искам никой да изпитва вина за моето безмислено и нелогично страдание.
Не намирам смисъл в нищо, всичко върша механично и насила. Боли ме, че не съм направила нищо смислено освен създаденото от мен семейство, но това е само първата стълбичка, а аз така и не успявам да се покача нагоре.  Понякога си мисля, че ще е по-добре да се самоубия, за да не измъчвам никого емоционално.
Постоянно се шегувам, усмихвам се, но... болката е там и ме чака, скрита, за да ме докопа когато остана насаме със себе си.

Лора, когато Плутон прави аспект, той иска трансформация по темата на аспектираната планета или дома, през който минава. И няма начин как това да е лесно - едва ли има човек, на когото всичко да му е ОК. замисли се, какво точно по темите на Луната имаш да промениш и опитвай да го правиш.
А може и да качиш една карта, че да видим за какво става въпрос - но да е в астро.ком.

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #608 -: Февруари 11, 2018, 12:42:11 am »
Здравейте и благодаря за съветите и подкрепата. Един от "проблемите" ми е че страдам от прекалено много свободно време и затова са тези главоблъсканици и драми, които живеят само в мен. Не ми харесва да съм такава. Осъзнавам, че този транзит преекспонира гадните ми личностни качества, над които явно е време да поработя. Ще се отдам на творчество. Тази енергия трябва да се сублимира, иначе рискувам да бъда погълната от нея. Надявам се когато Плутон се поотдалечи от Луната ми, да отпусне хватката си. Не искам да съм ревнива, отровна, сдухана и тревожна. Не искам и да разчиствам нищо в живота си. Просто трябва да се надградя. Човек не може да се надгради ако постоянно коригира, руши и поправя.
« Последна редакция: Февруари 11, 2018, 12:44:07 am от Lora »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #609 -: Февруари 11, 2018, 01:17:05 am »
На мен някакси ми се струва, че се опитваш да се самообвиниш в някакви неща, а може просто да си сбъркала с партньора преди време. Натална карта ще сложиш ли?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #610 -: Февруари 11, 2018, 02:13:21 pm »
Тази енергия трябва да се сублимира, иначе рискувам да бъда погълната от нея.
 

Бъди заета. Плутон дава интерес/изучаване към всичко и всички.

Цитат
Не искам да съм ревнива, отровна, сдухана и тревожна..
Искай да разбереш защо и това води до охлаждане в отношенията


Цитат
Не искам и да разчиствам нищо в живота си.
Чашата наполовина пълна ли ти е , т.е. оптимист човек ли си и тр.Юпитер разведрява ли обстановката ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #611 -: Февруари 11, 2018, 02:14:21 pm »
Лора, когато Плутон прави аспект, той иска трансформация по темата на аспектираната планета или дома, през който минава. И няма начин как това да е лесно - едва ли има човек, на когото всичко да му е ОК. замисли се, какво точно по темите на Луната имаш да промениш и опитвай да го правиш.
А може и да качиш една карта, че да видим за какво става въпрос - но да е в астро.ком.

При мен е Венера - кОпон, казано с една дума.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3352
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #612 -: Февруари 11, 2018, 02:21:18 pm »
При мен е Венера - кОпон, казано с една дума.  :012:


А ти забавляваш ли се или бършеш повръщаното от другите на купона? :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #613 -: Февруари 11, 2018, 03:23:35 pm »

А ти забавляваш ли се или бършеш повръщаното от другите на купона? :012:

 :012: И от двете.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #614 -: Февруари 11, 2018, 06:44:10 pm »
При мен е Венера - кОпон, казано с една дума.  :012:

Хе-хеее :) - кОпон е, да ... имам си ги двамцата в точен съвпад натално, а от няколко месеца транзитния пък ги тригонира от 7 дом :) - важното е, че излезе от 6 дом  :clap: :clap: